Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

Labą vakarą smile.gif Atnešu ir aš savo kvarbatkuotą parodyti ax.gif Komplektėlis dvimetukei panelei ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 06 13, 00:03)
Labą vakarą smile.gif Atnešu ir aš savo kvarbatkuotą parodyti ax.gif Komplektėlis dvimetukei panelei ax.gif
user posted image


labai grazi suknele thumbup.gif beje ar platinot bangeles nerdama zemyn ar ne?
Atsakyti
QUOTE(merginuke @ 2011 06 13, 23:22)
labai grazi suknele  thumbup.gif  beje ar platinot bangeles nerdama zemyn ar ne?

Suknelę "platinau" keisdama vąšelį į didesnio numerio. Apie šią suknelę jau nemažai rašyta ir šioj,ir ankstesnėj temoj, taigi nieko naujo neišradinėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 06 12, 21:03)
Labą vakarą smile.gif Atnešu ir aš savo kvarbatkuotą parodyti ax.gif Komplektėlis dvimetukei panelei ax.gif

pasakiskai grazu wub.gif wub.gif wub.gif reiks begti pirkt siuliuku,labai noretusi ir savo dukrytei tokio grozio blush2.gif
pasitodysim ka mes irgi nusimezgem blush2.gif aisku,iki Jusu groziu toli,bet vistiek pasirodom,nes cia pirma musu mocherinuke ax.gif
user posted image
user posted image
tikroji spalvyte antrojoje nuotraukyteje
Atsakyti
QUOTE(viva 31 @ 2011 06 14, 17:40)
pasakiskai grazu wub.gif  wub.gif  wub.gif reiks begti pirkt siuliuku,labai noretusi ir savo dukrytei tokio grozio blush2.gif
pasitodysim ka mes irgi nusimezgem blush2.gif aisku,iki Jusu groziu toli,bet vistiek pasirodom,nes cia pirma musu mocherinuke  ax.gif
user posted image
user posted image
tikroji spalvyte antrojoje nuotraukyteje

superine suknute! po jusu temele pasizvalgysiu, ieskau savo busimam mazyliui ka nunerti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juracka @ 2011 06 14, 16:30)
superine suknute! po jusu temele pasizvalgysiu, ieskau savo busimam mazyliui ka nunerti  wub.gif


dekui ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras, merginos,

Gal kuri netycia turit mezgimo schema "Gummy bear" zaliojo meskucio? Na sito:

http://s300.photobuc...r...pg&newest=1

Labai aciu, jei galesit padeti 4u.gif
Atsakyti
viva 31, labai graži suknutė
Atsakyti
Sveiki
ir as noriu pasirodyti ka mezgu maziukams si karta viskas duktereciai smile.gif
user posted image user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 06 13, 00:03)
Labą vakarą smile.gif Atnešu ir aš savo kvarbatkuotą parodyti ax.gif Komplektėlis dvimetukei panelei ax.gif


Nuostabus komplektėlis wub.gif
QUOTE(viva 31 @ 2011 06 14, 17:40)
pasakiskai grazu wub.gif  wub.gif  wub.gif reiks begti pirkt siuliuku,labai noretusi ir savo dukrytei tokio grozio blush2.gif
pasitodysim ka mes irgi nusimezgem blush2.gif aisku,iki Jusu groziu toli,bet vistiek pasirodom,nes cia pirma musu mocherinuke  ax.gif
tikroji spalvyte antrojoje nuotraukyteje

Labai graži suknutė wub.gif
Atsakyti
sauadsa, viva 31 laaabai dailios suknytės wub.gif

Gaukseli nuostabūs darbeliai thumbup.gif o dar kokia manekenė wub.gif jau aš kai ką nusižiūrėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 06 15, 07:50)
viva 31, labai graži suknutė

dekui labai ax.gif
Atsakyti