Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

Šnd buvau žaliojoj stotelėj-nusipirkau "Purple velvet", "Ramblin H witw", "Piroutte H Red" (pilnavidūrės) žiūrėsiu, kas gausis, parašyta sėja nuo I-III mėn, o žydi VI-IX mėn. Pernai vyras nupirko iš žaliosios stotelės, džiaugiausi ir aš visą vasarą jų žydėjimu ir daviau kaimynei išaugintu augliukų, jos taip pat ilgai žydėjo. Matysiu kaip šiemet bus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svaja83: 07 sausio 2012 - 19:58
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 07, 09:43)
Wonder wave pearly ir Wonder wave purple - pro šalį praeinantys sustodavo ir garsiai aikčiojo  bigsmile.gif

O man iš šių praeitais metais nekas gavosi g.gif Trys daigai tesudygo iš pakelio, nenorėjo iš vis augti (nors gal kokios sąlygos pas mane netiko g.gif ) ir net nenusviro, išstypo kaip velniai doh.gif Praeitais metais aiškinausi, bet dabar jau nebepamenu, Gaudvile, priminkit biggrin.gif Jeigu praeitais metais turėjau raudonas svyrančias, prisirinkau sėklų ir dabar jei sėsiu, jos turėtų būt svyrančios, taip? tik spalva jau bet kokia išeis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2012 01 10, 14:45)
O man iš šių praeitais metais nekas gavosi  g.gif  Trys daigai tesudygo iš pakelio, nenorėjo iš vis augti (nors gal kokios sąlygos pas mane netiko  g.gif ) ir net nenusviro, išstypo kaip velniai  doh.gif  Praeitais metais aiškinausi, bet dabar jau nebepamenu, Gaudvile, priminkit  biggrin.gif  Jeigu praeitais metais turėjau raudonas svyrančias, prisirinkau sėklų ir dabar jei sėsiu, jos turėtų būt svyrančios, taip? tik spalva jau bet kokia išeis?  blush2.gif

jei buvo hibridinės petunijos, tai gali ir nenusvirti. Čia tik šiemet pavyko atrasti hibridines, kurias galima dauginti sėklomis, neprarandamos savybės.

Matai, pernai, kai sodinau į lovelius, pakabinamus vazonus, ruošiau vienodą mišinį - substratas, Water Gel ir ilgo veikimo trąšos. Wonder wave pearly ir Wonder wave purple tikrai gausiai žydėjo ir sviro. Nekas gavosi lygiai taip pat auginamoms iš Agropasaulio sėklų, vienos gerai sviro, o kitos labai negražiais stagarais atsikišusios.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 10, 12:58)
jei buvo hibridinės petunijos, tai gali ir nenusvirti. Čia tik šiemet pavyko atrasti hibridines, kurias galima dauginti sėklomis, neprarandamos savybės.

Matai, pernai, kai sodinau į lovelius, pakabinamus vazonus, ruošiau vienodą mišinį - substratas, Water Gel ir ilgo veikimo trąšos. Wonder wave pearly ir Wonder wave purple  tikrai gausiai žydėjo ir sviro. Nekas gavosi lygiai taip pat auginamoms iš Agropasaulio sėklų, vienos gerai sviro, o kitos labai negražiais stagarais atsikišusios.

Water gel tai čia vandens rutuliukai? Dabar tesužinojau apie tokius smile.gif Gal galima plačiau apie šį mišinį? Kokios trąšos? Kokiu santykiu viską maišyti? Gal dar bėda, kad aš jų genėti nemoku doh.gif Kaip moku taip apkarpau, bet nežinau ar teisingai tai darau... Vienu žodžiu, mokintis ir mokintis dar biggrin.gif Šiai metais dar galvoju bandyt pelargonijas augint, nesu dar jų auginusi...
Atsakyti
Pernai surfinijom ir petunijoms buvo geri metai... Vasara drėna... Gal girdėjote kokią šiemet prognozuoja?
Atsakyti
Sveikutės bigsmile.gif

nors sakiau šiemet nebeauginsiu šių gražuolių, bet negaliu nosies neįkišti tongue.gif įdomu ar atsilaikysiu nepasėjus..

