Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

QUOTE(Doviliukep @ 2012 02 23, 13:07)
per kiek laiko tau sudygo nuo pasejimo?as pasejau uzvakar kolkas tylu ramu... ax.gif labai jau nekantri esu doh.gif ir baisu kad nieks man neisdygs unsure.gif
Papildyta:

na as turejau omeny seklu daiginima... mirksiukas.gif

oj tiksliai nepasakysiu, sitos setos vasario pradzioj kazkada, neuzsirasiau datos, bet man rodos per savaite kazkur islindo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palina:) @ 2012 02 23, 12:53)
sveikos merginos,kelis metus bandžiau pati užsiaugint petunijas,viskas būdavo gerai iki žydėjimo,pradeda žydėti ir ištysta krūmai iki kelių  blink.gif  preitais metais skabiau viršūnėles,kol pasodinau į gėlyną buvo gražu,po to vėl tas pats vaizdas-siekė kelius,ką ne taip darau,gal sėklytes ne tokias perku  g.gif  šiais metais vėl auginu,neprarandu vilties rolleyes.gif gal patarsit kaip su jom susitart,kad žemos būtų  4u.gif

Galvoju garsiai...Nedaug ir tenka matyti žemu ,pažeme augančiu petunijų.Augintojai ir sėklas geresnes parsisiunčia,kurių nuėjes nenusipirksi.ir pagenet dažnai reikia,manau.Stipriai noret ir daug dometis,kokias seklas pirkti g.gif
Noriu pasakyti,kad petunijas paprastas sėdavau tiesiai į lysvę šiltnamyje,ir visai nieko gaudavos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2012 02 23, 12:00)
o su petunijom sitaip negalima?islaikyti ir paskui prisiskabius pavasari vaikuciu prisiauginti? smile.gif

Man tikrai neiseina, sunyksta jos del sviesos stygiaus, cia nebent kas turi siltnamius sildomus ar oranzerijas..........
Papildyta:
QUOTE(Amiala @ 2012 02 23, 12:13)
Jei daber pasisėčiau petunijų, ar dar nebūtų labai vėlu?

Tikrai ne, nes mano irgi dar ne visos stos, o auginu jas jau ne pirmi metai, visada uzauga ir normaliai zydi. Aisku, pas mane nera kazkokiu superiniu, perku maximkoj ir viskas ok iseina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palina:) @ 2012 02 23, 12:53)
sveikos merginos,kelis metus bandžiau pati užsiaugint petunijas,viskas būdavo gerai iki žydėjimo,pradeda žydėti ir ištysta krūmai iki kelių  blink.gif  preitais metais skabiau viršūnėles,kol pasodinau į gėlyną buvo gražu,po to vėl tas pats vaizdas-siekė kelius,ką ne taip darau,gal sėklytes ne tokias perku  g.gif  šiais metais vėl auginu,neprarandu vilties rolleyes.gif gal patarsit kaip su jom susitart,kad žemos būtų  4u.gif

pirkti ne svyrančių petunijų sėklas, daigus. Ne visos jos svyra. Yra labai gausiai žydinčios krūminės 4u.gif

QUOTE(kuzdaite @ 2012 02 23, 15:04)
Man tikrai neiseina, sunyksta jos del sviesos stygiaus, cia nebent kas turi siltnamius sildomus ar oranzerijas..........

namie, daugiabutis, palangė. Labai stipriai hiperbolizuojant galima sakyt, kad tokia auginimo vieta - oranžerija mirksiukas.gif Taigi, rudenį įšaknydintos surfinijų šakelės auga ant palangės per žiemą.
Atsakyti
aš pirkau "žalioj stotelėj"dabar ten akcija buvo,neatsilaikiau,pasiėmiau keturis pokiukus "tipo" žemaūgiu iki 30cm ir pilnavidurių svyrančių wub.gif dar nesudygo,o maniau apsieisiu su tomis kurias jau turiu ax.gif
Atsakyti
o man tai ziauru doh.gif pasiruosiau zemes seti, palaisciau..atsidarau pakeli, kur pries kelias dienas atsiunte doh.gif ogi tuscias.... doh.gif turejo buti 12 seklu, bet jos tikriausiai istirpo ar ka doh.gif tai parasaiu emaila siuntejui, koki Sh..atsiunte
NOrs kai pirkau is kitos kompanijos, gavau tvarkingai, tokioj plasmasinej tubelej, o sita kompanija atsiunte pakeli paprasta doh.gif
dar ne i tema...bet isdygo mano pomidorai , 2 sav. ploni ilgi daigeliai..ir saule kai uzsviete pas mus visa idena, o jie ant palanges buvo doh.gif tai visi nugaiso nuo saules. sugule doh.gif tai isnesiau i pavesi..gal koks prisikels ..
zodziu diena manne kokia doh.gif
Atsakyti
užuojauta , tinute84,

QUOTE
aš pirkau "žalioj stotelėj"dabar ten akcija buvo,neatsilaikiau,pasiėmiau keturis pokiukus "tipo" žemaūgiu iki 30cm ir pilnavidurių svyrančių  wub.gif dar nesudygo,o maniau apsieisiu su tomis kurias jau turiu  ax.gif

o po kiek maždaug "žalioj stotelėj" dabar pilnavidurės svyrančios bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 23 vasario 2012 - 15:49
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 23, 16:08)

namie, daugiabutis, palangė. Labai stipriai hiperbolizuojant galima sakyt, kad tokia auginimo vieta - oranžerija  mirksiukas.gif Taigi, rudenį įšaknydintos surfinijų šakelės auga ant palangės per žiemą.

