Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

Dideles jau thumbup.gif
As tik siandien pasejau.
Atsakyti
oj, koks grozis, net pavydziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 12, 14:19)
laba diena,
mano vienos is kupriu  biggrin.gif  menesio amziaus  biggrin.gif  biggrin.gif
user posted image

labai saunu,jau dideles,pas mane panasios,tik patarciau ispikiuoti po 1, nes pas mane josvienkartinese stiklinese permatomose, tai saknys tokio dydzio augaliuko jau beveik iki stiklines galo,taip kad jei ispikiuosit po 1,tai greiciau jums augs jos tures vietos saknims,galesiu vakare foto ideti (labai gerai matosi saknys per skaidria stikline). As visad negailiu ir mazutes pikiuoju,dariau pernai eksperimenta vienas pikiavau mikroskopine kitas veliau ir 100 proc.pasitvirtino mikroskopiniu pikiavimas.
Atsakyti
Vijoleta, gražūs augaliukai wub.gif

Neili, kokio mažumo pikiuoji- su kiek lapukų?
Atsakyti

na, parodau savo, kad nieko neisdygo doh.gif cia dvieju rusiu is desines puses po 5 eiles ir is kaires puses tiek pat..o per viduri nieko, tik taip zeme, viena diena maciau kaip palesis buvu uzsidejes, nes po maiseliu laikiau...tai galvoju gal tada supuvo doh.gif ar man bandyti i torto plasmasini indeli naujai persodinti tas pacias seklytes blush2.gif ar jau naujas seklytes pirktis?????

user posted image


va, o cia ta pacia diena seti pomidorai, tai per savaite laiko va, kaip isdygo

http://www.part.lt/i...bfd68e7a976.jpg
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2012 02 12, 11:37)
o kaip jus sejot, berete seklas zememis?? nes ir as 30 d. sejau..tai niekas neisdygo  doh.gif

Taip beriau,jei manes klauset.Nedaug,vos vos smile.gif Pas mane pietine puse,daug saules,ypac sitos gi dienos tokios sauletos buvo smile.gif vat dabar tai nzn kada isdygs...
Atsakyti
laba,

aš pritariu Neili, kad tokias kur nuotraukėlėj jau pikuoti reikia, tikrai geriau ima augti, iš patirties sakau smile.gif aš net mažesnes jau pikuodavau, tai rodos net akyse jos auga biggrin.gif
Atsakyti
o ar apsimoka is e seklos pirkti?gal pigiau kur imano surasti? blush2.gif Uzmaciau geltona petunija,labai patiko,bet su siuntimu 8lt gaunasi.
Atsakyti
persodinau savo petunijas is naujo, dabar sejau i plasmasine dezute..paziurejau kai kurios seklos , kurias sejau pirma karta ..zemeje taip ir liko, nepakitusios, tokios pat...o kitos sutrupeje i miltus g.gif
na ziuresiu, jeigu per sav. ar dvi niekas neisgys ir vel... doh.gif doh.gif pirksiu naujas seklytes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2012 02 13, 13:07)
laba,

aš pritariu Neili, kad tokias kur nuotraukėlėj jau pikuoti reikia, tikrai geriau ima augti, iš patirties sakau smile.gif aš net mažesnes jau pikuodavau, tai rodos net akyse jos auga biggrin.gif

Pasitikslinam,tai pirmas pikiavimas buna jau ir paskutinis?
įdomu,kaip ten,man atrodo,Violetos jau persodinetos mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 02 13, 17:37)
Pasitikslinam,tai pirmas pikiavimas buna jau ir paskutinis?
įdomu,kaip ten,man atrodo,Violetos jau persodinetos  mastau.gif

aš tai tik kartą pikuoju, iš karto į didesnius vazoniukus arba pvz tokius kaip nuo grietinės indelius, iš kurių vėliau keliauja į lovelius kai jau į lauką ruošiuosi išnešti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2012 02 13, 12:49)
user posted image
va, o cia ta pacia diena seti pomidorai, tai per savaite laiko va, kaip isdygo

specialiai cituoju nutrauką 4u.gif
Tokių padėklų skylutėse labai sunku sutrombuot substratus, t.y. teisingai paruošt sėjimui. Geriau imk indelį nuo sausainių ( vienkartiniai, su dangteliu), sudėk substratą ir kokiu plokščiu daiktu lengvai paspaudžiok visą plotą, dar gali vandeniu papurkšti ir tik tuomet barstyk sėklas. Uždenk dangteliu skaidriu ar dėk į skaidraus polietileno maišelį.

Nuotraukoje matosi katakombos ir sėklos galėjo nuskęsti ar šiaip kur prapult 4u.gif
Atsakyti