Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

Sveikos,

man irgi rodos nematytos mėlynos spalvytės petunijos, atrodo įspūdingai wub.gif

O fussy pilnavidurės irgi thumbup.gif

toza, pas mane irgi tokios stambiažiedės, nors turėjo būti paprastos mažos doh.gif biggrin.gif matyt šiemet sėklas gamintojai sumaišė į pakelius bepildami, nes ant pakelio vienokios, išaugo kitokios biggrin.gif pernai tokių bajeriukų nebuvo doh.gif

va maniškės:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gražuuuu wub.gif Buvau ir aš pernai visą balkoną apsodinusi, bet šiemet jau patingėsiu... Kažkaip nespėju aš jų tinkamai prižiūrėt kasdien... Man turbūt kaktusai tinkamiausia gėlė lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Iš pernai prisirinktų Burgundiškų hibridų petunijų visos žydi vienoda spalva - jokių siurprizų nesulaukiau, tas pats ir iš tokių "PETUNIJA-SURFINIJA PURPLE VELVET H" pasėtos sėklos lygiai tokie patys žiedai ir toks pas kritimas.
Šiemet nepasiteisino tas faktas, kad iš hibrido sėklų išauga "tėvelio" arba "mamytės" požymius turinčios gėlytės bigsmile.gif
Atsakyti
Tai taip iseina,apsimoka seklas issiimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 06 05, 16:48)
Tai taip iseina,apsimoka seklas issiimti g.gif

as tai nuskinu nuzydejusius ziedelius, kad visas jegas augalas skirtu naujiems ziedams , o ne seklu brandinimui, seklytes nera brangios tad nemanau ar verta....
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 06 05, 12:23)

wub.gif
Atsakyti
Čia mano murzė user posted image,kažkokios neyprastos spalvos
Atsakyti
anikita, gražu bigsmile.gif tos geltonos gėlytės ir cimbžiedos iš kraštų jei neklystu gražiai dera wub.gif

QUOTE(toza @ 2011 06 05, 18:39)
as tai nuskinu nuzydejusius ziedelius, kad visas jegas augalas skirtu naujiems ziedams , o ne seklu brandinimui, seklytes nera brangios tad nemanau ar verta....

tai daba aišku kad dar neverta sėklų brandinti, bet rudeniop tai manau verta, nes mano rinktinės labai gražiai ir sudygo ir svyra, ir spalvytė kelių lygiai tokia pat kokia buvo motininė, kitos gavosi viduriukas tarp tamsios ir šviesios, atskirai kada pafotografuosiu ir įdėsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 05 birželio 2011 - 22:38
QUOTE(amarrile @ 2011 06 03, 16:23)
Mano pirkta kabo ant obels ir sukasi aplink ,noredama pasirodyti biggrin.gif  reiktu filmuoti tokia pozuotoja
user posted image
Kita met noresiu seti pati,bet su daiginimu man liudnai blush2.gif klausinesiu,klausinesiu unsure.gif

koks grozis thumbup.gif abi busim tokios nes as ir kita met bandysiu set pati ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2011 06 06, 15:44)
koks grozis thumbup.gif abi busim tokios nes as ir kita met bandysiu set pati ax.gif

thumbup.gif visai kitas jausmas ,kai nuo mazu siuleliu pradedi augint, kad ir neidealiai suformuoji, nu bet juk pati....jau kitiems metams tokiu seklyciu nusiziurejau wub.gif neblogai butu, kad atsirastu juodos pardavime "Black cat"
Atsakyti
o kur vilniuje dazniausiai perkat seklas?nes griztu liepa i lt uzsipirkciau tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(anikita @ 2011 06 05, 12:23)

jeckau kaip grazu thumbup.gif
Atsakyti