QUOTE(rimulia12 @ 2012 01 10, 16:40)
Pernai surfinijom ir petunijoms buvo geri metai... Vasara drėna... Gal girdėjote kokią šiemet prognozuoja?

deja deja, pas mane pernai labai prastai ir sudygo, o tos kurios sudygo, labai greitai nužydėjo, ko negaliu pasakyti apie užpernai augintas gėlytes wub.gif nors ir sėklos ir rūšis ir spalva ir tos pačios firmos sėklytes pirkau, deja teko labai nusivilti verysad.gif galvoju šiemet apie pelargonijas, niekada jų neauginau, bet gal pabandysiu, tik kažin ar rasiu man už petunijas gražesnes gėlytes wub.gif

beja, kaip nustebau, įvedus į google svyrančios petunijos ir pasirinkus vaizdai pirma foto mano balkono bigsmile.gif turbūt kad dažnai aš čia jį rodydavau lotuliukas.gif bet kaip man vėl jį tokį padaryti, kaip aš tada didžiavausi savo gėlėmis, kaip vaikučiais savo blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 10 sausio 2012 - 16:36
QUOTE(fussy @ 2012 01 10, 15:32)
Water gel tai čia vandens rutuliukai? Dabar tesužinojau apie tokius  smile.gif  Gal galima plačiau apie šį mišinį? Kokios trąšos? Kokiu santykiu viską maišyti? Gal dar bėda, kad aš jų genėti nemoku  doh.gif  Kaip moku taip apkarpau, bet nežinau ar teisingai tai darau... Vienu žodžiu, mokintis ir mokintis dar  biggrin.gif Šiai metais dar galvoju bandyt pelargonijas augint, nesu dar jų auginusi...

user posted image
tik mano pakuotė didesnė. Būna skirtingų firmų. Schetelig'e, o Žalioj stotelėj Stockosorb - tas pat, tik kito pakuotojo. Pagal instrukciją, tereikia žinot, kokio tūrio vazonas, lovelis.
Dabar tikslaus trąšų pavadinimo neparašysiu, trąšos sode paliktos - vokiškos, Maximoj pirktos, ~11Lt. Matosi įvairių spalvų žirniukai.
Na, o kas dėl genėjimo, tai išgirtųjų pavasarį genėt nereikia, pačios gražiai šakojasi. Vasaros vidury genėjimas daugiau dekoratyvus.
Atsakyti
Reikės ir man šiais metais turbūt pabandyti smile.gif Aš dar galvoju gal man reikėtų žemes su durpėm labiau sumaišyti, pas mane berods 50/50, tai norėjosi puresnės g.gif
Atsakyti
Darse
tai kad pernai cia prisiskaiciau, kad visos sejosi nuo sausio ir joms viskas gerai, anksti ziedus turejo, o mano velai daigintos velai suzydo... Pagalvojau, jei jau visoms pavyksta, pavyks ir man. Jei si men nesudygs, kita men pakartosiu mirksiukas.gif


Šiemet reikes ir man Gelio imaisyt g.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif ir as jau sesiu kita savaite, ojei nesudygs bus laiko pakartoti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 01 10, 16:38)

O čia specialiai augalams? Tiksliau, ar tie derokatyviniai (spalvoti kur būna) tiktų? Nu jaučiu kad ne, ale gi vistiek nieks per galvą neduos jei paklausiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*DonAngel* @ 2012 01 11, 22:53)
Darse
tai kad pernai cia prisiskaiciau, kad visos sejosi nuo sausio ir joms viskas gerai, anksti ziedus turejo, o mano velai daigintos velai suzydo... Pagalvojau, jei jau visoms pavyksta, pavyks ir man. Jei si men nesudygs, kita men pakartosiu mirksiukas.gif
Šiemet reikes ir man Gelio imaisyt g.gif


aha, pažiūrinėjau pernykštę temą, tai Neili sėjo sausio vidury rolleyes.gif
Aš tai dabar galvoju, kad gal reikia paeksperimentuoti ir pasėti vieną partiją visai vėlai- kokį gegužės mėnesį, gal tada jomis būtų galima pakeisti rugpjūtį anksčiau sėtas ir nebe tokias gražias? g.gif

Water gel ir man reiks pasiieškoti rolleyes.gif

pasisėjau bazilikus bigsmile.gif
su petunijom bandysiu išlaukti vasario ax.gif
Atsakyti