Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

Sveikutes merginos.As taip pat nusprendziau pabandyti kaip gausis su tuo daiginimu, turim nama, terasa tai labai noretusi ja papuosti savo rankomis isaugintomis gelytemis.bet vat problema kaip ir visoms naujokelemes, nezinau nuo kopradeti.aisku paskaitinejau, bet taip ir nezinau kur geriausia seklytespradeti daiginti, ar tose daigyklose ar ant durpiu tableciu maciau tokios yra, ar tiesiog kaip kazkas rase pakanka indeliu nuo kiausiniu ar kazkokiuose induose tiesiog is buities?ir kaip tasseklytes paskirstyti, dekim jei sodinti i daigykla tai stengtis po viena seklyte ir isdalinti i kiekviena skyriuka?o jus jau daiginate seklytes, nes kiek skaiciau tai nuo kovo menesio pataria, ar galima jau ir dabar, tik kaip supratau, atsizvelgiant i sejimo kalendoriu.Atleiskit jei as ciaper daug zaliai surasiau.Gyveni zmogus ir mokaisi ir taip visa gyvenima, bet malonu thumbup.gif
Atsakyti
Neili, gražu pažiūrėti wub.gif

QUOTE(aaktinija @ 2012 02 14, 10:40)
Sveikutes merginos.As taip pat nusprendziau pabandyti kaip gausis su tuo daiginimu, turim nama, terasa tai labai noretusi ja papuosti savo rankomis isaugintomis gelytemis.bet vat problema kaip ir visoms naujokelemes, nezinau nuo kopradeti.aisku paskaitinejau, bet taip ir nezinau kur geriausia seklytespradeti daiginti, ar tose daigyklose ar ant durpiu tableciu maciau tokios yra, ar tiesiog kaip kazkas rase pakanka indeliu nuo kiausiniu ar kazkokiuose induose tiesiog is buities?ir kaip tasseklytes paskirstyti, dekim jei sodinti i daigykla tai stengtis po viena seklyte ir isdalinti i kiekviena skyriuka?o jus jau daiginate seklytes, nes kiek skaiciau tai nuo kovo menesio pataria, ar galima jau ir dabar, tik kaip supratau, atsizvelgiant i sejimo kalendoriu.Atleiskit jei as ciaper daug zaliai surasiau.Gyveni zmogus ir mokaisi ir taip visa gyvenima, bet malonu thumbup.gif


Paskaitinėkit senesnes petunijų- surfinijų temas- ypač diskusijas vasario- kovo mėnesiais, rasit daug gerų patarimų 4u.gif
Pigiausia, bet tikrai ne prasčiausia daigykla- permatomo plastiko dėžutes nuo tortų/pyragų.
Viskas išmokstama, kad ir bandymų ir klaidų kelių 4u.gif Man pirmais metais neužaugo mano sėtos petunijos, bet va pernai jau turėjau savų- pats tas procesas šokinėjimo aplink daigelius teikia didžiulį malonumą.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 02 13, 21:58)

o kokį substratą ar žemę geriau naudoti tiklinėse ?

Ar mėgsta drėgni ar sausiau daigeliai ?

4u.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2012 02 14, 11:02)
Paskaitinėkit senesnes petunijų- surfinijų temas- ypač diskusijas vasario- kovo mėnesiais, rasit daug gerų patarimų 4u.gif

as aplamai labai myliu geles, kambariniugeliu kiek turiu tai ohoho, nebetelpa niekur, vyras pyksta, sako as tau jas ismesiu, bet jos taip graziai auga, bujoja, as jas taip myliu, drauges net pavydi, tai sakau kodel man dabar is turgaus pirkti jei galiu pati su meile isauginti, juo labiau, kad man patinka augaliukai.reikes pasiskaitineti,trupuciuka sunkoka, nes vis trukdo mazosios raganicos, bet kai sumigs abi, reikes parymoti prie pc:)

QUOTE(saulyte525 @ 2012 02 14, 11:36)
o kokį substratą ar žemę geriau naudoti tiklinėse ?

