Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema

Rimka, freaure, labai gražūs darbeliai thumbup.gif

QUOTE(merginuke @ 2011 08 06, 23:09)
gal galite dar karta ikelti schemute, nes atidaro tik ta psl kur su nuotrauka, o schemutes ne  g.gif  dekui  4u.gif

kartoju schemute
user posted image
http://www.part.lt/i...2ed696e9306.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anny: 11 rugpjūčio 2011 - 15:40
QUOTE(Carolina212 @ 2011 08 11, 16:10)
Rimka nepatingek ir butinai butinai nunerk dar ir svarkely-megztinuka prie sijonuko, nes jau matau kaip fainai atrodys tavo lelyte mazoji  wub.gif
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tai gi Rimka laukiam darbelio tesinio mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu visom uz pagyras
o apie ta pratesima jau masciau nerdama sijonuka ale tik nesugalvoju ka megztuka ar svarkiuka g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2011 08 11, 20:29)
Aciu visom uz pagyras
o apie ta pratesima jau masciau nerdama sijonuka ale tik nesugalvoju ka megztuka ar svarkiuka g.gif  biggrin.gif


arba liemene kokia- po apacia golfiuka uzdesi ir nesukais perdaug ir nesusals mazyle ir atrodys nerealiai. Gali net zydros spalvos daryti liemene kaip sijonuko virsutine dalis numegzta... laukiam laukiam pratesimo sitame darbelyje thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodysim ir mes senai nertą boleriuką tik dabar ant modeliuko (rankovės specialiai darytos trijų ketvirčių) ax.gif
user posted image
Atsakyti
Nors dabar ir vasara,bet mano darbeliai skirti šiltesniems orams. Tikiuosi labai nepeiksite,aš dar tik pradedu. smile.gif 4u.gif Liemenė berniukui ir batukai, bet čia ne kaip komplektas. blush2.gif

user posted image user posted image

Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2011 08 07, 19:08)
kokie groziai ,stai ir maniske


Labai graži suknelė ir manekenė, tiesiog atrodo kaip dama wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Ieskau mamytes, kuri galetu numegzti berniukui kostiumeli.

Lauksiu pasiulymu AZ
Atsakyti
Mažučiai darbeliai artėjančiam rudenėliui smile.gif Blauzdinukės iš pusvilnės smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Va, kaip gražiai žmonės jau rudeniui ruošiasi. O man dar vis vasara smile.gif Nors, galima bus nešiot ir ant kokio golfuko kaip sarafaniuką
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 08 17, 17:33)
O man dar vis vasara  smile.gif  Nors, galima bus nešiot ir ant kokio golfuko kaip sarafaniuką

Labai graži panelytė ir sarafaniukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti