Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 04, 15:50)
o man parupo toks klausimas:
ar yra geliu daigu augintoju Klaipedoje, Siluteje is kuriu galima nusipirkti mazu-jaunu daigeliu po 1-2lt?  ir kas esat pirke pvz is senuku, ermitazu, zaliu stoteliu, kokios kainos ten daigeliu? niekada pati nesu pirkusi ir net domejusis, tai simet kazkaip susirupinau tuo, kas pacios neuzaugs, kad reiktu atpirkti "gatavais" daigiukais  biggrin.gif

nezinau ar kas augina,bet kad prekybcentrai prekiauja tai faktas...manau neuzilgo Banginio senukuos turetu atsirast daigeliu
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 02 04, 15:50)
o man parupo toks klausimas:
ar yra geliu daigu augintoju Klaipedoje, Siluteje is kuriu galima nusipirkti mazu-jaunu daigeliu po 1-2lt?  ir kas esat pirke pvz is senuku, ermitazu, zaliu stoteliu, kokios kainos ten daigeliu? niekada pati nesu pirkusi ir net domejusis, tai simet kazkaip susirupinau tuo, kas pacios neuzaugs, kad reiktu atpirkti "gatavais" daigiukais  biggrin.gif


as pernai BAUHOF pirkau daigelius ax.gif visi kuo puikiausiai prigijo ax.gif ir pasirinkimo buvo, bent ko ieskojau, to radau ax.gif

siemet is ten pirksiu ir dar bandysiu i senukus pasizvalgyti rolleyes.gif
Atsakyti
Laba,mergaites ,turiu toki gan kvailoka klausima ,i kokia jus zeme sejat savo gelytes?Mano kitom gelytem jau" kapai" ,galvoju gal per sunki mano zeme joms isitvirtint ir augt,sejau i universalu substrata ,jis toks juodas ,gal per riebus...
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 02 08, 12:16)
Laba,mergaites ,turiu toki gan kvailoka klausima ,i kokia jus zeme sejat savo gelytes?Mano kitom gelytem jau" kapai" ,galvoju gal per sunki mano zeme joms isitvirtint ir augt,sejau i universalu substrata ,jis toks juodas ,gal per riebus...

seju į paprastą durpių substratą, arba į tą kur būna spec. daiginimui substratas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2012 02 08, 12:16)
Laba,mergaites ,turiu toki gan kvailoka klausima ,i kokia jus zeme sejat savo gelytes?Mano kitom gelytem jau" kapai" ,galvoju gal per sunki mano zeme joms isitvirtint ir augt,sejau i universalu substrata ,jis toks juodas ,gal per riebus...


As irgi i universalu sejau, sudygo kuo puikiausiai thumbup.gif , gal per salta joms, nes maniskes per savaite sudygo bigsmile.gif
Atsakyti
LOLITA, as irgi visada sejau i universalu ir viskas budavo gerai, isskyrus tai, kad pigesnese zemese yra kazkokiu museliu kiausineliu, is kuriu issirita kirmelytes, o veliau mazos museles, kurios kenkia augalams verysad.gif
Siemet pirkau geresniu zemiu ir biohumoso imaisyti:)
Papildyta:
Gal kuri auginot geltonas petunijas, ar ispudingai jo atrodo?
Atsakyti
Visada perku daigelius čia: http://www.pajuriogeles.lt ,tikrai ir pasirinkimas yra,ir kainos mažos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte8 @ 2012 02 10, 11:08)
Visada perku daigelius čia: http://www.pajuriogeles.lt ,tikrai ir pasirinkimas yra,ir kainos mažos smile.gif

Labukas,o kiek kainuoja ,pvz,surfiniju daigelis?Savo 6 seklytes surfiniju pasejau,isdygo per savaite,nu bet tokios mikroskopines doh.gif Jei neuzaugs-reiks pirkt daidu...
Atsakyti
QUOTE(Saulyte8 @ 2012 02 10, 11:08)
Visada perku daigelius čia: http://www.pajuriogeles.lt ,tikrai ir pasirinkimas yra,ir kainos mažos smile.gif

ogo, kokios gražios gėlytės bigsmile.gif o įdomu jie siuntimu daigelių užsiima? g.gif
Atsakyti
Pernai,kai pirkau visi daigeliai buvo po1 lt,tik pelargonijos brangesnes,kažkur iki2lt,gerai nebepamenu smile.gif Daigeliai tokio dydžio,kaip pvz senukuose buna
Atsakyti
mergaites, o per laiko isdygsta daigeliai, as seklytes sejau daugiau nei pries savaite, bet niekas dar nedygsta, zeme tokia kietoka atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2012 02 10, 17:16)
mergaites, o per laiko isdygsta daigeliai, as seklytes sejau daugiau nei pries savaite, bet niekas dar nedygsta, zeme tokia kietoka atrodo  g.gif

Mano per savaitę sudygo... Ar buvot kuo nors pridengę? Ar tikrai šiltai stovi? Gal žemėm užpylėt?
Atsakyti