Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

mergaites mano augintiniu kolekcija siandien papilde dvi surfinijos viena melyna kita purple spalvos clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2011 06 14, 16:40)
mergaites mano augintiniu kolekcija siandien papilde dvi surfinijos viena melyna kita purple spalvos clap.gif


O kur foto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2011 06 14, 16:54)
O kur foto  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif smalsu pamatyti Jusu melynaja grazuole blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

nagi merginos, pagyvinkit temą savo gėlytėm smile.gif

va maniškės iš kiemo pusės:

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 06 14, 18:51)
Sveikos,

nagi merginos, pagyvinkit temą savo gėlytėm smile.gif

va maniškės iš kiemo pusės:

user posted image

labai grazu 4u.gif O kada jus sejote dikondras, kad jau tokios dideles?
Atsakyti
kaip gražu, tiesiog atgijo tie pilki mūrai... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2011 06 14, 19:43)
labai grazu 4u.gif  O kada jus sejote dikondras, kad jau tokios dideles?

dichondros pirktinės, nes vienais metais bandžiau sėti, nieko man gero neišaugo schmoll.gif netgi pardavėjas, iš kurio pirkau minėjo, kad sunku jas išdaiginti, daugina daigeliais.. aš rudeniop bandysiu pati irgi apskainioti ir pasisodinti mažų daigelių ax.gif bet dabar jos kaip auga, kaip piktžolės kokios, plečiasi į plotį ir leidžia šaknis visam lovelyje doh.gif

QUOTE(Violeta* @ 2011 06 14, 19:45)
kaip gražu, tiesiog atgijo tie pilki mūrai... thumbup.gif

ačiū 4u.gif tikrai atgijo, nes tiek pats balkonas, tiek sienos tokios nykios pas mus..
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2011 06 14, 17:19)
drinks_cheers.gif  smalsu pamatyti Jusu melynaja grazuole blush2.gif

bandysiu rytoj ikelti tongue.gif ryt dar leksiu i turgeli nusipirksiu tokia kaip sviesiai sviesiai oranzine beveik kaip kapucino spalvyte bigsmile.gif o jau kvepia o jau kvepia assa.gif
Papildyta:
dar man iskilo klausimas kada ir kaip rinkti ju seklytes bandysiu kitamet priset ax.gif
Atsakyti
Smileja, nuostabu tiesiog, kaip ir pernai. Tokie balkonai pavojingi praeiviams (tokiems kaip man), beziurint i stulpa koki lengvai gali atsitrenkti tongue.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 06 14, 21:45)
Smileja, nuostabu tiesiog, kaip ir pernai. Tokie balkonai pavojingi praeiviams (tokiems kaip man), beziurint i stulpa koki lengvai gali atsitrenkti  tongue.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif
O kad pas mus didžioji dalis taip pasipuoštų savo balkonus.
Pamenu per Vokietiją prieš keletą metų teko važiuoti, tai negalėjau atsižiūrėti.
Po truputuką ir pas mus ateina tai.
Atsakyti
o kaip del seklu rinkimo surfiniju?joz paciam zieduko vidury randas?nu papasakokit kaip ju prisirinkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2011 06 14, 21:07)
o kaip del seklu rinkimo surfiniju?joz paciam zieduko vidury randas?nu papasakokit kaip ju prisirinkti? g.gif
nuzydi , ziedas nudziuva, o ten kur jis prasideda seklytes brandina.... velnias kaip sunku paaiskint doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Amiala @ 2011 06 14, 20:51)
drinks_cheers.gif
O kad pas mus didžioji dalis taip pasipuoštų savo balkonus.
Pamenu per Vokietiją prieš keletą metų teko važiuoti, tai negalėjau atsižiūrėti.
Po truputuką ir pas mus ateina tai.

del pirmos dalies sutinku drinks_cheers.gif butu nerealu jei visa pilkuma pasidabintu gelemis...
del Vokietijos drisciau papriestarauti, kadangi pati gyvenau ten 3,5 metu NW zemej netoli Olandijos sienos, tai pastebejau , kad jie megsta krumus: magnolijas , rododendrus, hortenzijas ( is ten atsiveziau meile jiems), zydinciu geliu ten nedaug ir jomis dazniausiai puosiamos gatves, privaciuose namuose retai kur pamatysi...
Atsakyti