Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

Visoms mezgėjėlėms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif , puošit ir toliau mažylius ir ne tik drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Gavau nuotrauką iš klientės - suknutė ir kepurytė megztos mašina ax.gif , gėlytes siuvo močiutė

user posted image
Atsakyti
Labai grazus darbas... Super dailu...spalvos.
Itariu- mergaite l. didziuojasi nauju kostiumeliu... Saunuole nereja JURGICIUKAS... 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosssi: 22 rugpjūčio 2011 - 14:21
QUOTE(rosssi @ 2011 08 22, 14:19)
Labai grazus darbas... Super dailu...spalvos.
Itariu- mergaite l. didziuojasi nauju kostiumeliu... Saunuole nereja  JURGICIUKAS...    4u.gif


Ačiū 4u.gif O dukra tikrai labai didžiuojasi mano nertais, megstais darbais jai smile.gif
Atsakyti
user posted image
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif grožis neišpasakytas, šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Stai mano nauja pries dvi dienas baigta suknyte lelytei mazai 3 menesiuku,tik lele modelis kiek per maza bet bendram vaizdui tiks biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 08 17, 17:33)
Va, kaip gražiai žmonės jau rudeniui ruošiasi. O man dar vis vasara  smile.gif  Nors, galima bus nešiot ir ant kokio golfuko kaip sarafaniuką
user posted image

Gal galima butu gauti sios sukneles apatines dalies rasta ax.gif
Atsakyti
rimka gražu smile.gif
Atsakyti
Nusinereme pirma tunika vesesniam orui
user posted image
Atsakyti
Pirma suknyte dukrytei (bet ti kitiems metams biggrin.gif ) ir pirmas didesnis darbelis (iki siol buvo tik serveteles ir kepurytes)

user posted image
user posted image
Atsakyti
ant modeliuko
user posted image
Atsakyti
mazge1979 gražu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
dėkui Viola78
Atsakyti