Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

Manosios surfinijos irgi dar zydi, bet jau patys lapeliai tokie pagelte. Rudenelis jau, matyt, atejo.... g.gif bet kol zydi, tai dar nenuiminesiu. Priziuriu tik maziau dabar. Vasara, kai labai karsta budavo tai zeme taip isdziudavo greitai, kad po 2 kartus laistydavau, dabar lyg ir 1 karto per diena pakanka, zeme ne tokia sausa. Tresti irgi jau reciau pradejau, gal del to ir laistyti mziau reikia.
Grozio tokio jau rudeni nera, tai ir pastangu maziau idedamu blush2.gif doh.gif doh.gif
Reikes rytoj patresti, jei nepamirsiu. ax.gif

Dar klausima Jums merginos turiu: manosiose pastebiu tokiu kaip ir seklyciu (juodu smulkiu zirneliu), ar imanoma juos susirinkus issiauginti kitais metais surfinijas...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 09 23, 00:14)
Manosios surfinijos irgi dar zydi, bet jau patys lapeliai tokie pagelte. Rudenelis jau, matyt, atejo.... g.gif bet kol zydi, tai dar nenuiminesiu. Priziuriu tik maziau dabar. Vasara, kai labai karsta budavo tai zeme taip isdziudavo greitai, kad po 2 kartus laistydavau, dabar lyg ir 1 karto per diena pakanka, zeme ne tokia sausa. Tresti irgi jau reciau pradejau, gal del to ir laistyti mziau reikia.
Grozio tokio jau rudeni nera, tai ir pastangu maziau idedamu  blush2.gif  doh.gif  doh.gif
Reikes rytoj patresti, jei nepamirsiu.  ax.gif

Dar klausima Jums merginos turiu: manosiose pastebiu tokiu kaip ir seklyciu (juodu smulkiu zirneliu), ar imanoma juos susirinkus issiauginti kitais metais surfinijas...? g.gif

sveika, taip, seklos juodos gal aguonos dydzio jei ne mazesnes.
O as savo vazonuose su petunijom sian pastebejau daugybe mazu daigeliu, taip iseina kad seklos savaime issibarste ir isdygo jau?... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 09 23, 00:14)
Dar klausima Jums merginos turiu: manosiose pastebiu tokiu kaip ir seklyciu (juodu smulkiu zirneliu), ar imanoma juos susirinkus issiauginti kitais metais surfinijas...? g.gif

surfinijas galit pasidauginti auginiais arba bandyti išlaikyti per žiemą senają krūmą. Tik apkirpt reiktų.
O jei apie petunijas kalbam, tai paprastai dabar hibridais prekiaujama ir iš sėklų išaugęs nebus identiškas motininiam.

QUOTE(Ansia @ 2011 09 23, 17:30)
O as savo vazonuose su petunijom sian pastebejau daugybe mazu daigeliu, taip iseina kad seklos savaime issibarste ir isdygo jau?...  g.gif

jei žiedų neišskindavot, tai taip, galėjo prisisėt. Tik pasikartosiu, jei tai hibridas, tai bus toli gražu nuo to, ką auginot wink.gif
Atsakyti
mergaites, turiu durna klausima... buvau sodinusi petunijas i didelius indus, ka man daryti su zeme , kurioje jos augo...Ar mesti i lauka, ar palikti kitiems metams??? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
o ten dar žemių yra? Kažkaip beveik nuogas šaknis paprastai iškratau ir žemių, jei būna, tai labai mažai.
Atsakyti
jo, pas mane laukines vazos aukstis virs kojos kelio, tai zemiu daug lieka.... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2011 09 26, 15:38)
jo, pas mane laukines vazos aukstis virs kojos kelio, tai zemiu daug lieka.... blush2.gif  blush2.gif

tai sekančiais metais sumaišysit su šviežia-pirktine ir 'susinaudos' wink.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, uzsisakiau seklyciu is e-seklos.lt Ziuresim koks bus daigumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2011 09 27, 13:39)
sveikos mergaites, uzsisakiau seklyciu is e-seklos.lt Ziuresim koks bus daigumas g.gif

pernai man labai gerai dygo smile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif na ka, ruosiames sventems...galvoju, gal po svenciu pats laikas bus gryzti i temele, ir ieskotis bendrai sekliuciu ax.gif sesim, auginsim visos kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2011 12 22, 17:32)
sveikutes  4u.gif  4u.gif  4u.gif  na ka, ruosiames sventems...galvoju, gal po svenciu pats laikas bus gryzti i  temele, ir ieskotis bendrai sekliuciu  ax.gif  sesim, auginsim visos kartu  mirksiukas.gif

Su Šventėmis. Jūs labai teisi, apie sėją tikrai galima pradėti galvoti, juk dienos jau ilgėja smile.gif Esu palikusi pernykštę petuniją - vaizdelis nekoks blush2.gif
Atsakyti