Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

QUOTE(aaktinija @ 2012 02 19, 11:21)
saunu, jauciu kaip sirdele dziaugiasi max rezultatais thumbup.gif

tikrai taip, nors neramu buvo kad nesudygs kaip pernai, bet kol kas sėkmingai dygsta smile.gif

ir jau suku galvą, kokias kompozicijas reikės šiemet daryti, petunijas su šilinge bandžiau, sy cimbžieda bandžiau, su dichondra bandžiau.. gal su bakopa šiemet bandyti?! g.gif
ką planuojat kitos ar iš patirties pasiūlysit?
Atsakyti
4u.gif
O as dar nieko nesodinau..Kovo 1diena sodinsiu.. bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2012 02 19, 10:58)
gal su bakopa šiemet bandyti?! g.gif
ką planuojat kitos ar iš patirties pasiūlysit?

as dar nieko nebandziau kadangi pirmi metai, bet man laaaabai patiko su bakopa, nereali gelyte, labai graziai ziurisi tarp surfiniju, petuniju, gali pabandyti tikrai thumbup.gif as taip pat noreciau bakopos pamaisyti i lovelius, gaila, kad jos sodinamos anksti tai paciai neteks uzsiauginti, bet reikes pirkti daigelius smile.gif
Papildyta:
beje, skelbiu savo statistika biggrin.gif
1.easy wave h plum vein is 6 isdygo 5 ir dar viena kalasi
2.ramblin h white is 10 sudygo 6, bet matau, jog kitos seklytes praskilusios
3.rambline h nu blue is 10 dar nesudygo, betrodo gyvybe
4.purple velvet h is naisku kiek, nuplesiau lapeli kur raso, bet irgi apvilktos dar nerodo gyvybes verysad.gif
5.petunia grandiflora tokia balta daug miniatiuriniu seklyciu dar nerodo gyvybes, bet raso, kad sudygsta per 20dienu, o man tera dar 5 diena tai neprarandu vilties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2012 02 19, 12:39)
as taip pat noreciau bakopos pamaisyti i lovelius, gaila, kad jos sodinamos anksti tai paciai neteks uzsiauginti, bet reikes pirkti daigelius smile.gif

na pasižiūrėjau internete ką ant pakelių rašo, tai bakopos sėjamos sausio kovo mėnesiais, tai gal dar nevėlu g.gif reikės sėklų paieškoti pirkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 19 vasario 2012 - 12:16
QUOTE(smileja @ 2012 02 19, 12:16)
na pasižiūrėjau internete ką ant pakelių rašo, tai bakopos sėjamos sausio kovo mėnesiais, tai gal dar nevėlu g.gif reikės sėklų paieškoti pirkti.

kazkur skaiciau, kad ju vegetacinis laikas(kazi gerai cia panaudojau si zodi? smile.gif )ilgas, todel atseit jos labai ilgai dysta ir nespeja isaugti iki to laiko kai jau petinijas, surfinijas nesamos i lauka.bet neisbandzius niekada negali zinoti kas kaip smile.gif
Papildyta:
ai, dar norejau paklausti, kadangi jau mano daigeliai svyranciu petiniju prasikale dabar tokie miniatiurkos kaip kazi dabar man daryti ar dar vis uzdengus laikyti ant radiatoriaus siltai, bet tokiu atveju ar nebus per daug silumos ir mazai sviesos ir ar neprades tysti, o gal jau kisti po lempa, kad tie stiebeliai tvirtetu ir augtu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2012 02 19, 12:16)
na pasižiūrėjau internete ką ant pakelių rašo, tai bakopos sėjamos sausio kovo mėnesiais, tai gal dar nevėlu g.gif reikės sėklų paieškoti pirkti.

bakopų seklos brangios,tai kaip ir verta daigelius pirkti g.gif
Dichondrą auginukais turiu pasidauginus,bet kad nežavi ji manes kompozicijose,ar klystu g.gif Man labiau patiktu pilka nei žalias palva kaip foninio augalo
mastau.gif Bakopa nuostabus augalas man `mišrainese`` biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2012 02 19, 12:31)
ai, dar norejau paklausti, kadangi jau mano daigeliai svyranciu petiniju prasikale dabar tokie miniatiurkos kaip kazi dabar man daryti ar dar vis uzdengus laikyti ant radiatoriaus siltai, bet tokiu atveju ar nebus per daug silumos ir mazai sviesos ir ar neprades tysti, o gal jau kisti po lempa, kad tie stiebeliai tvirtetu ir augtu? g.gif

