Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 19, 15:34)
ach, tai cia jusu tas balkonas man neduoda ramybes ir ramiu naktu lotuliukas.gif  viskas aisku smile.gif
negana to , si moteryte dar ir darbsciuju ranku meistre  4u.gif  baltoji liemene  wub.gif

labai malonu wub.gif vat už tai kas augina, tas supranta, kad auginti savo gėlytes yra toks malonumas, kai užauga toks grožis wub.gif
Atsakyti
Uz bakopas mokejau 7 lt. 6 seklos, sudygo 3 bet teliko 1, tai daugiau neeksperimentuosiu su jomis pirksiu daigeliais turgeliuose, mugese, nes buna po 0.8-1 lt. dygsta labai ilgai ir sunkiai. o mano perle galvojau kad 9 sudygo is 10, bet pasirodo 10 islindo daigelis kazkaip stebuklingai jau ispikiuotame indelyje soniuke, matyt seklyte ten papuole tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2012 02 19, 14:22)
Gražu buvo, kol ji nelabai ištysus buvo, o kai nukaro apie metrą ar dar daugiau, tada nelabai biggrin.gif
aš šilingę iš kraštų loveliuose sodinau, tai gan gražiai atrodė kol irgi labai neištyso, gal pagenėti reikia kad jos taip į ilgį neaugtų g.gif
aj, barsitės ar ne, pasirodysiu biggrin.gif kai balkonas toks pilkas, negražus ir nykus, tai bent jau vasarą jį pagražinti norisi wub.gif

man taip pat nelabai galiu pasakyti tie istysimai, per ilgi kazkaip g.gif o jei rimtai juos pageneti, tas apacias skabyti gal jos tada daugiau plestusi?ar ne?
nu jau baikit, nebukit tokia kukli, cia tik dziaugtis reikia uz tokius nuostabius vaizdus ir akiai grazu ir sirdziai malonu, o beje ir minciu pasisemti neblogai taip ir pakelia upa tokie nuostabus vaizdai nenuleisti ranku kuriant savo grozi thumbup.gif

QUOTE(Neili @ 2012 02 19, 16:00)
pasirodo 10 islindo daigelis kazkaip stebuklingai jau ispikiuotame indelyje soniuke, matyt seklyte ten papuole  tongue.gif

o jus kiek pamenu pikiuojate mazycius dar daigelius?lyg taip sakete kuo mazesni tuo geriau ir jum pasitvirtino.kokio "amziaus" ar kaip cia paklausti jus juos pikiuojate? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2012 02 19, 17:55)
o jus kiek pamenu pikiuojate mazycius dar daigelius?lyg taip sakete kuo mazesni tuo geriau ir jum pasitvirtino.kokio "amziaus" ar kaip cia paklausti jus juos pikiuojate? ax.gif

aš ne Neili, bet atsakysiu kokius jau pikuoju aš biggrin.gif

radau pernykščią foto
user posted image
Atsakyti
man dabar dar vienas klausimelis, man sudygo petuniju seklytes kur pirkau Senukuose papigiai ir ju buvo labai daug ir neapveltos tai man taip ir sudygo tirstai, ar man jos normaliai paaugs iki pikiavimo ar isleis normaliai tuos lapelius jei yra viena prie kitos kaip zole kokia ar jas reikia retinti?
Atsakyti
Dažnai išiminejam daigelius iš vidurio,buna,net išmetam,ar pikiuojam didžiausius paligdamos mažus paaugti .Galima su pagaliuku pakelti su žemem,pešte išpešti,matysi pabandžius rolleyes.gif Jei atsiras duobute ties šaknim,reikia pribert žemiu,kad neapsinuogintų šaknys ir negriuvinetu like daigeliai...
Atsakyti
Pikiuoti pradedu pagal situacija, kai turi 2 nu max. 4 lapelius, ir tikrai thumbup.gif gaunasi, siemet taip dariau irgi, per sia savaite maniskes labai paaugo, kitos savaites pradzioje imesiu foto.
Atsakyti
laukiam foto.. mirksiukas.gif
pas mane irgi jau isdygo, tos kur antra karta persodinau i kita inda..bet tik kelios isdygo, nes gal kitos seklos jau sugadintos buvo
tai snd uzsisakiau dar seklyciu, tai uz poros dienu atsius, tai vel sesiu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 02 19, 20:23)
Dažnai išiminejam daigelius iš vidurio,buna,net išmetam,ar pikiuojam didžiausius paligdamos mažus paaugti .Galima su pagaliuku pakelti su žemem,pešte išpešti,matysi pabandžius rolleyes.gif Jei atsiras duobute ties šaknim,reikia pribert žemiu,kad neapsinuogintų šaknys ir negriuvinetu like daigeliai...

aciukas smile.gif

QUOTE(Neili @ 2012 02 19, 21:36)
Pikiuoti pradedu pagal situacija, kai turi 2 nu max. 4 lapelius, ir tikrai  thumbup.gif gaunasi, siemet taip dariau irgi, per sia savaite maniskes labai paaugo, kitos savaites pradzioje imesiu foto.

tie du lapeliai cia tie netikrieji kaip issireiskiama, pirmieji kitaip sakant?nu ziuresim kaip mano augaliukai vystysis.baisu trupuciuka pirma karta viska daranciai, bet tikiu, kad pavyks.

vienaproblemele pasmane daba.nesuprantu kas leukonojoms g.gif krenta ant zemes stiebeliai, nes pastebejau, jog stiebelis toje vietoje kur prie pat zemes toks suplonejes ir jos per ta vieta iskraiciojo.nesuprantu.ar beatsigaus?bet jauciu, kad nelabai unsure.gif
Atsakyti
Labukas ,nu ir as noriu pasirodyt su savo petunijom

user posted image

user posted image

cia jos jau paaugusios ,as jas persodinau visai mazytes ,skverbiau su arbatinio saukstelio galiuku ir sodinau spausdama saknis su dantu krapstuku doh.gif galvojau kad nieko nebus ,bet prigijo ,auga thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 20 vasario 2012 - 15:36
oho kaip jus cia sauniai jau darbuojates.ir as siandien jau meginsiu seti sias grazuoles.klausimus vienas gal jau ir minejot kazkur bet as vistiek uzklausiu del laiko stokos negaliu labai skaitinet.jas seti i dregna zeme paberti ant zemes biski paspausti bet semem neuzberti.ir uzdengti kol sudygs? g.gif as dar naujoke sejime:)
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2012 02 20, 15:44)
oho kaip jus cia sauniai jau darbuojates.ir as siandien jau meginsiu seti sias grazuoles.klausimus vienas gal jau ir minejot kazkur bet as vistiek uzklausiu del laiko stokos negaliu labai skaitinet.jas seti i dregna zeme paberti ant zemes biski paspausti bet semem neuzberti.ir uzdengti kol sudygs? g.gif as dar naujoke sejime:)

Tikrai taip.lyg ir nebėra ko pridet. Nebent,kad padek tiesiai ant radijatoriaus. Dejau viską ant labai karštų per didelius šalčius,viskas sudygo,tai kitąmet būsiu drąsi ax.gif
Atsakyti