Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

QUOTE(aaktinija @ 2012 02 25, 13:11)
tai cia kas beko.jei nera taip svarbu kam zaisti, as kazkaip sulaukiau vyro pritarimo, nes kur jis dings, jo sumanymams visa laika palaiminimas duotas, tyai jis kazkaip ir nesispyrioja juolab, kad as cia tiek ir tesidirbu, bet jau gelytes sakiau sventa, nu zodziu kam kaip iseina smile.gif kaip ir minejau spignu lempa staline, tai pastebejau rysku skirtuma, kur seklytes sudygo anksciau as jas anksciau ir po lempom kisau, o kur sudygo ne tai, kad veliau, bet dekim 2is10seklyciu tai laukiau kol kitos prasikals ir vistiek laikiau daugiau silumoje, o ne sviesoje, siandien parnesiau ir tas velesnes tai vat skirtumas akivaizdus.tom pirmosiom kur aksciau po lempom stovejo, lapeliai tokie didesni, riebesni, o kur nesenai parnesiau mizerijos visai.tai vat as skaitau, jog jei jau norisi paciai uzsiauginti gelytes tai be sviesos sunkoka, kad dar tos dienos butu giedros, fui, depresovos tokios dabar.beje, kol kas asdziaugiuos, bet taip bepuoseledama,(pirmi metai)jei kas nepasiseks, prarasiu upa ir tada jau kitais metais pati pulsiu pirkti pas bobulkas, visko gali buti.kantrybes cia labai reikia ir cackintis smile.gif
as savo seklytes iki sudygimo visas maciau pavirsiuje, kelios pasimete, gal kaip sakai uzkrito zemes ir nebeisdygo, bet tos kurias maciau, galejau sekti ar rodo gyvybes zenklus ar ne.ir sudygo visos kurias maciau smile.gif

dygsta ir pas mane kolkas kuo puikiausiai viskas grazu kolkas...tik siandien viena dezute man isverte vaikas nuo palanges.bet graziai susemiau ziuresiu kas gausi ten man ax.gif
Atsakyti
Nors turiu visko prisejus, bet siandien neiskenciau is bauhof parsitempiau violetine, pilnavidure, svyrancia surfinija lotuliukas.gif Tuoj eisiu sodinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Em/Er @ 2012 02 24, 22:02)
Na manosioms antra savaite.. Nera gyvybes kolkas.. vis galvoju, kad as jas "paskandinu", t.y. kai jau seklytes "padetas" ant zemes pavirsiaus ir siek tiek prispaustas laistau, jas gi uzpila zemes...  blush2.gif  Ar jos vistiek isdygs? Na, as cia bandau speti, ko jos nedygsta... Negaliu patiketi, kad schetelige pirktos 10 seklu uz 13 Lt gali nedygti..

O as pirkau maximoj 6 seklytes 8.99lt ir lyg dygsta jei ten ne zoles biggrin.gif 4 isdygo lyg blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Miskauoge @ 2012 02 25, 18:07)
O as pirkau maximoj 6 seklytes 8.99lt ir lyg dygsta jei ten ne zoles biggrin.gif 4 isdygo lyg  blush2.gif

As tokias Zalioj Stoty pirkau, tai visos sudygo, geros tos seklos, tik kaina didele. Bet dar tokie mazi siulai pas mane, baisu, kad kas nenutiktu, kad salta nebutu ir pan smile.gif Pas mus maxima apsileidusi, nieko gero is seklu neturi... schmoll.gif
Atsakyti
as kazkaip sakiau, kad nepergyvensiu labai jei nieko neiseis, busiu bent pabandzius tai nusipirksiu daigeliu is turgaus ir vis naturaliau nei pirkti paskui jau dideles gatavai uzaugintas ir su vazonais, be to brangu labai, jei pas mane daug reikia tai jau geriau daigeliais pirkti, o is visu geriausiai savo uzauginti.kaip bus lemta su tuo ir susitaikysiu smile.gif
aga, maximoj irpas mus nieko gero smile.gif
Atsakyti
Prisipikiavau šnd.nemažai.Sėjau baltų dvi rūšis.Norėčiau jas pamiksuoti su raudonom pelargonijom ax.gif O sunyko pilnavidurės,buvo jaunesnės ir silpnesnes...
Atsakyti
Laba.noriu pasiteiraut kaip priziuret BAKOPAS ,bauhofe vakar nusipirkau daigeliu jau zydinciu,kaip toliau su jomis elgtis ,nes nesu auginus ju.Prasau pagalbos g.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 02 25, 19:58)
Laba.noriu pasiteiraut kaip priziuret BAKOPAS ,bauhofe vakar nusipirkau daigeliu jau zydinciu,kaip toliau su jomis elgtis ,nes nesu auginus ju.Prasau pagalbos g.gif


