Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, 23 tema


Sveikos 4u.gif
Atsiprašau, kad taip įsibroviau pas jus, bet būčiau labai dėkinga, jei užsuktumėte i šią temą
ir sudalyvautumėte apklausoje ax.gif ilgai netruksite, o man pagelbėsite smile.gif
Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(memelietė @ 2011 07 23, 08:15)
Sveikos  4u.gif
Atsiprašau, kad taip įsibroviau pas jus, bet būčiau labai dėkinga, jei užsuktumėte i šią temą
ir sudalyvautumėte apklausoje  ax.gif ilgai netruksite, o man pagelbėsite  smile.gif
Ačiū labai  4u.gif

ar butina kiekvienoj temoj ta pati rasyt g.gif
Atsakyti
Mano mergytei 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Tiesiog noriu pasidžiaugti. Baigiau dukrytei vasarinę suknutę. Fotografavau kai ji dar nebuvo iki galo sutvarkyta. Nėra nei pasijoniuko nei sagytės nugaroje.Margutė gavosi todėl, kad bandžiau sunaudoti siūlų likučius, kurių turiu pilną maišą. Jaučiu kad dar kokios dvi suknutės išeitų iš tų mano likučių smile.gif))). Oi kaip gražiai atrodys per broliuko krikštynas rugpjūčio 20 d.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
kristi13, tikrai graži suknelė, sesytė bus pasipuošus smile.gif
Atsakyti
lbai graži suknutė, mergytei lbai tinka ir raštelis labai gražus, neįprastas. aš dabar biginėju baltą mažai princesytei suknutę krikštynoms, liko nugarytė ir detalytės, tada rodysimės,, ji ir bus kitokia truputį ax.gif
Atsakyti
Labai grazi suknyte thumbup.gif thumbup.gif ir spalvytes ,ir rastas labai labai wub.gif

Gal sijono rasto schema pasidalintumet? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 07 28, 20:49)
Labai grazi suknyte thumbup.gif  thumbup.gif ir spalvytes ,ir rastas labai labai wub.gif

Gal sijono rasto schema pasidalintumet? ax.gif

Suknutės sijoną nėriau pagal seną savo servetėlę. Tai net nežinau kaip ir pasidalinti tuo rašteliu. Prie progos žadu papaišyti ir ydėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes. Naujas bolero mergytei.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viva 31: 04 rugpjūčio 2011 - 14:12
QUOTE(viva 31 @ 2011 08 04, 15:10)
Sveikutes. Naujas bolero mergytei.

o jau grožis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viva 31 @ 2011 08 04, 15:10)
Sveikutes. Naujas bolero mergytei.

ooo, wub.gif o koks grožis

ax.gif gal pasidalinsit išmintim? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kristi13 @ 2011 07 28, 14:30)
Tiesiog noriu pasidžiaugti. Baigiau dukrytei vasarinę suknutę. Fotografavau kai ji dar nebuvo iki galo sutvarkyta. Nėra nei pasijoniuko nei sagytės nugaroje.Margutė gavosi todėl, kad bandžiau sunaudoti siūlų likučius, kurių turiu pilną maišą. Jaučiu kad dar kokios dvi suknutės išeitų iš tų mano likučių smile.gif))). Oi kaip gražiai atrodys per broliuko krikštynas rugpjūčio 20 d.

thumbup.gif puiki suknytė, ir puikiai priderintos spalvos smile.gif
Atsakyti
Laba diena
gal galetumete patarti ar gerai galvoju kad jeigu noriu numegzti rankoves kaip bolero mergytei 3 metu tai turiu nusimegzti staciakampi o paskui tik susiuti?
Atsakyti