Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

aš galvoju gal daigeliais geriausia pirkti, nes gali ne kas man gautis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2012 01 15, 22:36)
aš galvoju gal daigeliais geriausia pirkti, nes gali ne kas man gautis verysad.gif

Gausis gausis 4u.gif Kodėl turėtų nesigauti bigsmile.gif Nepabandžiusi nesužinosi mirksiukas.gif Juk tikrai labai paprasta, svarbiausia pabandyti. Į drėgną žemę išbarstyk sėklytes, labai plonu žemės sluoksniuku užberk, apipurkšk vandenuku ir aš pridengiu plėvele, žinoma reikia vėdinti kasdien, kai reikia palieti, ir žiūrėk jau sudygo bigsmile.gif
Nes jei pirkti daigelius tai tikrai kur kas brangiau gaunasi.
Atsakyti
Pabandyt nieko nekainuoja..Aš šeštadienį pasėjau. Jau kiek vėloka, bet kai šviesos namie mažai, papildomos nejungsiu, tai bus gerai kada žydės..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2012 01 16, 03:58)
Pabandyt nieko nekainuoja..Aš šeštadienį pasėjau. Jau kiek vėloka, bet kai šviesos namie mažai, papildomos nejungsiu, tai bus gerai kada žydės..

Kodel veloka? bigsmile.gif As dar tik ruosiuosi 30d seti. Prisiskaiciau kalendoriu ir uzsiprogramavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2012 01 15, 23:58)
Gausis gausis 4u.gif Kodėl turėtų nesigauti bigsmile.gif Nepabandžiusi nesužinosi mirksiukas.gif Juk tikrai labai paprasta, svarbiausia pabandyti. Į drėgną žemę išbarstyk sėklytes, labai plonu žemės sluoksniuku užberk, apipurkšk vandenuku ir aš pridengiu plėvele, žinoma reikia vėdinti kasdien, kai reikia palieti, ir žiūrėk jau sudygo bigsmile.gif
Nes jei pirkti daigelius tai tikrai kur kas brangiau gaunasi.



QUOTE(Regila @ 2012 01 16, 04:58)
Pabandyt nieko nekainuoja..Aš šeštadienį pasėjau. Jau kiek vėloka, bet kai šviesos namie mažai, papildomos nejungsiu, tai bus gerai kada žydės..

Paskatinot, reiks sėtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 01 14, 15:19)
laba dienele.
Siandien pasetos: Fortunia Lavender Wave, cia prabangiausios kurias turim siemet kol kas smile.gif
Kita maziau prabangi Bicola.
3 kategorija : cascade h burgundy ir cascade h pink 4u.gif  lauksim tolimesnio rezultato biggrin.gif
o joms i vazonu tarpus paruostos : bakopos ir dichondra  biggrin.gif
visu seklyciu tik po puse seta, kita puse- nepavykimo  sudygti atveju  biggrin.gif


Is kur gavot seklyciu? Buvau schetelige, tomas philips, senukuose - nieko gero. Ryt dar bandysiu i zs nuvaziuoti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kulke @ 2012 01 16, 15:07)
Kodel veloka?  bigsmile.gif  As dar tik ruosiuosi 30d seti. Prisiskaiciau kalendoriu ir uzsiprogramavau  biggrin.gif

cia pagal menulio faze , priespilnis prasideda - tinkamas metas...ir as sesiu tokiu metu, nes dar laukiu savu seklu, niekaip neatsiuncia doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2012 01 17, 12:37)
cia pagal menulio faze , priespilnis prasideda - tinkamas metas...ir as sesiu tokiu metu, nes dar laukiu savu seklu, niekaip neatsiuncia  doh.gif  doh.gif

Ziuriu i kalendoriu ir rasau ka matau bigsmile.gif 30d dar raso Jaunatis, o va 31 jau priespilnis. Matyt busiu ka ne taip nuziurejusi. Ir prierasas: Sodinkite ir persodinkite kambarinius medelius,sekite ir persodinkite geliu daigus (i dezutes ar sildomus siltnamius). Tikrinkite seklu daiguma. Bet ir 30d ta pati raso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2012 01 15, 22:36)
aš galvoju gal daigeliais geriausia pirkti, nes gali ne kas man gautis verysad.gif

aš pirkau sėklų, bet nusipirksiu ir pora daigelių, o paskui iš jų prisidauginsiu. Nes kai kurias veisles galima padauginti tik daigeliais.
Atsakyti
Gal kas nors bandėte auginti ir galite pakritikuoti, ar domina DOUBLE CASCADE PETUNIA
MIX tokios sėklytės , gundausi užsisakyti (čia 25 sėkl.), galvoju ar geros.

rašo 4 inc (10 cm ) dydžio ir 15-17 inc (38-43 cm ) ilgio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 19 sausio 2012 - 18:11
QUOTE(mamadonata @ 2012 01 17, 16:34)
aš pirkau sėklų, bet nusipirksiu ir pora daigelių, o paskui iš jų prisidauginsiu. Nes kai kurias veisles galima padauginti tik daigeliais.


Cia gal pilnavidures daigeliai dauginamos. Pernai turejau, labai graziu pilnaviduriu, bet jos nebrandino seklu unsure.gif , tai taip ir nesupratau, kaip jos dauginasi doh.gif
Atsakyti
valio, pagaliau gavau savo seklytes thumbup.gif thumbup.gif net negalvojau kad jos tokios mazos, vos ne kaip aguonos lotuliukas.gif tai sesiu apie 30-31 diena....
tai noriu dabar paklausti..kai sesiu komposas turi buti dregnas ir ta seklyte giliai kisti i zeme ar pavirsiuje??? o poto uzdegti cilofanu?? aciu uz atsakyma???
Atsakyti