Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

QUOTE(sauadsa @ 2011 09 01, 15:44)
Megztinukas - bolerukas mano dukrytei , sukurptas per porą vakarų rugsėjo 1-ąją pasipuošti  smile.gif .


Labai mielas 4u.gif
Atsakyti
Mergytes, jus tikri genijai... wub.gif
Atsakyti
Štai toks kostiumėlis mano panelei
user posted image
Atsakyti

user posted image

user posted image

merginos, o kokiam cia zurnale? Negaliu nieko iskaityt, blogai matosi doh.gif
Atsakyti

l-aura ,va cia lyg aiskiau http://www.liveinter.../post127845575/
Atsakyti
aciu clap.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 09 01, 16:44)
Megztinukas - bolerukas mano dukrytei , sukurptas per porą vakarų rugsėjo 1-ąją pasipuošti  smile.gif .


neriekaištinga. Aš visad už tai kad ir vaikai nuo mažumės turi jausti kas gražu ir skoninga. Na man baisiau nėra už vaizdą kai pamatai kokią mergaitę su ružavom pėdkelnėm, ružava suknele ir dar ružavais papuošimais į plaukus...... doh.gif
Atsakyti
Taip puosiau savo pirmoke smile.gif Siuta dalis-siuvejos.Nuo krutines megzta is zydros kid mocheros, po zydru sijonu pasijonis, prie kurio apacios prisiutas ruzavas mezginys taip pat is kid mocheros ir is po jo dar siek tiek tiulio islinde.
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myte: 04 rugsėjo 2011 - 23:28
Ačiū VISOMS už pagyras mano kukliam mezginukui blush2.gif
Atsakyti
Neturiu mergytes, bet turiu suknyte, cia metuku mergytei
user posted image
Atsakyti
Ir dar kostiumėlis, tik su kitom kelnytėm
user posted image
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2011 09 05, 01:22)
Taip puosiau savo pirmoke smile.gif Siuta dalis-siuvejos.Nuo krutines megzta is zydros kid mocheros, po zydru sijonu pasijonis, prie kurio apacios prisiutas ruzavas mezginys taip pat is kid mocheros ir is po jo dar siek tiek tiulio islinde.

labai orginali suknelė thumbup.gif tikriausiai gražiausia klasėje panelė buvo, pas mus tai uniforma privaloma .

QUOTE(kristinkag @ 2011 09 05, 14:02)
Neturiu mergytes, bet turiu suknyte, cia metuku mergytei

gražu thumbup.gif margiem siūlam nieko daugiau nereikia. paprasta bet neprasta thumbup.gif

QUOTE(zuzana* @ 2011 09 05, 19:53)
Ir dar kostiumėlis, tik su kitom kelnytėm


labai labai orginalu. Su tokiu kostiumu jau visa panelė thumbup.gif
Atsakyti