Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

QUOTE(Ringaile @ 2012 02 14, 20:19)
labai  gražios jūsų pilnavidurės petunijos. Ar būna svyrančių pilnavidurių petunijų?


ačiū
tikrai būna- šiemet bandysiu užsiauginti, jau sudygo

QUOTE(amarrile @ 2012 02 14, 20:37)
O kai savaitgaly rode Seiliaus namus,ar ne tos pilavidures petunijos buvo loveliuose ant langu ir pilnai užteko to svirimo g.gif


manau, ten buvo kitokios g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darsė: 14 vasario 2012 - 20:54
QUOTE(Ringaile @ 2012 02 14, 20:19)
labai  gražios jūsų pilnavidurės petunijos. Ar būna svyrančių pilnavidurių petunijų?

user posted image

4u.gif
Atsakyti
uz toki vaizda atiduociau bet ka wub.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 02 14, 23:55)
uz toki vaizda atiduociau bet ka  wub.gif

drinks_cheers.gif nerealiai gražu wub.gif tik gaila, kad svyrančių pilnavidurių sėklų labai mažas pasirinkimas, vienos spalvos..
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 14, 22:22)

nerealiai grazu thumbup.gif
skaitinejau sesnes temeles, dar visos neperskaiciau, gal buvo kur atsakymas, uzsimiegojusi nepastebejau, bet vatskaiciau, kad surfinijas skabo, kad issisakotu, o petunijas?irgi reikia skabyti, juk irgi graziau kai toks veslus krumas gaunasi, ar jos savaime issisakoja
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2012 02 15, 12:15)
nerealiai grazu thumbup.gif
skaitinejau sesnes temeles, dar visos neperskaiciau, gal buvo kur atsakymas, uzsimiegojusi nepastebejau, bet vatskaiciau, kad surfinijas skabo, kad issisakotu, o petunijas?irgi reikia skabyti, juk irgi graziau kai toks veslus krumas gaunasi, ar jos savaime issisakoja

vienas reikia pradžioj paformuot, kitos savaime gerai šakojasi.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 15, 12:19)
vienas reikia pradžioj paformuot, kitos savaime gerai šakojasi.

bet nepamaisys tas paskabymas ane? smile.gif

o cia buvo rasyta, kad nuskabytas virsuneles dar smeigia i zeme ir taip prigydo, o kazi cia su visais augaliukais?pirmi metai daiginimo,bet bandau daug visokiu rusiu prisidaiginti, prisipirkau seklyciu, vienos jau rodo gyvybes zenklus tokios vienmetes vijoklines, maciau seklytes prasprogusios, o pasodinau viska 14d.meiles diena wub.gif
Atsakyti

laba dienele, mane pavede sios seklos doh.gif nei viena nesudygo, kaltinu tik seklas, nes sejau ivairiu, kitos sudygo tokiom paciom salygom g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 16, 14:44)
laba dienele, mane pavede sios seklos doh.gif  nei viena nesudygo, kaltinu tik seklas, nes sejau ivairiu, kitos sudygo tokiom paciom salygom g.gif



Labai gaila, nes ir kaina nemaza unsure.gif

O mano petunijos (kur buvo 15vnt) istyso, bande kelios jau kristi, kaip jas isgelbeti? Gal zeme paremti ar jau niekas nepades? Nes paprastos seklytes(neapvilktos) dygsta leciau, bet neisstypo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 02 16, 13:21)
Labai gaila, nes ir kaina nemaza  unsure.gif

O mano petunijos (kur buvo 15vnt) istyso, bande kelios jau kristi, kaip jas isgelbeti? Gal zeme paremti ar jau niekas nepades? Nes paprastos seklytes(neapvilktos) dygsta leciau, bet neisstypo  ax.gif

aga g.gif tokiu pat dar turiu, tik pearly lyg, sviesios, tai sejau neseniai, kelios islindo jau 4u.gif
http://www.e-seklos...._wave_pearly_f1

ziuresim kas toliau vyks 4u.gif

i pirmuju vieta Semo papirkau, sesiu snd biggrin.gif

lakisius, lobelija islinde irgi jau 4u.gif laukia kompoziciju lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijoleta20: 16 vasario 2012 - 13:25
o man Petunija svyranti Wonder Wave Pearly F1 iš 10 sudygo 8. o tos pačios firmos 100 cm pilnavidure rozine is 13 seklu sudygo 9 bet 2 nelabai kaip turbut pasimirs verysad.gif , bet as nenusimenu, kai paaugs koki kova nuskabysiu viršūnes ir prisidauginsiu daugiau, tegul tik šitos auga laimingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 02 16, 16:52)
o man Petunija svyranti Wonder Wave Pearly F1  iš  10 sudygo 8. o tos pačios firmos 100 cm pilnavidure rozine is 13 seklu sudygo 9 bet 2 nelabai kaip turbut pasimirs  verysad.gif , bet as nenusimenu, kai paaugs koki kova nuskabysiu viršūnes ir prisidauginsiu daugiau, tegul tik šitos auga laimingai  4u.gif

o per kiek laiko tau wonder wave pearly sudygo, as taip pat tokias turiu pasodinau 14d. smile.gif
Atsakyti