Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

QUOTE(Lavrynka @ 2012 02 28, 17:54)
Nu tai ir nedengsiu ir aš man nedaug reikia  biggrin.gif  o sėjau 4 pokelius,ir pomidorų 2  biggrin.gif  tai manau užteks derliaus  lotuliukas.gif  o dar čiobreliai, bazilikai, krapai, svoguniukai, ir dar kažkokie prieskoniai tai vėl sakys vyras kur man čia galima balkone koją pastatyt  lotuliukas.gif


sakyk:"is lauko puses" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Truputis praejusios vasareles silumos 4u.gif
Paprastos, 15 metu is eiles savos nurinktos seklytes 4u.gif
user posted image
Atsakyti
vijoleta20, bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
netycia radau palyginimui, tas pats vazonas- menesio skirtumas.
user posted image
Papildyta:
Po archyva knisuosi, tai atsimenu praeita vasara kazkas domejosi is merginu, kaip is kur seklas rinkti, buvau nufotkinusi iliustracija, tik nebeidejau biggrin.gif tai dabar rodau biggrin.gif

user posted image

Papildyta:
ne i tema, bet apspalvinsiu, gal zinote kaip vadinasi sios grazuoles? 4u.gif spalvos tiesiog realiai akina akis wub.gif wub.gif auginu ir nezinau ka 4u.gif bitik grazu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Vijoleta20, labai gražu, tema iškart sušilo, nors už lango pūga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 02 28, 19:31)
Vijoleta20, labai gražu, tema iškart sušilo, nors už lango pūga  smile.gif


vykim puga, ir visos spalvinkime temute 4u.gif
Atsakyti
Ir aš tuomet paspalvinsiu temą:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
blush2.gif
Atsakyti
Oi, merginos, kaip grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kooooks grooožis wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 28, 20:19)
ne i tema, bet apspalvinsiu, gal zinote kaip vadinasi sios grazuoles?  4u.gif  spalvos tiesiog realiai akina akis wub.gif    auginu ir nezinau ka 4u.gif  bitik grazu biggrin.gif
user posted image

o nebus čia verbenos kokios? g.gif kur mūsų Gaudvile, ji tikrai pasakys bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
jetau kaip grazu vacation4.gif fantastiska...visoms mergaitems ypac pradedancioms kaip man labai geras pavizdys.saunuoles taip ir toliau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 28, 19:19)


o aš vis nukirpdavau tos sėklų namučius , man kažkas sakė , kad tada daugiau žydi jei nukerpi net nepagalvojau , kad ten sėklas reik rinkt, o jas reikia laukti kol jos išdžius ant gėlės ar galima nukirpus džiovint?
Atsakyti
čia flioksai (lot. phlox paniculata), daugiametės 4u.gif
Atsakyti