Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

QUOTE(Neili @ 2011 06 08, 08:52)
Labukas atnešiau ir Jums keletą žiedelių


wub.gif wub.gif wub.gif jau pilnaviduriu grozis wub.gif
Atsakyti
tos petunijos kur vaikas nulauze ir pasodinau nuvyto ir nesuprantus kas daros ar gali but kad amarai uzpuole nes pilna zaliu vabaliuku g.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2011 06 10, 12:45)
tos petunijos kur vaikas nulauze ir pasodinau nuvyto ir nesuprantus kas daros ar gali  but kad amarai uzpuole nes pilna zaliu vabaliuku g.gif  cry.gif

jei žali vabaliukai tai tikriausiai amaras, tu juo pavaišink deciu ar fastac
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 06 10, 14:55)
jei žali vabaliukai tai tikriausiai amaras, tu juo pavaišink deciu ar fastac

nupurskiau su fairiu ziuresiu kas dabar bus ax.gif viena jau lyg ir atsigaut pradeda thumbup.gif
Atsakyti
Prazydom smile.gif

user posted image user posted image


o svyrancios lasisines manes nesuzavejo , labai jau isblukusi spalva verysad.gif

p.s mergaites kai jus spalvas mixsuojat, tai kas antra daigeli sodinat, kad skirtinga rusis butu doh.gif , nes man kazkaip nesigavo, kad tos spalvos persipyne butu verysad.gif
Atsakyti
Jos pacios nesusimiksuoja taip graziai. Kei auga reikia rankiniu budu ju sakeles sumiksuot.
Atsakyti
Galu gale ir as sulaukiau pirmuju ziedeliu pumpuriuku smile.gif mano nepilnavidures, pamaciau, cia grozybiu sakiau reikes ir man pabandyti kitais metais pilnaviduriu pasisodinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2011 06 10, 17:55)
Prazydom  smile.gif

user posted image user posted image
o svyrancios lasisines manes nesuzavejo , labai jau isblukusi spalva verysad.gif

p.s mergaites kai jus spalvas mixsuojat, tai kas antra daigeli sodinat, kad skirtinga rusis butu doh.gif , nes man kazkaip nesigavo, kad tos spalvos persipyne butu verysad.gif


Man ir taip ziauriai grazu wub.gif Kaip sakant, varai "Dieva i medi" del tu miksavimu doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(0-0_lina @ 2011 06 05, 14:52)
Iš pernai prisirinktų Burgundiškų hibridų petunijų visos žydi vienoda spalva  - jokių siurprizų nesulaukiau, tas pats ir iš tokių "PETUNIJA-SURFINIJA PURPLE VELVET H" pasėtos sėklos lygiai tokie patys žiedai ir toks pas kritimas.
Šiemet nepasiteisino tas faktas, kad iš hibrido sėklų išauga "tėvelio" arba "mamytės" požymius turinčios gėlytės  bigsmile.gif


Kada tas seklas surinkti? Tas kietas mazgelis vietoj ziedo ir yra ta seklyte? Tai jos zalios turbut dar nekrapstyt? g.gif
Atsakyti
Nuostabūs žiedeliai wub.gif
O kokiom trašom liejate?



QUOTE(Neili @ 2011 06 08, 11:55)
ačiū, bet tikrai nenusipelniau tiek liaupsių  ax.gif , skaitau šia temą jau antrus metus ir tiesiog dariau viską taip kaip patarinėja merginos, sėjau pati tik pirmus metus. Sėjau anksti sausio pradžioje, vidurį o pilnavidures vasarį. Sėklas pirkau žalioj stotelėje ir turguje, taip kad nieko naujo neišradau, tiesiog kiekvieną dieną rupinausi daigeliais kaip ta višta viščiukais  smile.gif

Atsakyti
niu labai jau grazios thumbup.gif
Atsakyti
Man pirmas Tozos derinukas thumbup.gif Kitais metais jau noriu tokio. O tie kur labai sumiksuoti buna ir man nelabai.Graziau kai naturaliai pasiskirsto
Atsakyti
toza, labai grazu, tikrai pritariu drinks_cheers.gif , kad naturalus miksai graziausi, man ta melyna su balta wub.gif
Atsakyti