šviesiai ir vėsiau dabar reikia laikyt 4u.gif
Atsakyti
bakopos is ankstesnio sejimo mirojo del netinkamo laistymo, o vasario 1d setos sudygo, ziuresim kaip vyks toliau viskas smile.gif slamutis man dar grazu misrainese - pirksiu ju daigeliu. dichondros is 10 sudygo 9, is pirmo sejimo sausio 14d jau ispikiuotos laukia saules kaitrios biggrin.gif
prie tamsiai melynu ar siaip tamsiu, maciau lakisius lb grazai dera 4u.gif pas mus irgi jis jau sudyges, bet kaip sakau: sudygimas dar ne viskas biggrin.gif biggrin.gif

ne i tema, bet sios http://www.google.lt...ved=0CHUQrQMwDQ
vasario 17d jau daiginasi, netikiu nei pati savo akimis biggrin.gif pirma kasrt sejau sias. o sitos http://www.google.lt...ved=0CE8QrQMwBA be gyvybes zenklu dar, bet nereik noret dar smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 19 vasario 2012 - 12:56
http://www.zak.lt/?p=893

man lb grazu silinge atrodo, ieskosiu siemet 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(smileja @ 2012 02 19, 10:58)
tikrai taip, nors neramu buvo kad nesudygs kaip pernai, bet kol kas sėkmingai dygsta smile.gif

ir jau suku galvą, kokias kompozicijas reikės šiemet daryti, petunijas su šilinge bandžiau, sy cimbžieda bandžiau, su dichondra bandžiau.. gal su bakopa šiemet bandyti?! g.gif
ką planuojat kitos ar iš patirties pasiūlysit?


gal pasvalvinsite temute savo groziais? 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 19, 13:30)

zinokit as grazesniu kompoziciju ir gelyciu maciau cia jusu praejusiose temelese beskaitinedama.auksciausias lygis, sitoms neprilygsta wub.gif
bet nebloga informacija del gelyciu kompoziciju ir derinimo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 19, 12:34)
šviesiai ir vėsiau dabar reikia laikyt  4u.gif

aciukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaktinija: 19 vasario 2012 - 13:53
QUOTE(amarrile @ 2012 02 19, 13:31)
bakopų  seklos brangios,tai kaip ir verta daigelius pirkti g.gif
Dichondrą auginukais turiu pasidauginus,bet kad nežavi ji manes kompozicijose,ar klystu g.gif

o kiek kainuoja bakopų sėklos, aš žiūrėjau čia bakopos, bet kainų nėra.
Dichondra gražu, bet man asmeniškai ne labai patiko vaizdas kartu su petunijomis viename lovelyje, todėl daugiau su jomis nedarysiu kompozicijų. Gražu buvo, kol ji nelabai ištysus buvo, o kai nukaro apie metrą ar dar daugiau, tada nelabai biggrin.gif

QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 19, 14:30)
man lb grazu silinge atrodo, ieskosiu siemet  4u.gif
Papildyta:
gal pasvalvinsite temute savo groziais?  4u.gif  biggrin.gif

aš šilingę iš kraštų loveliuose sodinau, tai gan gražiai atrodė kol irgi labai neištyso, gal pagenėti reikia kad jos taip į ilgį neaugtų g.gif

aš gal jau nespalvinsiu, nes tiek kartų rodžiausi senesnėse temutėse, kad ims kitos mane už tai barti tongue.gif

aj, barsitės ar ne, pasirodysiu biggrin.gif kai balkonas toks pilkas, negražus ir nykus, tai bent jau vasarą jį pagražinti norisi wub.gif

pernai
user posted image
čia viso kabo keturi loveliai, du metriniai ir du apie 60 cm, ilguose loveliuose per vidurį dichondros, trumpuose per vidury cimbžieda, bet ji dar užgošta foto, labiau bujoti ji pradėjo link rudenio.

užpernai
user posted image
čia dar šilingės nedidelės, vėliau užaugo labai ilgos.

tik va, dabar žiūriu į antrą foto ir galvoju, ar tiks bakopa? g.gif nes pasisėjau tokių pačių spalvų petunijas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 19 vasario 2012 - 14:45
mes uz bakopas lyg 8ar 9lt mokejom
Papildyta:
QUOTE(smileja @ 2012 02 19, 14:22)
aš gal jau nespalvinsiu, nes tiek kartų rodžiausi senesnėse temutėse, kad ims kitos mane už tai barti tongue.gif

ach, tai cia jusu tas balkonas man neduoda ramybes ir ramiu naktu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif viskas aisku smile.gif
negana to , si moteryte dar ir darbsciuju ranku meistre 4u.gif 4u.gif baltoji liemene wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 19 vasario 2012 - 14:37