Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

[quote=Gaudvilė,2012 02 13, 19:10]
specialiai cituoju nutrauką 4u.gif
Kad ir daigelius pikiuot ir augint nekaip man gaunas daigykloje:hm Ar tai mano nemokšiškumas,ar tikrai nera visai pasiteisinantis dalykas,palyginant su pikiavimu dežėse
mastau.gif
Atsakyti
nežinau kaip kitoms sekasi, bet man sėti sėklytes ir auginti iki pikavimo patogiau indeliuose nuo pyragų nei tose daigyklose. Rodos skirtumo lyg ir neturėtų būti, bet kažkodėl didesniuose indeliuose jos auga geriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2012 02 13, 20:22)
nežinau kaip kitoms sekasi, bet man sėti sėklytes ir auginti iki pikavimo patogiau indeliuose nuo pyragų nei tose daigyklose. Rodos skirtumo lyg ir neturėtų būti, bet kažkodėl didesniuose indeliuose jos auga geriau g.gif

apmasčiau,kad sunkiau tolygiai pasiskirsto vanduo laistant,žiūrek,čia per sausa,o čia supuolus žeme jau doh.gif Paguodei,kad ne man vienai taip,tai nesuksiu galvos ir plačiai nepraktikuosiu tų daigyklų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 13 vasario 2012 - 21:10
QUOTE(amarrile @ 2012 02 13, 20:01)
Kad ir daigelius pikiuot ir augint nekaip man gaunas daigykloje:hm Ar tai mano nemokšiškumas,ar tikrai nera visai pasiteisinantis dalykas,palyginant su pikiavimu dežėse
mastau.gif

šiaip tai aš tokias naudoju, kai sėju balandį/gegužį ką nors ir laikau šiltnamy. Tik pasiruošimas kiek ilgesnis, kad tvarkingai gautųsi. Labai gerai į tokius sėt tagetes, vasarinius jurginus ar dar kokias, kurių sėklos didesnės wink.gif
Papildyta:
QUOTE(amarrile @ 2012 02 13, 21:10)
apmasčiau,kad sunkiau tolygiai pasiskirsto vanduo laistant,žiūrek,čia per sausa,o čia supuolus žeme jau doh.gif Paguodei,kad ne man vienai taip,tai nesuksiu galvos ir plačiai nepraktikuosiu tų daigyklų rolleyes.gif

lotuliukas.gif laistyt iš apačios reikia ir į lovelį, tuomet viskas vienodai pasiskirsto ir prisigeria.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 02 13, 21:14)
šiaip tai aš tokias naudoju, kai sėju balandį/gegužį ką nors ir laikau šiltnamy. Tik pasiruošimas kiek ilgesnis, kad tvarkingai gautųsi. Labai gerai į tokius sėt tagetes, vasarinius jurginus ar dar kokias, kurių sėklos didesnės wink.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif laistyt iš apačios reikia ir į lovelį, tuomet viskas vienodai pasiskirsto ir prisigeria.

Manoji nesukomplektuota,tai vargstu ,o kita pirkti nesiryžtu. blush2.gif Noriu ankstyvų tagečių,tai kada jas seti,jei galesiu vesiai laikyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2012 02 13, 12:49)

Neili, kokio mažumo pikiuoji- su kiek lapukų?

Pikiuoju labai mazas, su 2 arba su 4 lapeliais. O paskui kai isauga sodinu i lovelius ar nuolatinius vazonus.
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 02 13, 21:22)
Manoji nesukomplektuota,tai vargstu ,o kita pirkti nesiryžtu. blush2.gif Noriu ankstyvų tagečių,tai kada jas seti,jei galesiu vesiai laikyti g.gif

tuos juodus padėklus karpyt galima, pagal lovelį wink.gif Daug tų lovelių esu išbandžius, tai geriausiai pasiteisino balti, kieto plastiko (ŽS apie 10Lt vienas kainuoja), bet kokybė atsiperka per kelis sezonus. Kitokių firmų juodus ir žalius sugebu sulaužyt, prakiūra, benešant lankstosi.
Kovo pabaigoj jau reiktų ir sėt 4u.gif
Atsakyti
Štai ir žadėta foto, jei matysis jums šaknys per visą indelį, tokie ploni siuleliai keli
user posted image
user posted image
Atsakyti
atsakykit man nepatyrusiai,tai kai isdygsta pirmi 2 lapeliai galima pikuoti jei gerai supratau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klajokkle @ 2012 02 13, 23:33)
atsakykit man nepatyrusiai,tai kai isdygsta pirmi 2 lapeliai galima pikuoti jei gerai supratau. smile.gif

gal ir "botaniskai" nelabai gerai, bet as taip darau ir kol kas sekmingai, smile.gif sulaukiu 2 max 4 lapeliuku ir pikiuoju.
Atsakyti
speju joms is pradziu buvo per daug silta ar saules truputi istyso,tai net nezinau kaip cia ta padeti taisyt,gal sakau pikiuojant giliau i zeme pasodinsiu. g.gif
Atsakyti
Gaudvilė aciu uz patarima, nes pernai pirkau daigelius, tai gavau juos toje sejyklej...tai siemet pirkau seklytes, ir galvojau i juos ir seti, bet ziuriu Sh....gavosi..tai siandien persejau i sausainiu indeli, bet persejau tas pacias seklas, kiek radau..nes daug jau buvo subyreje doh.gif
Atsakyti