Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

QUOTE(*zuikulis* @ 2011 06 02, 14:37)
atnesu ir as savo nerinuka

labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(igam ogam @ 2011 05 30, 11:52)
Sveikos auksarankes,visoms po  4u.gif As atnesu pasirodyti megztukus maziems berniukams ax.gif

QUOTE(Greta77 @ 2011 05 31, 10:24)
Dovana mažam berniukui. Tikiuosi, kad neišaugs iki rudens

QUOTE(*zuikulis* @ 2011 06 02, 15:37)
atnesu ir as savo nerinuka

labai gražūs darbeliai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
ačiukas visoms už gražius žodelius mano mezginukui
Atsakyti
visų šaunūs rūbeliai 4u.gif
Atsakyti
dar vienas mano darbelis sunuciui smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
ingauk, nuostabi bliuzkytė wub.gif
Atsakyti
labas darbstuoles 4u.gif

esu visiskai zalia mezgime blush2.gif bet tiesiog negaliu atsigrozeti vienu mezginuku ir noriu savo mazajam spet iki rudens numegzt, tik nezinau nuo kurio galo pradet ka daryt doh.gif blush2.gif gal kuri esat kazka panasaus mezge ar turit kokia schemute ar taip galetumet detaliau paaiskinti ax.gif buciau labai labai dekinga 4u.gif bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kariatide @ 2011 06 11, 13:20)
labas darbstuoles 4u.gif

esu visiskai zalia mezgime blush2.gif  bet tiesiog negaliu atsigrozeti vienu mezginuku ir noriu savo mazajam spet iki rudens numegzt, tik nezinau nuo kurio galo pradet ka daryt doh.gif  blush2.gif  gal kuri esat kazka panasaus mezge ar turit kokia schemute ar taip galetumet detaliau paaiskinti ax.gif  buciau labai labai dekinga 4u.gif  bigsmile.gif



cia yra Debbie Bliss dizainas, Duffel coat vadinasi, spausdinta 'Essential baby' kbygoj itariu, picasoj lengvai rastum nemazai privogtu knygu unsure.gif

ravelryj yra labai panashaus aprashymas uzh dyka, tik ne ripsu, o perliniu rashtu:
http://www.ravelry.c...tch-baby-jacket
Atsakyti
[quote=kariatide,2011 06 11, 12:20]
labas darbstuoles 4u.gif

esu visiskai zalia mezgime blush2.gif bet tiesiog negaliu atsigrozeti vienu mezginuku ir noriu savo mazajam spet iki rudens numegzt, tik nezinau nuo kurio galo pradet ka daryt doh.gif blush2.gif gal kuri esat kazka panasaus mezge ar turit kokia schemute ar taip galetumet detaliau paaiskinti ax.gif buciau labai labai dekinga 4u.gif bigsmile.gif

Mezgiau aš šitą. Jei rusiškai suprantate, tai paaiškinimai čia:

user posted image

user posted image

Aš rusiškai nesuprantu, tai mezgiau taip, kaip įsivaizduoju. Raštas - geromis akimis iš abiejų pusių. Pirma mezgiau nugarą, po to dvi puses priekio, palikdama vienoje pusėje vietos sagoms. Tas dalis susiuvau, tada, surinkusi kaklo akis, ėmiausi kapišono. Kapišono viršų susiuvau. Galiausiai mezgiau rankoves. Nesigavo tobulai, bet kažkas gavosi blush2.gif Įdedu nuotraukas, bet megztukas modeliukui tada dar buvo per didelis ir ne kaip atrodo ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
O galit pasakyti kaip jus kapisona mezget?
Dvi dalis ir paskui kampu susiuvot?
Ar viena kvadrata ir virsuj siuti?
Prie vieno megztinio reikia kapisona prilipdyti,bet nesugalvoju kaip.Bandziau atskirai megzti,bet susiuti neiseina palei kakla (kapisono daug akiu)
O nuo kaklo mezgant reikia akiu prideti?
Aciu 4u.gif

Kad ne vien klausimai butu,tai idedu ir as savo pora darbeliu.
Tik maniskiai tokie namudiniai blush2.gif ,ne tokie puosnus kaip jusu.

Mama vailokais pavadino biggrin.gif
user posted image

Reikia sagutes isiuti virsuj,o per klynuka knopkem susisega
user posted image

Turbut sugadinau,nes per skalbima megztukas susitrauke cool.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(viki81 @ 2011 06 11, 14:39)
O galit pasakyti kaip jus kapisona mezget?
Dvi dalis ir paskui kampu susiuvot?
Ar viena kvadrata ir virsuj siuti?
Prie vieno megztinio reikia kapisona prilipdyti,bet nesugalvoju kaip.Bandziau atskirai megzti,bet susiuti neiseina palei kakla (kapisono daug akiu)
O nuo kaklo mezgant reikia akiu prideti?
Aciu  4u.gif




labai grazus darbeliai 4u.gif kudikelis tikrai nesusals su tokiais mamytes megztais darbeliais 4u.gif o tie vailokiukai-tai visai gerai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viki81 @ 2011 06 11, 17:39)
O galit pasakyti kaip jus kapisona mezget?
Dvi dalis ir paskui kampu susiuvot?
Ar viena kvadrata ir virsuj siuti?
Prie vieno megztinio reikia kapisona prilipdyti,bet nesugalvoju kaip.Bandziau atskirai megzti,bet susiuti neiseina palei kakla (kapisono daug akiu)

Akių turi būti tiek, kiek apie kaklą, tik pradžioje pirmuosius 3-5 cm reikia platinti.
Gal pravers 4u.gif
Atsakyti