Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

Mamytes, gal kas bandete megzti kelnes pazemintu klynu? ax.gif Butu smalsu paziureti ir koki aprasymuka gauti blush2.gif
Atsakyti
Draugės dukrytei mezgu tokią wub.gif
user posted image
Atsakyti
Liemene mazam berniukui
user posted image
Atsakyti
Sandraxa,

labai graži liemenė. Kaip mezgėte?
Atsakyti
Labas 4u.gif
,norėčiau savo berniukui numegzti megztuką.Esu pažengusi mezgime,bet va raštus (visokus sukinius) seniai mezgiau. blush2.gif Pagrinde ant megztukų visokius piešinius mezgu smile.gif
Tai va,gal galit pasakyt ar labai sunku tokį padaryt būtų?Na ta prasme,kuris iš jų lengviau mezgamas?Ar padėtumėt ženklus iššifruoti? blush2.gif
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2011 09 09, 11:50)
Labas 4u.gif
,norėčiau savo berniukui numegzti megztuką.Esu pažengusi mezgime,bet va raštus (visokus sukinius) seniai mezgiau. blush2.gif Pagrinde ant megztukų visokius piešinius mezgu smile.gif
Tai va,gal galit pasakyt ar labai sunku tokį padaryt būtų?Na ta prasme,kuris iš jų lengviau mezgamas?Ar padėtumėt ženklus iššifruoti? blush2.gif
user posted image 

user posted image

jei raštukų neesi daug mezgusi iš pradžių gali ir sunkiau būti. o nenori pati pasimodeliuot? imti paprastą lygiom ar išvirkščiom akim, tik tarpuose įterpt po pynę?
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 09 09, 15:36)
jei raštukų neesi daug mezgusi iš pradžių gali ir sunkiau būti. o nenori pati pasimodeliuot? imti paprastą lygiom ar išvirkščiom akim, tik tarpuose įterpt po pynę?

Raštus aš mokykloj esu mezgus ir gerai mezgus,bet va dabar jau apmiršus blush2.gif .Bet dairausi į šiuos modeliukus,tik nežinau kuris lengvesnis būtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2011 09 09, 18:37)
Raštus aš mokykloj esu mezgus ir gerai mezgus,bet va dabar jau apmiršus blush2.gif .Bet dairausi į šiuos modeliukus,tik nežinau kuris lengvesnis būtų ax.gif

Na va,mezgu ružavą megztuką.Gal galit išaiškint kai kuriuos ženklus:user posted image
Ką reiškia 1-oj eilėj:
*strėlytė žemyn?
*ant "v" raidės užrašytas 2?
*11-14 akis(nemoku paaiškint kitaip:kur 1 blogoji 3 gerosios ir ant jų kažkokia linija nupiešta?ir 21-24 akis(ten viskas atvirkščiai ar ne?)
O antroj eilėj kur trejetuku pažymėta kaip ten išmegzt reikia?
Būsiu dėkinga jei padėsit.O gal kas turit kokią gerą nuorodą kur visi mezgimo ženklai yra?
Kaip padaryti didesnį paveikslą,nes nesimato verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MIKIENĖ: 12 rugsėjo 2011 - 21:47
Mikiene, nesimato tavo paveiksliuko zenklu - per smulku....
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2011 09 12, 22:49)
Mikiene, nesimato tavo paveiksliuko zenklu - per smulku....

O kaip didesnį padaryt?Nemoku blush2.gif
Atsakyti
gal per radikal kelk. ten 2 žinutę nukopink ir įdėk čia
Atsakyti
Labutis labai norėjau paklaust iš kokių siūlų mezgat megstukus. Mano panelem vis kanda siūlai,tai nežinau iš kokių megst, kad būtu žiema šilta. g.gif
Atsakyti