Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

QUOTE(Freke @ 2012 02 29, 17:54)
vo ir ekspertas prabilo thumbup.gif  thumbup.gif aciu, nes as visad galvojau priesingai blush2.gif

siemet nusipirkau tokiu
http://www.seklos.lt/get.php?i.15474

sejau neziuredama i menuli tiesiog kai labai norejau tada ir pasejau ax.gif sudygo 14 is 15 seklu auginu popinu ziuresiu kas bus toliau blush2.gif


siaip sios firmos is mano meniu viso, geriausiai dygsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2012 02 29, 17:54)
vo ir ekspertas prabilo thumbup.gif  thumbup.gif aciu, nes as visad galvojau priesingai blush2.gif

siemet nusipirkau tokiu
http://www.seklos.lt/get.php?i.15474

sejau neziuredama i menuli tiesiog kai labai norejau tada ir pasejau ax.gif sudygo 14 is 15 seklu auginu popinu ziuresiu kas bus toliau blush2.gif

Lygiai tokias sėjau,gerai sudygo,augo.....kol pečius anksti užgeso ir per ilga naktį palangės nešildė schmoll.gif Rytą ir gėlytės užgeso...matomai tam ir skirti elektriniai kilimėliai,šildytuvai tokiems poniškiems augaliukams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2012 02 29, 18:54)
siemet nusipirkau tokiu
[url=http://www.seklos.lt/get.php?i.15474)
http://www.seklos.lt/get.php?i.15474[/url]
kas bus toliau blush2.gif


Pernai sėjau šitas, ir man jos vidutiniškai patiko, nes jos nesvyrančios ta prasme užauga gana didelės bet nesvyra tokios stačiai atsikišusios storais nelansčiais stiebais, tai vasaros viduryje iš lovelių perkėliau į alpinariumą, truputėlį apkarpiau ir gavosi puikus kilimėlis, įkeliu pernykštę foto kai dar loveliuose buvo
user posted image
Atsakyti
mergaites kada reikia pikiuot petunijas pagal visa teisingumo teorijas.nes prisiskaiciau viskokiu nuomoniu.pas mane jos jau isdygo ir yra visos su dviem netikrais lapukais.kai persodineji reikia patrest kazkiek?
Atsakyti
[/quote]
Pernai sėjau šitas,
[/quote]
wub.gif Neili, kokie grazus ziedai!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo huga: 01 kovo 2012 - 17:43
QUOTE(Neili @ 2012 02 29, 21:21)

Pernai sėjau šitas, ir man jos vidutiniškai patiko, nes jos nesvyrančios ta prasme užauga gana didelės bet nesvyra tokios stačiai atsikišusios storais nelansčiais stiebais, tai vasaros viduryje iš lovelių perkėliau į alpinariumą, truputėlį apkarpiau ir gavosi puikus kilimėlis, įkeliu pernykštę foto kai dar loveliuose buvo

kokie ziedai wub.gif wub.gif as jas ir galvoju arba po viena sodinti i vazona. kadangi stiklintas rytines puses balkonas saules bus mizeris o ir veju nebus neisguldys. arba pas anyta darzelyje ant zemes. aukstos tai skaiciau apie 20cm. tai normalios bet ziedai ziedai uzbure wub.gif wub.gif wub.gif

o jei virsune nuskinti gi sakotusi tada bet aukstyn nebeaugtu. g.gif na cia mano pirmi savarankiski metai kai kazka auginu ax.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2012 03 01, 18:42)
kokie ziedai wub.gif  wub.gif as jas ir galvoju arba po viena sodinti i vazona. kadangi stiklintas rytines puses balkonas saules bus mizeris o ir veju nebus neisguldys. arba pas anyta darzelyje ant zemes. aukstos tai skaiciau apie 20cm. tai normalios bet ziedai ziedai uzbure wub.gif  wub.gif  wub.gif

o jei virsune nuskinti gi sakotusi tada bet aukstyn nebeaugtu.  g.gif na cia mano pirmi savarankiski metai kai kazka auginu ax.gif  blush2.gif  blush2.gif

ir mano pirmi metai kai viska bandau seti ir daigintis pati.bet niekaip nesulaukiu patarimo del pikiavimo g.gif nes man biski neramu del mano petuniju, tai gal jas jau reiktu persodinti kaip nors atsargiai nes jau nemazai nulinko man. verysad.gif o jei dar lauksiu kol tures tikrus lapelius irvis petuniju nebeturesiu
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 03 01, 19:53)
ir mano pirmi metai kai viska bandau seti ir daigintis pati.bet niekaip nesulaukiu patarimo del pikiavimo g.gif nes man biski neramu del mano petuniju, tai gal jas jau reiktu persodinti kaip nors atsargiai nes jau nemazai nulinko man. verysad.gif o jei dar lauksiu kol tures tikrus lapelius irvis petuniju nebeturesiu
unsure.gif

aš tokias ir pikiuoju su 2 netikrais lapeliais, man pasiteisina, kitos mergaites palaukia ilgiau ir pikiuoja su 4 ar 6 lapeliais viso mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite nepatyrusiai pasakyti, ar reikia pries sodinant nuiimti sita s...? smile.gif nes pro kitus daigiukus saknys lenda lauk pro ta ale plevele, ale tinkliuka g.gif
user posted image
Papildyta:
p.s sukursiu temute jei nieko pries
Atsakyti
O tai kam ja iimt, jei šaknys laisvai toliau auga tongue.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti