Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

netikėtai, labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Megztinukas - bolerukas mano dukrytei , sukurptas per porą vakarų rugsėjo 1-ąją pasipuošti smile.gif .
user posted image
user posted image



Atsakyti
http://www.imagehost...-8?context=user Labai smarkiai neteiskit, vis iš krūmų pasidžiaugdavau Jūsų visų darbais, kol nutariau irgi pasirodyti
Atsakyti
QUOTE(rasado @ 2011 09 01, 19:46)
http://www.imagehost...-8?context=user Labai smarkiai neteiskit, vis iš krūmų pasidžiaugdavau Jūsų visų darbais, kol nutariau irgi pasirodyti

darbeliai tikrai labai faini thumbup.gif
Atsakyti
Paulina26, mazge1979 puikūs rudeniniai megztukai thumbup.gif

Viliuteee, gražu thumbup.gif

sauadsa, nuostabi mokinukė wub.gif Boleriukas atrodo toks paprastas, bet ant modeliuko atsiskleidžia visas grožis thumbup.gif

rasado,ne iš krūmų tokius grožius reiktų rodyti mirksiukas.gif nuostabūs darbeliai thumbup.gif

Netikėtai, nuostabūs vasariniai derinukai wub.gif šaunuolė thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2011 09 01, 23:09)
sauadsa, nuostabi mokinukė wub.gif Boleriukas atrodo toks paprastas, bet ant modeliuko atsiskleidžia visas grožis thumbup.gif

Dėkui 4u.gif . Man pačiai kuo paprasčiau, tuo gražiau, jei atvirai blush2.gif . Tik dukrytė dar ne mokinukė, tik priešmokyklinukė, bet rugsėjo pirmąją norėjo pasipuošti mamos rankų darbeliu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 02 rugsėjo 2011 - 06:35
Superpiene,Lusasita ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 09 01, 14:44)
Megztinukas - bolerukas mano dukrytei , sukurptas per porą vakarų rugsėjo 1-ąją pasipuošti  smile.gif .


Tokie kuklūs, subtilūs, neperkrauti akį rėžiančiom spalvom ir detalėm rūbeliai mano silpnybė... Labai gražus ir mielas megztukas. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 09 01, 16:44)
Megztinukas - bolerukas mano dukrytei , sukurptas per porą vakarų rugsėjo 1-ąją pasipuošti  smile.gif .



ir megztukas grazus ir dulryte labai daili wub.gif
Atsakyti
Syknytė ir boleriukas šešemetei ax.gif

user posted image
Atsakyti
viola78, dėkui 4u.gif
Atsakyti