as tai zadu pirkti spec. sekloms zeme, ta prasme daiginimui.
o beje kuoskiriasi zemes substratas ir gruntas sekloms? g.gif
Atsakyti
Neili, tavo daigeliai thumbup.gif wub.gif Pas mane jie tokie silpnuciai mazuciai unsure.gif Reiks ryt pradet pikiuot. Padariau klaida. Tu isstypusiu daigeliu neispikiavau - ju jau nebera cry.gif Pacios brangiausios seklytes buvo, svyrancios iki 90-120cm ilgio cry.gif Nu kaip liudna ant dusios verysad.gif
Ar auginote meksikietiskas petunijas? Kaip jos atrodo? Ar lovelyje, balkone joms nebus per anksta, neskurs? g.gif
Papildyta:
bigsmile.gif
QUOTE(aaktinija @ 2012 02 14, 13:39)
as tai zadu pirkti spec. sekloms zeme, ta prasme daiginimui.
o beje kuoskiriasi zemes substratas ir gruntas sekloms? g.gif


Itariu,kad sekloms gruntas lengvesnis - durpes. O zemes substraktas jau ta sunki juoda zeme ax.gif
Atsakyti
Neili, o tu stiklinėse dugne nedarai skylučių? nesupūna šaknys g.gif aš tai prabadydavau indelius jei pvz persodindavau į nuo grietinės ar jogurto ir į metalinį dangtelį dėdavau biggrin.gif aišku be skylių daug patogiau, bet ar gerai?
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2012 02 14, 15:49)
Neili, o tu stiklinėse dugne nedarai skylučių? nesupūna šaknys g.gif aš tai prabadydavau indelius jei pvz persodindavau į nuo grietinės ar jogurto ir į metalinį dangtelį dėdavau biggrin.gif aišku be skylių daug patogiau, bet ar gerai?

Auginu treti metai, ir skylučių niekada nedarau(net pomidorams nedarau augindama grietinės indeliuose) laistau po nedaug kiekvieną dieną beveik kai viršus sausas tai ir lieju, nedarau skylučių nes neturiu tiek vietos ant palangiu (su padeklais netelpa daug augaliuku), ir greičiau jie iškeptu pas mane nei supūdyčiau, nes saulyte labai kaitri pavasarinė.
Naudoju paprasta universalų substratą, smile.gif
Atsakyti
Laba diena, ar verta sėti pilnavidures petunijas? man vakar sėklų parduotuvėje pardavėja sakė, kad pilnavidurės ne tai gausiai žydi. patarkit, gal kuri auginot?
Atsakyti


o kur randasi tie siltnamiai? gal galit nupasakoti mazdaug, , tos pajuriogeles 4u.gif
[/quote]
Šitnamiai yra ...nu kaip čia paaiškint.Važiuojant iš Klaipėdos link Palangos,dešinėj pusėj prie pat kelio yra iškaba ir toks dyyyydelis šiltnamis. Šiand buvau,pirkau surfiniju ,bakopu,verbenu,pelargoniju,ir dar daug svyrančiu.tai brangiausios pelargonijos1,50,visi kiti daigeliai1,20. Ten ir užsakymus priima.Kaune taip pat turi šiltnamius/
Atsakyti
QUOTE(Ringaile @ 2012 02 14, 18:30)
Laba diena, ar verta sėti pilnavidures petunijas? man vakar sėklų parduotuvėje pardavėja sakė, kad pilnavidurės ne tai gausiai žydi. patarkit, gal kuri auginot?


o man kaip tik jos pernai labai patiko, buvo gražūs, neišstypę ir kompaktiški kereliai, žydėjo pakankamai gausiai

pailiustruosiu:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darsė: 14 vasario 2012 - 18:44
labai gražios jūsų pilnavidurės petunijos. Ar būna svyrančių pilnavidurių petunijų?
Atsakyti
QUOTE(Ringaile @ 2012 02 14, 20:19)
labai  gražios jūsų pilnavidurės petunijos. Ar būna svyrančių pilnavidurių petunijų?

O kai savaitgaly rode Seiliaus namus,ar ne tos pilavidures petunijos buvo loveliuose ant langu ir pilnai užteko to svirimo g.gif
Atsakyti