Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

QUOTE(Darsė @ 2012 02 26, 11:35)
Lolita, ten dešinėje- fuksija 4u.gif
Yra ir SM tema apie jas- iš mano pernykštės patirties, reikia ją smarkiai genėti, pirmą kartą pjaučiau viršūnę kai bus kokio gero sprindžio aukščio, tada išleidžia dvi naujas šakeles, jas vėl neužilgo reikia trumpinti, kad šakotųsi ir t.t., kuo daugiau šakelių- tuo daugiau žiedelių 4u.gif  Nupjautos viršūnėlės pasodintos ir apdengtos stiklainiu labai lengvai įsišaknyja.

Kitos gėlytės nuotraukoje irgi labai dailios wub.gif

Aš neperku šiemet nieko, tikiuosi su savo sėtomis išsisukti ax.gif
Auga mano sėtos svyrančios petunijos, sunkiai, bet dar bijau pikiuoti, palauksiu truputėlį ax.gif


dekui uz info,krastiete,as savo petunijas labai mazas pikiavau,su arbatinio saukstelio koteliu,o i zeme bedziau ,tai is vis, su dantu krapstuku doh.gif vargau vargau ,bet dabar tai jau stipriai auga ,jau paciai malonu paziuret thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 26 vasario 2012 - 13:24
QUOTE(lolita1960 @ 2012 02 26, 13:20)
dekui uz info,krastiete,as savo petunijas labai mazas pikiavau,su arbatinio saukstelio koteliu,o i zeme bedziau ,tai is vis, su dantu krapstuku doh.gif vargau vargau ,bet dabar tai jau stipriai auga ,jau paciai malonu paziuret thumbup.gif

niu mano ir paprastosiso ir svyrancios dygsta jau normaliai...bet pikiuot dar palauksiu siek tiek kai bus stipresnes 4u.gif nes dabar dar man biski baisoka.jau tokie siuliukai tenais doh.gif
Atsakyti
užsiimsiu ir aš šiandiena sėja, tikiuosi sėklų nepamesiu kaip pernai, kai pusė sėkliukių pamečiau, o dar kaip tyčia tas brangias buvau nusipirkusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 02 25, 22:18)
Pasijuoksiu iš savęs -nors tą plevelę nulupk nuo šaknų,o tai aš nemačiau,nesupratau,tai su viskuo pasodinau blush2.gif  blush2.gif .Kai po kurio laiko mirioti pradėjo,apžiurinejau,``kame šaknys``,tada tik supratau blink.gif Reiks megint auginti ir šiais metais smile.gif



QUOTE(lolita1960 @ 2012 02 26, 11:27)
Laba ,tai zinau ,kad reik tableciu apvalka nulupt ,pasodinau be ju lotuliukas.gif Yra buve tokis dalykas ir man,tai dabar jau protinga thumbup.gif

tai, kad nenuimama toji plėvelė. Aš specialiai į durpių tabletes su ta plėvele sėju ir vėliau perkeliu. Gerai, jei dar šaknys nebūna pro ją išlindusios, bet jei jau raunat su išlindusiomis šaknimis, rizikuojat netekt daigų. Oi, kaip čia jus dabot reikia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2012 02 26, 11:35)
Lolita, ten dešinėje- fuksija 4u.gif

Nu bet pirmoj eilėj tai bakopa, kiek matau (su baltais žiedeliais), fuksija toliau.Lolita būtent apie bakopą klausė, ar aš ryža g.gif . Kadangi nesu auginus, tai nieko patart negaliu.
Atsakyti
niuka mano petunijos jau normaliai isdygo ir mastau kad jau to maisiuko gal nebedet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 02 28, 15:39)
niuka mano petunijos jau normaliai isdygo ir mastau kad jau to maisiuko gal nebedet? g.gif

Aišku nuimk.
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 02 28, 15:47)
Aišku nuimk.

okis net geriau pasidariau rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, sakykit ar tokias auginat kas nors? kaip jums ju dygimas? dygsta? man ne doh.gif verysad.gif
http://www.seemnemaa...x.php?GID=11766
http://www.seemnemaa...et_rapsodia.JPG
Atsakyti
Aš pasėjau vakar petunijas, pomidoriukus , pomidorus uždengiau , petunijų nedengiau sakot reikia?
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2012 02 28, 16:42)
Aš pasėjau vakar petunijas, pomidoriukus , pomidorus uždengiau , petunijų nedengiau sakot reikia?


sveika, drauge smile.gif as visai nedengiu nieko 4u.gif bet vat tas raudonasias einu uzdengsiu, mazu apdes ir sudygs biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 28, 17:00)
sveika, drauge smile.gif as visai nedengiu nieko 4u.gif  bet vat tas raudonasias einu uzdengsiu, mazu apdes ir sudygs biggrin.gif  4u.gif


Nu tai ir nedengsiu ir aš man nedaug reikia biggrin.gif o sėjau 4 pokelius,ir pomidorų 2 biggrin.gif tai manau užteks derliaus lotuliukas.gif o dar čiobreliai, bazilikai, krapai, svoguniukai, ir dar kažkokie prieskoniai tai vėl sakys vyras kur man čia galima balkone koją pastatyt lotuliukas.gif
Atsakyti