jei nesunku parodykit kaip atrodo 4u.gif man taip cekava biggrin.gif ir kiek mokejote?
mano dar tik prasikalusios mazytes mazytes sutraukeles siuliukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 02 25, 19:58)
Laba.noriu pasiteiraut kaip priziuret BAKOPAS ,bauhofe vakar nusipirkau daigeliu jau zydinciu,kaip toliau su jomis elgtis ,nes nesu auginus ju.Prasau pagalbos g.gif

Pasijuoksiu iš savęs -nors tą plevelę nulupk nuo šaknų,o tai aš nemačiau,nesupratau,tai su viskuo pasodinau blush2.gif blush2.gif .Kai po kurio laiko mirioti pradėjo,apžiurinejau,``kame šaknys``,tada tik supratau blink.gif Reiks megint auginti ir šiais metais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 02 25, 22:18)
Pasijuoksiu iš savęs -nors tą plevelę nulupk nuo šaknų,o tai aš nemačiau,nesupratau,tai su viskuo pasodinau blush2.gif  blush2.gif .Kai po kurio laiko mirioti pradėjo,apžiurinejau,``kame šaknys``,tada tik supratau blink.gif Reiks megint auginti ir šiais metais smile.gif


Laba ,tai zinau ,kad reik tableciu apvalka nulupt ,pasodinau be ju lotuliukas.gif Yra buve tokis dalykas ir man,tai dabar jau protinga thumbup.gif

user posted image

mokejau uz BAKOPAS ,lyg po 1.99lt ,o uz petunijas svyrancias po 2.43lt , tiksliai neatsimenu ,bet iki 2.5 lt ,tai tikrai ne daugiau,dar viena pirkau gelyte tik pavadinimo nebeatsimenu,kol pirkau maciau pavadinima,tai zinojau ir kaip ji atrodo naturoj, ji irgi tokia svyranti ,varpelio formos ziedais... foto matyt desinej pusej, gal kas paaiskinsit, kaip teisingai jas visas augint,kad isaugtu grazios thumbup.gif
Atsakyti
Lolita, ten dešinėje- fuksija 4u.gif
Yra ir SM tema apie jas- iš mano pernykštės patirties, reikia ją smarkiai genėti, pirmą kartą pjaučiau viršūnę kai bus kokio gero sprindžio aukščio, tada išleidžia dvi naujas šakeles, jas vėl neužilgo reikia trumpinti, kad šakotųsi ir t.t., kuo daugiau šakelių- tuo daugiau žiedelių 4u.gif Nupjautos viršūnėlės pasodintos ir apdengtos stiklainiu labai lengvai įsišaknyja.

Kitos gėlytės nuotraukoje irgi labai dailios wub.gif

Aš neperku šiemet nieko, tikiuosi su savo sėtomis išsisukti ax.gif
Auga mano sėtos svyrančios petunijos, sunkiai, bet dar bijau pikiuoti, palauksiu truputėlį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 02 26, 12:27)
Laba ,tai zinau ,kad reik tableciu apvalka nulupt ,pasodinau be ju lotuliukas.gif Yra buve tokis dalykas ir man,tai dabar jau protinga thumbup.gif



mokejau uz BAKOPAS ,lyg po 1.99lt ,o uz petunijas svyrancias po 2.43lt , tiksliai neatsimenu ,bet iki 2.5 lt ,tai tikrai ne daugiau,dar viena pirkau gelyte tik pavadinimo nebeatsimenu,kol pirkau maciau pavadinima,tai zinojau ir kaip ji atrodo naturoj, ji irgi tokia svyranti ,varpelio formos ziedais... foto  matyt desinej pusej, gal kas paaiskinsit, kaip teisingai jas visas augint,kad isaugtu grazios  thumbup.gif

Pavadinimas fuksija, grozis nerealus, galima per ziema auginti, tik netingekit nupursti, nes sausas oras negerai., apipuola voratinklines erkutes.....Nuskintos sakeles nuo didesnio augalo isisaknija 4u.gif Del bakopos, tai nezinau, pati siemet tik pirma karta sejau, bet lyg ir nedygsta verysad.gif O su petunijom viskas paprasta, bauhof jas jau maciau, tai apskabytos, matosi, kad bus nemazai saku lotuliukas.gif Laistykit, paaugusias patreskit 4u.gif
Atsakyti