Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

QUOTE(alvydas @ 2011 09 13, 07:18)
Labutis labai norėjau paklaust iš kokių siūlų mezgat megstukus. Mano panelem vis kanda siūlai,tai nežinau iš kokių megst, kad būtu žiema šilta. g.gif


yra galybes shvelniu 100% vilnos siulu. Tiesiog prieh pirkdama pabraukyk prie kaklo...
O jei biudzhetas leidzhia, pirk internetu gerus, kokybishkus, zhinomu gamintoju siulus,- simtaprocentines vilnas, vilnas su shilku, alpakas....
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2011 09 08, 15:20)
Draugės dukrytei mezgu tokią  wub.gif
user posted image

Oho koks grozis wub.gif wub.gif wub.gif Super thumbup.gif
Atsakyti
Bandau:
user posted image
Ką reiškia 1-oj eilėj:
*strėlytė žemyn?
*ant "v" raidės užrašytas 2?
*11-14 akis(nemoku paaiškint kitaip:kur 1 blogoji 3 gerosios ir ant jų kažkokia linija nupiešta?ir 21-24 akis(ten viskas atvirkščiai ar ne?)
O antroj eilėj kur trejetuku pažymėta kaip ten išmegzt reikia?

Vis tiek man mažas gaunas g.gif
Atsakyti
kas galite pamokinti megzti vaikiska megztuka,salikus kepures ziemines tik mezgu.megzdama mgztini rastu daeinu iki pazastu ,toliau niekaip,man reikia tik paprastu nurodymu ,kaip kokioje vietoje megzti,sunkoka ir su apykaklem.labai laukiu atsakumu i asmenine zinute 4u.gif

kazkas panasaus butu ,rastas nesvarbu ax.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 13 rugsėjo 2011 - 12:26
QUOTE(MIKIENĖ @ 2011 09 13, 11:20)
Bandau:
user posted image
Ką reiškia 1-oj eilėj:
*strėlytė žemyn?
*ant "v" raidės užrašytas 2?
*11-14 akis(nemoku paaiškint kitaip:kur 1 blogoji 3 gerosios ir ant jų kažkokia linija nupiešta?ir 21-24 akis(ten viskas atvirkščiai ar ne?)
O antroj eilėj kur trejetuku pažymėta kaip ten išmegzt reikia?

Vis tiek man mažas gaunas g.gif

kur varnelė su skaičiuku, tai iš 1 akies išmegzti tiek akių, kiek parašyta virš varnelės

daug simbolių šitoj temukėj mergaitės įdėję, pasižiūrėk, tikrai manau rasi

http://www.supermama...view=getnewpost
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazge1979: 13 rugsėjo 2011 - 12:40
QUOTE(mazge1979 @ 2011 09 13, 13:39)
1.kur varnelė su skaičiuku, tai iš 1 akies išmegzti tiek akių, kiek parašyta virš varnelės

2.daug simbolių šitoj temukėj mergaitės įdėję, pasižiūrėk, tikrai manau rasi

http://www.supermama...view=getnewpost

1.O išmegzt gerom akim,ar ne?
2.Ten labai daug rusų kalboj,aš nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
Mikiene, ten kur V su skaiciuku 2 - turetu buti 2 sumegztos kartu geraja, o salia U - uzmetimas
11-14 akys - tai pynute - 1 akyte sukeista su 3 ir ismegztos gerosiomis

Deja, visai neizabaliju, kas ten antroj eilej.

Atsiusk man el. laiskuti su siuo paveiksliuku - pasiaiskinsim tiesiogiai smile.gif eurikav@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 13 rugsėjo 2011 - 14:41
Megzta gal pries metus, tik vos nufotkinau kamera vaikui idomesne
user posted image
Atsakyti
bet paaiškinimuose visur randu, kad varnelė su viršuje esančiu skaičiuku reiškia tiek išmegzti akių gerosiomis iš vienos akies ax.gif perverčiau ir tą temą sm, ir savo žurnalus, visur taip rašo, U visur aiškina kaip nukeltą akį ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazge1979: 13 rugsėjo 2011 - 16:17
QUOTE(mazge1979 @ 2011 09 13, 17:15)
bet paaiškinimuose visur randu, kad varnelė su viršuje esančiu skaičiuku reiškia tiek išmegzti akių gerosiomis iš vienos akies  ax.gif perverčiau ir tą temą sm, ir savo žurnalus, visur taip rašo, U visur aiškina kaip nukeltą akį  ax.gif


tai jei is kiekvienos akies ismegsite po dvi, tai pagalvokit kas bus??? mezginys vis plates ir plates.
cia ryskiai V sumegzt dvi i viena, o U - uzmetimas. net ir paaiskinime kiek iziuriu taip parasyta (nors rusu ni bum bum, bet 'vmeste' ka reiskia zinau biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2011 09 13, 15:36)
Mikiene, ten kur V su skaiciuku 2 - turetu buti 2 sumegztos kartu geraja, o salia U - uzmetimas
11-14 akys - tai pynute - 1 akyte sukeista su 3 ir ismegztos gerosiomis

Deja, visai neizabaliju, kas ten antroj eilej.


Atsiusk man el. laiskuti su siuo paveiksliuku - pasiaiskinsim tiesiogiai smile.gif eurikav@gmail.com

Parašiau tau į paštą ax.gif
O kaip tą 1 akį sukeist su 3 ir išmegzt gerosiom?Gal gali paaiškinti?
QUOTE(mazge1979 @ 2011 09 13, 17:15)
bet paaiškinimuose visur randu, kad varnelė su viršuje esančiu skaičiuku reiškia tiek išmegzti akių gerosiomis iš vienos akies  ax.gif perverčiau ir tą temą sm, ir savo žurnalus, visur taip rašo, U visur aiškina kaip nukeltą akį  ax.gif

Aš irgi kiek turiu ženklų,tai v su 2 parašyta:iš vienos akies megzkite tiek akių,kiek parašyta.Tuo tarpu čia rusiškai rašo(lietuviškai rašysiu,nemoku rusiškai) :proviazat 2p.vmeste lic.Tai kaip tada iš tikrųjų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MIKIENĖ: 13 rugsėjo 2011 - 19:05
dėkui, nematyt man kas ten parašyta, o bendri ženklai skiriasi. 4u.gif
Atsakyti