Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

QUOTE(naiste777 @ 2011 09 21, 19:25)
Pernai buvo vokelis. Bet jį panaudojom gal porą kartų. Vakar ištraukiau ir kažkaip gaila pasidarė kam nors atiduoti. Ėmiau ir perdariau į paltuką. Panešiosim dar šį rudenį ir pavasarį
user posted image

labai gera ideja mano uosviene tai kai neria vokelius padaro, kad ties kojom atsisegtu, tada gali ir vyresnis vaikas nesio deveti
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 09 25, 22:15)
O mane labiau sudomino megztuko raštas  wub.gif  Gal galit pasidalinti?

galiu galiu,ti nežinau kaip čia indėt greitai-galiu paštan (jei až adresa rasčiau mirksiukas.gif ) pasiūst.šiaip garžus,iš abiejų pusių vienodai gaunasi,gali išvirkščią nešiot,bet megzt tai jau nepatariu-baisia žiūrėt reikia,tik nors kur krypt-ir jau neišeina ,o akių daug,vien perkeitimai,ir daaaaug siūlų suvalgo
.ir platint-siaurint-iššūkis(bent man buvo).kokiam šalikui-liuks kaip tinka,būt storas,minkštas ir šiltas,ir be blogosios pusės.jei kantrybės užteks kol įkelsiu-luktelkit ax.gif
nepamenu,ar kakliukas prisiūtas,ar primegztas doh.gif greičiausiai primezgiau kad rašto daug nedarkyt ir siūlės nebūtų,taip patogiau mažiui rengtis,nuo pusės akių skaičių biski didinau,man taip gražiau žiūrisi atvertus,nesmaugia vaizdo(persiprašau už išsireiškimą blush2.gif )
Atsakyti
niu vat,netruko nei rytas išaušt-radau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2011 09 26, 01:28)
niu vat,netruko nei rytas išaušt-radau

Dėkavoju labai už komentarą ir dar labiau už schemą aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2011 09 26, 00:28)
niu vat,netruko nei rytas išaušt-radau



Ir aš išsisaugosiu. Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 26 rugsėjo 2011 - 10:44
tai prašom prašom,nėr už ką.Labai gerai kiekvieną numegztą kryžiavimą žymėtis lape ,tai taip nesipainioja (bent jau man tas palengvino darbą).Čia megzta ATLAS siūlais, 2,5nr virbalais. Savo mezgimo lapo nerodau niekam-kol kostiumėlį numezgiau tai ten vien skaičiukai blush2.gif
Atsakyti
gal kas turite megztos tunikos 1,5-2 metu mergaitei schema su aprasymu? buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Parodysiu ant modeliuko visai kitoks vaizdas
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2011 09 26, 16:53)
Parodysiu ant modeliuko visai kitoks vaizdas

tikra princesytė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2011 09 26, 15:53)
Parodysiu ant modeliuko visai kitoks vaizdas
user posted image
user posted image



thumbup.gif grazu
Atsakyti
rimka thumbup.gif wub.gif labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Labutis visiems! Mes irgi norim pasigirti ax.gif
user posted imageuser posted image
Ir ziemai jau ruosiames user posted image
Atsakyti