O gal galit detaliau papasakoti, kaip veiksmas vyksta, kur jas isaknydinti, vandeny, zemej, pjuvenose ar dar kur nors??Ar reikia tepti isaknydijimo hormonu ar ne???Per kiek laiko mazdaug saknytes pasirodo. Taip galima dauginti ir petunijas ar tik surfinijas??ACIU LABAI UZ ATSAKYMA.
Papildyta:
[quote=saulyte525,2012 02 23, 16:48]

o po kiek maždaug "žalioj stotelėj" dabar pilnavidurės svyrančios bigsmile.gif
[/quote
O buna svyranciu pilnaviduriu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 02 23, 16:33)
O gal galit detaliau papasakoti, kaip veiksmas vyksta, kur jas isaknydinti, vandeny, 1. zemej, pjuvenose ar dar kur nors?? 2. Ar reikia tepti isaknydijimo hormonu ar ne??? 3. Per kiek laiko mazdaug saknytes pasirodo. 4. Taip galima dauginti ir petunijas ar tik surfinijas??ACIU LABAI UZ ATSAKYMA.

5. O buna svyranciu pilnaviduriu? blush2.gif

1. taip;
2. kaip pačiai norisi;
3. 3-4 savaites;
4. taip;
5. taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 02 23, 15:48)

o po kiek maždaug "žalioj stotelėj" dabar pilnavidurės svyrančios  bigsmile.gif

aš už rožines pilnavidures,svyrančias mokėjau 3,49Lt buvo 15 sėklyčių,o margos pilnavidurės irgi ta pati kaina tik jos nesvyrančios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(p.s. @ 2012 02 23, 12:24)
dar kelias artimiausiom dienom zadu paset, kad daugiau butu, gal gi nereiks siemet pas bobulytes vaziuot, uztex savu daigeliu terasai pasipuost smile.gif

nors dar nepajutau to jausmo kai namoaplinkapuosia tavo isdaiginti ir ispuoseleti daigeliai, gelytes, bet tikiuos sulaukti ir tikrai, jauciu malonesnio jausmo nera kai sedi vasara kieme ir matai tavo rankomis sukurta grozi thumbup.gif

QUOTE(amarrile @ 2012 02 23, 12:26)
šįryt gerosios svyrančios petunijos kritusios verysad.gif

uzuojauta 4u.gif


QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 23, 15:08)
Taigi, rudenį įšaknydintos surfinijų šakelės auga ant palangės per žiemą.

rudeni reikes tropniau paklausineti, o tai dabar pamirsiu biggrin.gif

QUOTE(Palina:) @ 2012 02 23, 15:14)
aš pirkau "žalioj stotelėj"dabar ten akcija buvo,neatsilaikiau,pasiėmiau keturis pokiukus "tipo" žemaūgiu iki 30cm ir pilnavidurių svyrančių  wub.gif dar nesudygo,o maniau apsieisiu su tomis kurias jau turiu  ax.gif

manija nekitaip, todel as vengiu siuo metu eiti i tokias vietas, ir taip prisidaiginau nerealia ivairove visokiu geliu ne tik petuniju, nezinau kur reikes sutalpinti, bet jauciu vistiek pirkciau dar uzejusi doh.gif biggrin.gif

QUOTE(tinute84 @ 2012 02 23, 15:42)
o man tai ziauru  doh.gif  pasiruosiau zemes seti, palaisciau..atsidarau pakeli, kur pries kelias dienas atsiunte doh.gif ogi tuscias.... doh.gif 
tai isnesiau i pavesi..gal koks prisikels ..

del tu seklyciu tai ne kas, as isivaizduju kai lauki, svajoji kuo greiciau pasisodinti, kad greiciau isdygtu, jau matai vaizda kaip atrodys zydintis augaliukas(cia jau mano fantazijos tokios buna lotuliukas.gif )ir se tau, kad nori, tuscia, nieko nera doh.gif
atsigaus tavo pomidorcikai, pamatysi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Palina:) @ 2012 02 23, 19:02)
aš už rožines pilnavidures,svyrančias mokėjau 3,49Lt buvo 15 sėklyčių,o margos pilnavidurės irgi ta pati kaina tik jos nesvyrančios ax.gif

margas pilnavidures maciau, man jos tokios grazios, ciut susilaikiau, siaip jau turejau rankose, bet paskutine sekunde persigalvojau ir pakabinau, nu nebus man prie ko derinti ju.siais metais paprastos pas mane, nes pirkdama nebuvau uzejusi cia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaktinija: 23 vasario 2012 - 19:11
šiuo metu pas mane kai kurie daigeliai atrodo taip user posted image o kitos dar nesudygo biggrin.gif
Papildyta:


margas pilnavidures maciau, man jos tokios grazios, ciut susilaikiau, siaip jau turejau rankose, bet paskutine sekunde persigalvojau ir pakabinau, nu nebus man prie ko derinti ju.siais metais paprastos pas mane, nes pirkdama nebuvau uzejusi cia smile.gif
[/quote]
man irgi jos labai gražios wub.gif jei su niekuo nederės kur nors vienas pasodinsiu blush2.gif negalima manęs leisti į sėklų parduotuves,oi negalima lotuliukas.gif
Atsakyti