Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

QUOTE(ewacka @ 2011 07 30, 11:03)
Nu prisiziurejau pas Jus cia tokiu groziu wub.gif
As siais metais auginu pirktines surfinijas vazonuose, ir norejau paklausti, jei gerai supratau, jas galima kazkaip per ziema issaugoti, o poto pavasari auginti. Gal kuri nepatingetu ir prainstruktuotu nuo A iki Z...?Buciau labai dekinga. 4u.gif
Nes kiek skaitinejausi internete, neradau aiskaus aprasymo kaip kas, tai kazkoks terminas neaiskus, tai procesas blush2.gif  doh.gif




Aš irgi jungiuosi prie šio klausimo, norėčiau sužinoti kaip tai padaryti. Šiemet pirmą kartą nusipirkau surfinijas ir spalva labai patiko, gaila kad nelabai vešlios, bet norėtusi išsisaugot jas kitiems metams, gal tada vešlesnes gražesnes jau būtų galima kabinti.
Bučiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

na kaip jūsų gėlytės laikosi? Aš savo jau po truputį naikinu, palikau iš keturių tik tris lovelius, bet ir tai jau grožio ten nebėra, bet dar kol žiedų yra kažkiek, tegu pabūna. Nesitiki net, kad šiemet jos taip trumpai džiugino doh.gif
Kaiminystėje moteris pelargonijas augina, tai ką tu, lapai žali, žiedai dideli..
Atsakyti
pas mane zydi jau 3 menesiai, bet ziuriu, ziedu dar daug zydinciu, nors stiebai pagelte jau , nudziuve, nors laistau tvarkingai.. doh.gif doh.gif o ko noreti, kai pas mus siemet vasaros nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 08 22, 15:39)
Kaiminystėje moteris pelargonijas augina, tai ką tu, lapai žali, žiedai dideli..


drinks_cheers.gif ,taip taip ir as jau visas baigiu nugalabyti nes grožio jokio,pernai ikipat šalnų džiugino o šiemet doh.gif ,kitais metais tikrai daugiau auginsiu pelargonijų (nors ir dabar auginu),tai matytumet jos gražėje su kiekviena diena ,žalios žiedais apsipylusios. Praeitą savaitę buvau Slovakijoje,tai ten visi balkonai nukabinėti Skydalapėm pelargonijom,nu kur žiedek\liai nusipurtoir beveik nereik skabyti, tai grožis šiuo metu neapsakomas wub.gif ,labai tinka balkonams thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 08 24, 12:39)
kitais metais tikrai daugiau auginsiu pelargonijų (nors ir dabar auginu)

aš tai visiškai neturiu supračio apie pelargonijas, niekad neauginau, reikės daug studijuoti per žiemą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 08 24, 20:48)
aš tai visiškai neturiu supračio apie pelargonijas, niekad neauginau, reikės daug studijuoti per žiemą smile.gif

Prašom maloniai užsukt į pelargonijų mylėtojų temelę,ten rasi tikrai visus atsakymus ax.gif
Atsakyti
Ir manosios dar zydi, is toli dar graziai atrodo, bet lapai prie pagrindiniu storuju stiebu parudave visi.. verysad.gif ir patys stiebai nudziuve atrodo... kazkas netaip, dar ankstoka joms nuzydet sad.gif gal per daug dregmes? nes buvo daug lietaus, o mano loveliai be skyliu... bet ir tai stengiausi saugoti, per lietus i kambari inesdavau. o gal per daug trasu? ar per mazai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ansia @ 2011 08 25, 20:11)
bet ir tai stengiausi saugoti, per lietus i kambari inesdavau. o gal per daug trasu? ar per mazai...  unsure.gif

nesisielok, viską gerai darei,šiemet tikrai ne petunijų metai,nes negali būti tokio sutapimo,kad pas visas nyksta taip greit doh.gif
Pas mane tik petunijos žemėje pasiteisino šiemet,nei skabiau,nei laisčiau ir iki dabar gražios wub.gif , o loveliai tai doh.gif dar tokių neturėjau baisenybių schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 08 26, 08:09)
nesisielok, viską gerai darei,šiemet tikrai ne petunijų metai,nes negali būti tokio sutapimo,kad pas visas nyksta taip greit  doh.gif
Pas mane tik petunijos žemėje pasiteisino šiemet,nei skabiau,nei laisčiau  ir iki dabar gražios  wub.gif , o loveliai tai  doh.gif dar tokių neturėjau baisenybių  schmoll.gif

drinks_cheers.gif
Bet MB vis tiek sako "ne pas vieną nėra tokių gėlių, o tau vis tiek dar blogai"
Gerai, kad čia randi paguodą, kad ne pas mane vieną taip 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *DonAngel*: 26 rugpjūčio 2011 - 09:11
Bet viešame sektoriuje gražios surfinijos g.gif matyt.ir trešti tinkamai reikia.... Gal joms geležies papildomai reikia,nes jos tikrai ne visose trašose yra mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 27 rugpjūčio 2011 - 18:08
QUOTE(amarrile @ 2011 08 27, 19:07)
Bet viešame sektoriuje gražios surfinijos g.gif  matyt.ir trešti tinkamai reikia.... Gal joms geležies papildomai reikia,nes jos tikrai ne visose trašose yra mastau.gif

gali buti, bet manau viesame sekt. jos jau gali buti ir pakeistos ne karta, pas mane kur veliau sodintos tiksliau kur padaugintos is paaugusiu daigeliu, tai ir dar grazios, bet tos kur buvo anksti setos tai jau( siukslyna tepuosia verysad.gif )
Atsakyti
labas mergaites 4u.gif seniai bebuvau jau cia blush2.gif bet jau rudenelis atejo jau ir apie seklytes pamastau jau reikia pradet kaupti:)kur jus perkate ar internetu zadat siustis?jei taip tai is kur? g.gif
Atsakyti