Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

QUOTE(naiste777 @ 2011 08 17, 17:33)
Va, kaip gražiai žmonės jau rudeniui ruošiasi. O man dar vis vasara  smile.gif  Nors, galima bus nešiot ir ant kokio golfuko kaip sarafaniuką

Labai gražu, ir spalva kokia graži smile.gif
Atsakyti
naiste777, labai gražus sarafaniukas ir mergaitėwink.gif

Štai mano pirmoji nerta kepurytė mažai mergytei:) rolleyes.gif
user posted image

Atsakyti
naiste777, labai simpatiškas sukniukas ir mergytė wub.gif
Tiūte, gražu 4u.gif
gal kuri turit lobynuose gražią 4-5 metukų tunikutę mergaitei, reikai su kapišonu, kišeniuakis ir užtrauktuku ax.gif ačiū
Atsakyti
mes irgi rudeneliui ruosiames smile.gif

user posted image

Atsakyti
Labai grazžios ir panelytės, ir visi darbeliai wub.gif

Aš irgi papuošiau draugų mažulytę wub.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 08 19, 18:33)

Nu jau grozis wub.gif ir suknytes ir mergytes wub.gif wub.gif wub.gif

Gal kas man galetu padeti blush2.gif
Man reiktu 1-1,5 metuku (cia as savo mergytei kitai vasarai noreciau nerti blush2.gif ) reglaninio virsaus (tokio kaip Januses suknytes) shemos, na kiek mazdaug reiktu akiu nerti pvz is maxi siulu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkute @ 2011 08 19, 21:15)
Nu jau grozis wub.gif  ir suknytes ir mergytes  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Gal kas man galetu padeti  blush2.gif
Man reiktu 1-1,5 metuku (cia as savo mergytei kitai vasarai noreciau nerti  blush2.gif ) reglaninio virsaus (tokio kaip Januses suknytes) shemos, na kiek mazdaug reiktu akiu nerti pvz is maxi siulu  smile.gif


sveika,
mano bachuriukui 1m ir kaip tik is maxi siulu neriau marskinukus krikstynom (vasiukas buvo 1,75 berods). Dejau 100 akiu plius 4 uzsegimui per visa prieki. Dydis gavosi labai geras. Bet mano vaikinas toks prie didesniu smile.gif tai reikia galvoti, jei tavo panele cuoliuke, tai 1,5m 100 akiu bus pats tas. Aisku dar priklauso nuo nerimo stiliaus, as siaip neriu ne laisvai (taip atrodo kai palyginu su drauge). Nu man tai visada galvos skausmas pataikyti dydi neriant/mezgant dabar, tai i ateiti jauciu visai nepataikyciau smile.gif Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kairekoja @ 2011 08 19, 22:32)
sveika,
mano bachuriukui 1m ir kaip tik is maxi siulu neriau marskinukus krikstynom (vasiukas buvo 1,75 berods). Dejau 100 akiu plius 4 uzsegimui per visa prieki. Dydis gavosi labai geras. Bet mano vaikinas toks prie didesniu smile.gif tai reikia galvoti, jei tavo panele cuoliuke, tai 1,5m 100 akiu bus pats tas. Aisku dar priklauso nuo nerimo stiliaus, as siaip neriu ne laisvai (taip atrodo kai palyginu su drauge). Nu man tai visada galvos skausmas pataikyti dydi neriant/mezgant dabar, tai i ateiti jauciu visai nepataikyciau smile.gif Sekmes!  4u.gif

Aciu uz pasisakyma 4u.gif Na ji pas mane tokia vidutinio ugio/svorio, gal ir isliks tokia biggrin.gif tai as ziuriu i dydziu lentele (kokia mazdaug bus tokio amziaus)smile.gif ) Badziau nerti megztuka reglanini, tai tris kartus ardziau, kol galiausiai padejau tuos siuliukuis ateiciai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Naiste777, Januse labai gražios suknytės wub.gif šaunuolės thumbup.gif
Atsakyti
Noriu savo maziui numegzti kelnytes, bet iskilo toks klausimelis.
Gal kas turi kokia aiskia kelnyciu schemute, ar tai kazka nupiesto. ?
nes neaisku ar reikia akiu prideti ties uzpakaliuku, ar megzti taip kaip priekine dali, nes kazkaip insivaizduoju kai sikute iskilus tai reikia akyciu papildomu, ar ne ?
Atsakyti
Pasirodysim ir mes nauju kostiumėliu į darželiuką eiti smile.gif
P.s. Atsiprašau už pirmų nuotraukų kokybę, nes fotkinta telefonu ax.gif

user posted image
o čia ant modeliuko smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti