Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

QUOTE(amarrile @ 2012 02 20, 16:15)
Tikrai taip.lyg ir nebėra ko pridet. Nebent,kad padek tiesiai ant radijatoriaus. Dejau viską ant labai karštų per didelius šalčius,viskas sudygo,tai kitąmet būsiu drąsi ax.gif

niu tai ka lekiu seti ir as bigsmile.gif labai jau knieti man pradet darbuotis ir sulaukt rezultatu rolleyes.gif pranesiu kaip mums sekas augti:)o beje dezutes dugne padaryti skylutes ar nereikia?
Atsakyti
nereikia jokiu skyluciu
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 02 20, 15:33)
Labukas ,nu ir as noriu pasirodyt su savo petunijom

nu labai saunu.grazus tavo daigeliai.as siandien pabandziau viena visai miniatiurka petunijike is savo misko persodinti i indeli didesni, ziuresim kaip seksis, norisi paeksperimentuoti, bet ten jau tokia mazulyte.kadangi tirstai ju tai galima pabandyneti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2012 02 20, 17:51)
nu labai saunu.grazus tavo daigeliai.as siandien pabandziau viena visai miniatiurka petunijike is savo misko persodinti i indeli didesni, ziuresim kaip seksis, norisi paeksperimentuoti, bet ten jau tokia mazulyte.kadangi tirstai ju tai galima pabandyneti smile.gif

persodink kelias, ir paskui stebek kaip jos augs, kai veliau persodinsi kitas ir po kiek laiko palygink koks skirtumas tarp anksiau ispikiuotu ir veliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 02 20, 17:15)
persodink kelias, ir paskui stebek kaip jos augs, kai veliau persodinsi kitas ir po kiek laiko palygink koks skirtumas tarp anksiau ispikiuotu ir veliau  smile.gif

aga, taip ir reikes padaryti smile.gif
Atsakyti
lolita1960, gražūs daigeliai, kokia veislė bus smile.gif

gera idėja su dant. krapštuku. 4u.gif
Atsakyti
sveikos, mano "rutu darzelis" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2012 02 21, 11:23)
lolita1960, gražūs daigeliai, kokia veislė bus  smile.gif

gera idėja su dant. krapštuku. 4u.gif


Paprastos pirktos maximoj svyrancios ir BALCONY H petunijos,auginau pernai ,niekas nesigavo ,gal per storai buvau uzberus zemem ,tai siemet neberiau zemiu ,tik truputi su saukstu prispaudinejau sudygo tik daug numira jau ,tai kas liko dar pagaudziau ir ispikiavau.Tikiuos gal kas uzaugs.
Atsakyti
niu va ir as ka tik pasejau petuniju net tris dezutes, ziuresim kas cia man gausis:)kai dezutes virsu uzdengiau maiseliu ir padariau keleta skyluciu idomu gerai padariau ar ne? g.gif
Atsakyti
Sveikos, as cia naujoke blush2.gif bet norejau dar syki paklausti, gal kuri auginote geltonas svyrancias petunijas, jei taip, kur gavote seklu?Labai laukiu atsakymo mirksiukas.gif Petunijas auginu jau daug metu, taciau niekada neturejau geltonu.......
Papildyta:
"niu va ir as ka tik pasejau petuniju net tris dezutes, ziuresim kas cia man gausis:)kai dezutes virsu uzdengiau maiseliu ir padariau keleta skyluciu idomu gerai padariau ar ne?"

GERAI IR MAISELIS IR SKYLUTES mirksiukas.gif
Atsakyti
Kartais krenta daug petunijų.Vienais metais žuvo, jei nemeluoju, antrą kartą pikiuoti degtukų dežutes dydžio daigeliai.Buvau nustebusi,nesuprasdama kodėl.Padarius išvadą esu,kad buvo per šalta,nes laikiau ne ant palanges,o ant staliuko pastačius dėžutę po pikiavimo.O paliejus,manau,buvau gausiai blink.gif
Perskaičiau senesnes temas,tai moterys užpraeitais metais rašė,kad daug pamirojo schmoll.gif Įdomu,kokie įtakos faktoriai sutapo g.gif
Gerai butu išsisukti nuo tos nemalonios staigmenos...
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 02 21, 17:57)
Kartais krenta daug petunijų.Vienais metais žuvo, jei nemeluoju, antrą kartą pikiuoti degtukų dežutes dydžio daigeliai.Buvau nustebusi,nesuprasdama kodėl.Padarius išvadą esu,kad buvo per šalta,nes laikiau ne ant palanges,o ant staliuko pastačius dėžutę po pikiavimo.O paliejus,manau,buvau gausiai blink.gif
Perskaičiau senesnes temas,tai moterys užpraeitais metais rašė,kad daug pamirojo schmoll.gif Įdomu,kokie įtakos  faktoriai sutapo g.gif
Gerai butu išsisukti nuo tos nemalonios staigmenos...

Manau kaltos zemes, i kurias persodinam geles, tos visos pigios labai nekokybisko, kalbu is patirties, todel it zuva dauigeliai.... verysad.gif
Atsakyti