Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

jos smulkios turi but?ir kada jau nuim ta zieduka su tom seklytem? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2011 06 14, 22:38)
jos smulkios turi but?ir kada jau nuim ta zieduka su tom seklytem? g.gif

seklytes buna juodos beveik arba tamsiai rudos, na as ju nerinkau, bet kai praleidziu koki zieda nuskint tai subrandina, jei neklystu atsidaro tas visas reikalas ir seklytes isbyra, kadangi pavadinimu nezinau, ryt nufotkinsiu kur jos buna....miglotai paaiskinau, bet soriux, o taviskes melynos kvepia???
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2011 06 14, 22:41)
seklytes buna juodos beveik arba tamsiai rudos, na as ju nerinkau, bet kai praleidziu koki zieda nuskint tai subrandina, jei neklystu atsidaro tas visas reikalas ir seklytes isbyra, kadangi pavadinimu nezinau, ryt nufotkinsiu kur jos buna....miglotai paaiskinau, bet soriux, o taviskes melynos kvepia???

aga labai kvepia,bet jos tokios tamsiai melynos pirma karta tokia spalvyte matau.o ir sviesiai violetines su baltais krasteliais ir kvepia.ryt dar uzsipirksiu sviesiai oranziniu su rudais krasteliais ax.gif uztat ir noriu pasirinkt seklyciu kad tokia spalvyte turet.nes tokia superine.galesiu atsiust jei noresi sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2011 06 14, 23:47)
aga labai kvepia,bet jos tokios tamsiai melynos pirma karta tokia spalvyte matau.o ir sviesiai violetines su baltais krasteliais ir kvepia.ryt dar uzsipirksiu sviesiai oranziniu su rudais krasteliais ax.gif uztat ir noriu pasirinkt seklyciu kad tokia spalvyte turet.nes tokia superine.galesiu atsiust jei noresi sunglasses2.gif

Turut zinai,kad ziedelius skabome,kad nebutu daug seklu ir nesumazetu zygejimas...Gal geriau palikti kelis,paziuret,kaip tos seklos atsiranda,ir rudeniop palikti seklu rinkima...Taisykit ir pildykit mane,mergaites. Tuo paciu rasau,kad seklu burbuliukas turi uzaugti,pasidaryti gelsvas,tada nusiskinsi,paziuresi,ar seklytes rudos. jei baltos,reiskia dar turejo pabuti.Tai nereiskia ,kad kiekviena turesi tikrinti seklakuni,tik suptatimui,kokias rinkti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 06 14, 21:45)
Smileja, nuostabu tiesiog, kaip ir pernai. Tokie balkonai pavojingi praeiviams (tokiems kaip man), beziurint i stulpa koki lengvai gali atsitrenkti  tongue.gif  wub.gif

malonu wub.gif

QUOTE(Amiala @ 2011 06 14, 21:51)
Pamenu per Vokietiją prieš keletą metų teko važiuoti, tai negalėjau atsižiūrėti.
Po truputuką ir pas mus ateina tai.

mažais žingsneliais ateina, jau vien galima pastebėti, kad padaugėjo gėlėmis prekiaujančių žmonių, reiškias yra poreikis smile.gif Aš seniau rašiau, kad teko per Lenkiją važiuoti vieną vasarą, tai aikčiojau nuo daugiaaukščių namų balkonų.. kai pas mus retas kuris puošia gėlėmis, tai ten retas, kuris nepapuoštas gėlėmis bigsmile.gif

QUOTE(amarrile @ 2011 06 15, 09:00)
Turut zinai,kad ziedelius skabome,kad nebutu daug seklu ir nesumazetu zygejimas...Gal geriau palikti kelis,paziuret,kaip tos seklos atsiranda,ir rudeniop palikti seklu rinkima...Taisykit ir pildykit mane,mergaites.

drinks_cheers.gif taip taip, daba nereikia rinkti, nebent norisi, bet kiek ir man žinoma, tai reikia kad dabar gėlytė visas jėgas skirtų žydėjimui, o ne sėklų brandinimui, todėl nužydėjusius žiedukus reikia apskainioti, o sėklyčių prisirinkti bus galima rudenį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 06 15, 09:26)
teko per Lenkiją važiuoti vieną vasarą, tai aikčiojau nuo daugiaaukščių namų balkonų.. kai pas mus retas kuris puošia gėlėmis, tai ten retas, kuris nepapuoštas

drinks_cheers.gif ir aš tai patyriau wub.gif buvo kažkas nuostabaus.
Atsakyti
viska supratau mergaites aciu kad pagelbejot sitai zaliai augintojai lotuliukas.gif
Atsakyti
Reiks ir man pabandyti sėklyčių pasirinkti g.gif
Pateršių eterį truputuka blush2.gif
Atsakyti
niu va, kad grožybių užderėjo wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 06 15, 11:05)
niu va, kad grožybių užderėjo wub.gif  thumbup.gif

Dabar reiks mokintis pačiai sėklų pasirinkti ir užsiauginti ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2011 06 15, 10:06)
Dabar reiks mokintis pačiai sėklų pasirinkti ir užsiauginti ax.gif  blush2.gif

Militux kaip faina kad i seklu rinkimo komanda ir tu isirasei lotuliukas.gif abiems rinkti bus smagiau vacation4.gif
Atsakyti
Militux thumbup.gif , labai grazi gausa spalvų wub.gif ypač 3 foto wub.gif
Atsakyti