Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

Liemenė mažam vyrukui (idėja nukopijuota iš SM)
user posted image
Atsakyti
Sveikos mezgejeles, norejau jusu paklausti kiek mazdaug akiu reikia naujagimui megztukui, nors atrodo kas cia nesenai pati gimdziau ir mezgiau viska vaikui, nu bet zinokit pamirsau ir bijau per maza numegzt ar per dideli, norisi dovanu mergytei, kad grazia parsivestu is lygonines 4u.gif tai tokia pasimetusi jauciuosi doh.gif ir neisivaizduoju kiek reikia tu akiu imt rolleyes.gif doh.gif
Atsakyti
4u.gif suradau jau viska, atsiprasau, kad cia sutersiau truputi jusu tema 4u.gif
noredama atsiprasyti parodysiu as jums savo bernioko mezginius kuriuos jam dariau cia vienas is naujausiu mano mezginiu
user posted image
o cia senesnis gaminys ax.gif cia taip turi buti tas uzsegimas i kas antra skylute segama yra user posted imageuser posted image
Atsakyti
inusiukas, jau antras tikrai labai super wub.gif

si karta ir as ne tusciom blush2.gif user posted image
paltukas dukryte smile.gif
Atsakyti
Pirmasis buvo siulu dieta 4u.gif bet vistiek liko ju galai doh.gif na kaip nors kokioms pirstinems gal iseis, del saliko negarantuoju lotuliukas.gif

ingauk mielas paltukas 4u.gif o pasiltinima koki nors dejai ar sia tiesiog vesesniu oru uzsideti g.gif
noreciau kazka panasaus savo mazajam vyrui numegsti, bet idomu kaip su tais pasiltinimais, kokius dedat g.gif

Atsakyti
QUOTE(inusiukas15 @ 2011 09 24, 16:10)
Pirmasis buvo siulu dieta  4u.gif  bet vistiek liko ju galai  doh.gif  na kaip nors kokioms pirstinems gal iseis, del saliko negarantuoju  lotuliukas.gif

ingauk mielas paltukas  4u.gif  o pasiltinima koki nors dejai ar sia tiesiog vesesniu oru uzsideti  g.gif
noreciau kazka panasaus savo mazajam vyrui numegsti, bet idomu kaip su tais pasiltinimais,  kokius dedat  g.gif

nedejau, bet pavasariui kaip megsiu kita tai planuoju det, tik ka ir koki nezinau dar smile.gif
Atsakyti
Rimka, super grožis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasado: 24 rugsėjo 2011 - 17:12
QUOTE(rasado @ 2011 09 24, 17:12)
Rimka, super grožis  4u.gif

Aciu blush2.gif

Kalbat del paltuku pasiltinimu as esu nusiziurejusi jau ka isiuciua tik kol dar pati neisbandziau nezinau kaip atrodys.Megziu ir as pavasariui abiems savo vaikams paltukus isbandysiu ir parodysiu jei gausis.
O dabar eilej laukia vilnones kojines,salikai ir ziemines kepures,megztukai ir sarafanai mazei i darza.
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 09 24, 16:51)
si karta ir as ne tusciom  blush2.gif
paltukas dukryte  smile.gif

Ar čia kalnierius/šalikas? Taip sakant 2 in 1? tongue.gif
Atsakyti
[ quote= ilgakojukė
Vis ieskau vaikisku megztinuku su aukstesniu kaklu, idealu butu, kad reikalui esant kaklas atsisegtu... g.gif Gal kas mezget ka panasaus, ar matet bent jau kur? rolleyes.gif
[/quote]
vat tokį darius-kakliuką dariau platesnį,kad užsegimas prasikeistų
user posted image

o jau kur jį daryt-priekyje,šone ar nugaroj-fantazijos reikalas
pas mane labai paprastas,šiaip tai galima ir pynėm,ir ripsu,ir raštuotai-pagal megztuką.Galima su šponkėm daryt-nesimatys užsegimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 25 rugsėjo 2011 - 12:08
[quote=Marmaledas,2011 09 25, 13:06]
[ quote= ilgakojukė
Vis ieskau vaikisku megztinuku su aukstesniu kaklu, idealu butu, kad reikalui esant kaklas atsisegtu... g.gif Gal kas mezget ka panasaus, ar matet bent jau kur? rolleyes.gif
[/quote]
vat tokį darius-kakliuką dariau platesnį,kad užsegimas prasikeistų
user posted image

o jau kur jį daryt-priekyje,šone ar nugaroj-fantazijos reikalas
pas mane labai paprastas,šiaip tai galima ir pynėm,ir ripsu,ir raštuotai-pagal megztuką.Galima su šponkėm daryt-nesimatys užsegimo
[/quote]

O cia surinktos akys ir virsun paprastai tiesiai megzta?
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2011 09 25, 14:06)
vat tokį darius-kakliuką dariau platesnį,kad  užsegimas prasikeistų

O mane labiau sudomino megztuko raštas wub.gif Gal galit pasidalinti?
Atsakyti