Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

QUOTE(Palina:) @ 2012 02 23, 20:24)
šiuo metu pas mane kai kurie daigeliai atrodo taip
man irgi jos labai gražios wub.gif jei su niekuo nederės kur nors vienas pasodinsiu  blush2.gif negalima manęs leisti į  sėklų parduotuves,oi negalima  lotuliukas.gif

O koks grazus tas didelis daigelis 4u.gif pas mane tai dar nera tokiu, be to netureciau kur deti, istystu, turiu tik rytines palanges verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Palina:) @ 2012 02 23, 19:24)
šiuo metu pas mane kai kurie daigeliai atrodo taip

grazus daigeliai.pas mane tokie ciruliukai, mazuliukai, plonuciukai.Kada sejai primink?po kiek cia laiko tokie riebus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2012 02 23, 20:18)
grazus daigeliai.pas mane tokie ciruliukai, mazuliukai, plonuciukai.Kada sejai primink?po kiek cia laiko tokie riebus lotuliukas.gif


nu tikrai, dailus daigelis 4u.gif
mano tai palyginus su palinos, tai kaip stipenos atrodo lotuliukas.gif geda net rodyt butu doh.gif blush2.gif nu bet uzaugs gal kada nors g.gif ax.gif
Atsakyti
Gruodžio mėnesį sėjau,norėjau pažiūrėt ar dar daigios senos sėklytės blush2.gif o kol dienos trumpos auginau nenaudojamame akvariume,ten šilčiau ir apšvietimas matyt patiko,o po to ant palangės pietinės ax.gif jau kartelį ir trašų užfundijau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palina:) @ 2012 02 23, 23:36)
Gruodžio mėnesį sėjau,norėjau pažiūrėt ar dar daigios senos sėklytės blush2.gif o kol dienos trumpos auginau nenaudojamame akvariume,ten šilčiau ir apšvietimas matyt patiko,o po to ant palangės pietinės ax.gif jau kartelį ir trašų užfundijau  biggrin.gif

o fuuuu.... irnesakyk.gif tai musiskiai p.s. tikrai isaugs, dar labai mazai laiko tepraejo, jau buciau skelbusi nepaprastaja padeti savo daigams jei taviskiai Palina butu veliau sodinti, jau buciau pradejus pergyventi hihihi.gif

mano jubiliejine zinute lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaktinija: 24 vasario 2012 - 10:31
apkaupiau savo petunijas zemem, tuos istysusius kotelius, blogiau gal nebus ax.gif palaisciau delfanu, maz pageres, nes situ pikuot kaip ir nesirusiu ikisau 25cm skermens vazone pasejau 3 auga ir planuoju kad suvisam per vasara ten ir gyventu, o kitos kurias planuoju pikuot nors irgi ant siuliuku tokiu, bet kazkaip tiesiau ir tvirciau laikosi, na bus matyt kas cia man pavyks, anksciau geliu nesidaigindavau bigsmile.gif
Atsakyti
labas mergytes smile.gif labai noriu pasidziaugti mano vienos petunijos pradejo rodyti gyvybes zenklus setos si 2dieni clap.gif tokios mazulytes baltutes:) thumbup.gif negaliu atsidziaugti pirma karta seju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(p.s. @ 2012 02 24, 12:11)
ikisau 25cm skermens vazone pasejau 3 auga ir planuoju kad suvisam per vasara ten ir gyventu,

3 daigeliai 25 cm vazone g.gif vietos tikrai bus mazai ,tokiam vazone 1 daigeliui vietos tik uztenka.kadangi petunijos priaugina daug šaknų ir jei vietos šaknims truks tai ir gėlyte nebus vešli. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 02 24, 12:23)
labas mergytes smile.gif labai noriu pasidziaugti mano vienos petunijos pradejo rodyti gyvybes zenklus setos si 2dieni clap.gif tokios mazulytes baltutes:) thumbup.gif negaliu atsidziaugti pirma karta seju bigsmile.gif

Saunuole, sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Mano visos irgi kaip siulai, dar kai kurios dygsta, bet as nesijaudinu, zinau, kad dar spes uzaugti mirksiukas.gif Buna metu, kai dar veliau paseju ir uzauga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 02 24, 12:09)
Saunuole, sveikinu 4u.gif  4u.gif  4u.gif Mano visos irgi kaip siulai, dar kai kurios dygsta, bet as nesijaudinu, zinau, kad dar spes uzaugti  mirksiukas.gif Buna metu, kai dar veliau paseju ir uzauga  thumbup.gif

kad uzaug tai as neabejoju bet labiausiai bijau kad nesudygs doh.gif
Atsakyti
pasėjau petunijas kurių sėklos dražuotos,o kokios sėklytės greičiau sudygsta dražuotos ar paprastos? blush2.gif lobelija ant radiatoriaus jau savaitę stovi tik keli balti "kabliukai" kyšo,o kaip su petunijom,kada jau suprasti kad nedaigios?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palina:): 24 vasario 2012 - 13:32
QUOTE(Palina:) @ 2012 02 24, 14:29)
pasėjau petunijas kurių sėklos dražuotos,o kokios sėklytės greičiau sudygsta dražuotos ar paprastos? blush2.gif lobelija ant radiatoriaus jau savaitę stovi tik keli balti "kabliukai" kyšo,o kaip su petunijom,kada jau suprasti kad nedaigios?

Jei po dvieju savaiciu nuo sejos nematyti gyvybes, tai seju is naujo 4u.gif
Atsakyti