Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

man atrodo kad pelergonijos yra lepesnes nei petunijos unsure.gif nors manau visoms grazuolems reikia skirti nemazai demesio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 02 22, 19:39)
man atrodo kad pelergonijos yra lepesnes nei petunijos unsure.gif nors manau visoms grazuolems reikia skirti nemazai demesio mirksiukas.gif

tai kaip tik atvirkščiai, su pelargonijomis lengviau visą sezoną ir per žiemą išlaikyt. Tačiau svyrančių petunijų vaizdas gražesnis.
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 02 22, 20:39)
man atrodo kad pelergonijos yra lepesnes nei petunijos unsure.gif nors manau visoms grazuolems reikia skirti nemazai demesio mirksiukas.gif

Oi ne biggrin.gif su pelargonijom jokio vargo rolleyes.gif dar faina tuo, kad galima laisvai islaikyti kitiems metams ir paskui nuo motininio krumo vaikuciu prisidauginti. As jau apskabiau savasias, laukiu kol saknis isleis smile.gif
Atsakyti
o su petunijom sitaip negalima?islaikyti ir paskui prisiskabius pavasari vaikuciu prisiauginti? smile.gif
Atsakyti
Jei daber pasisėčiau petunijų, ar dar nebūtų labai vėlu?
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2012 02 23, 11:13)
Jei daber pasisėčiau petunijų, ar dar nebūtų labai vėlu?

kazkas cia taip ir planavo, neskubeti ir sodinti siom dienom, sutinku, pavasaris ilgas, salnos darilgokai naktimis buna tad spes uzaugti, o daigelisi isnesti i lauka greiciau prakunta ir ima sparciai augti ir veseti, tad ne per velu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2012 02 23, 11:00)
o su petunijom sitaip negalima?

galima 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

pasisejau ir as siemet petuniju pirmakart, isdygo seklytes, auga, jau po pora tikru lapeliu turi, tik va apziurejau siandien kad kotelis ju labai jau plonas kaip siulelis, tai dabar galvoju gal pamegint atsargiai apdeliot aplink jas zemem iki lapeliu g.gif nes gulasi ant zemes toks ispudis kad nenulaiko lapeliu.... ar gerai bus? blush2.gif 4u.gif

dar kelias artimiausiom dienom zadu paset, kad daugiau butu, gal gi nereiks siemet pas bobulytes vaziuot, uztex savu daigeliu terasai pasipuost smile.gif
Atsakyti
Petuniška elegija. schmoll.gif Vakar, nebunant namuose ,užgeso pečius,nekūrėm,šįryt gerosios svyrančios petunijos kritusios verysad.gif Kaip tik vakar buvo palietos,jei butų sausesnes,gal butų geriau...Didesnes paprastas baltas pikiuoju šiandien...
Atsakyti
na, siandien seju dar viena partija, pagal sejos kalendoriu tinkama diena thumbup.gif
Atsakyti
sveikos merginos,kelis metus bandžiau pati užsiaugint petunijas,viskas būdavo gerai iki žydėjimo,pradeda žydėti ir ištysta krūmai iki kelių blink.gif preitais metais skabiau viršūnėles,kol pasodinau į gėlyną buvo gražu,po to vėl tas pats vaizdas-siekė kelius,ką ne taip darau,gal sėklytes ne tokias perku g.gif šiais metais vėl auginu,neprarandu vilties rolleyes.gif gal patarsit kaip su jom susitart,kad žemos būtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(p.s. @ 2012 02 23, 12:24)
sveikos,

pasisejau ir as siemet petuniju pirmakart, isdygo seklytes, auga, jau po pora tikru lapeliu turi, tik va apziurejau siandien kad kotelis ju labai jau plonas kaip siulelis, tai dabar galvoju gal pamegint atsargiai apdeliot aplink jas zemem  iki lapeliu g.gif  nes gulasi ant zemes toks ispudis kad nenulaiko lapeliu.... ar gerai bus?  blush2.gif  4u.gif

dar kelias artimiausiom dienom zadu paset, kad daugiau butu, gal gi nereiks siemet pas bobulytes vaziuot, uztex savu daigeliu terasai pasipuost smile.gif

per kiek laiko tau sudygo nuo pasejimo?as pasejau uzvakar kolkas tylu ramu... ax.gif labai jau nekantri esu doh.gif ir baisu kad nieks man neisdygs unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(kuzdaite @ 2012 02 22, 19:52)
Oi ne  biggrin.gif su pelargonijom jokio vargo rolleyes.gif dar faina tuo, kad galima laisvai islaikyti kitiems metams ir paskui nuo motininio krumo vaikuciu prisidauginti. As jau apskabiau savasias, laukiu kol saknis isleis smile.gif

na as turejau omeny seklu daiginima... mirksiukas.gif
Atsakyti