Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

user posted image
Mano žiedai praeitais metais 4u.gif
Papildyta:
Neili žiedai fantastika wub.gif
Atsakyti
kaip grazu wub.gif Vijoleta, noriu paklausti, kai renkate seklytes, tai reikia laukti kol nuzydes, bet ziuriu ten foto yra sektynes keliu spalvu, rudos, pilkos..kurios seklingos???ar nesvarbu ??
as tai vel susinervinau doh.gif antra karta ta pati firma siunte man seklas, ir vel tas pats Sh....dabar jau parasiau nebesiuskit naujo pokelio, geriau pinigus grazinkite ,
va, parodau koki tuscia pokeli gavau..seklos istirpe..
nors kai pirkau is kitos firmos, bet ne svyrancias, tai atsiunte graziai, plastikiniam tubeli, va ikeliu foto user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2012 02 28, 21:50)
o aš vis nukirpdavau tos sėklų namučius , man kažkas sakė , kad tada daugiau žydi jei nukerpi net nepagalvojau , kad ten sėklas reik rinkt, o jas reikia laukti kol jos išdžius ant gėlės ar galima nukirpus džiovint?

teisingai tau ir sake..norint sulaukti kuo daugiau ziedu reikia iskirpti ar isskabyti nuzydejusius ziedus su kotelio dalimi,augalas bereikalo neeikvoja energijos seklu brandinimui,o atiduoda ziedams...norint susirinkti seklas-neiskabot
Reikia nepamirsti,kad auginant hibridines veisles kitais metais tokiu paciu ziedu galit nebesulaukti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 28 vasario 2012 - 22:46
o kur tie namuciai? patys pirmieji ziedai ar tinka ir paskutiniai nuzydeje ?
Atsakyti
o ar reikia napgnybti virsuneles svyr. petunijoms, kad jos sakotusi? kada tai daryti?
Atsakyti
QUOTE(punta @ 2012 02 29, 10:56)
o ar reikia napgnybti virsuneles svyr. petunijoms, kad jos sakotusi? kada tai daryti?

Aš bent jau nugnybiu,kitos mergaitės nenugnybia,pernai panašiu laiku buvo diskutuojama daug smile.gif jei netingite galite susirasti senas temutes smile.gif . Beje aš kai nugnybiu tai tą nugnybtą viršūnėlę įšaknydinu t.y. pasodinu į substratą ir uždengiu polit.maišeliu,kol išleidžia šaknytes taip prisidauginau daug gėlių smile.gif
Atsakyti
As tai negnybiu, tik didesni skaiciu petuniju i loveli pasodinu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif praeita savaite pasodinau petunijas,ir ziuriu jau lapukai isdygo mazi. Bet ziuriu ogi, ant mano durpiu tabletes nemazai lapuku. As ne viena seklyte dejau. Tai dabar galvoju ar cia reikes atskirai veliau persodint ar palkt ramybeje jas?bet netrukdys vienai kita augti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2012 02 28, 23:15)
o kur tie namuciai? patys pirmieji ziedai ar tinka ir paskutiniai nuzydeje ?

is kiekvieno nuzydejusio ziedo susiformuoja tas namelis seklytems. pirmuosius ziedus nuskabo, nes reik kad augalelis sustipretu, paskui per vasara neverta laukti seklyciu nes negrazu o kokiam rugpjucio pabaigoj rugseji galit ir palikti ziedus nuzydejusius kad seklos susiformuotu smile.gif
Atsakyti
šiaip petunijų sėklas reiktų rinkti nuo pirmųjų žiedų, vėliau dėl ietingų dienų ir kt. sąlygų, nebetinkamos. O jei norisi turėt identišką augalą, vis tik reikia jį patį per žiemą ir augint namie ar rudens pradžioj įšaknydint šakelių.
Atsakyti
vo ir ekspertas prabilo thumbup.gif thumbup.gif aciu, nes as visad galvojau priesingai blush2.gif

siemet nusipirkau tokiu
http://www.seklos.lt/get.php?i.15474

sejau neziuredama i menuli tiesiog kai labai norejau tada ir pasejau ax.gif sudygo 14 is 15 seklu auginu popinu ziuresiu kas bus toliau blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2012 02 29, 18:54)


siemet nusipirkau tokiu

sejau neziuredama i menuli tiesiog kai labai norejau tada ir pasejau ax.gif sudygo 14 is 15 seklu auginu popinu ziuresiu kas bus toliau blush2.gif

As ir tokias pasejau, man triju truksta, dar neisdygo, bus smagu vasara pasiziureti, kaip pas jus ir pas mane atrodo 4u.gif blush2.gif
Atsakyti