Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

Labas vakaras,

įlindau pasigrožėti į šitą puslapiuką ir su klausimėliu taip pat... kasmet bandau pasipuošti balkoną ir loveliuose sodinu surfinijas, o į tarpelius tarp jų tai bakopas, tai tokias pilkas svyrančias gėles... Perku daigus turguje... nu bet šiemet kažkas nesuprantama gavosi - visai neauga mano įsigytos gėlytės, bet tik balkone jos skursta, o po balkonu pirmame aukšte - auga...
Klausimukas - gal su žeme kažkas negerai, nes į lovelius maišiau žemę - ir durpių dėjau, ir juodžemio, ir "sliekų žemės".... Gal koks "virusas" užpuolė, nes dar auginu pupas, tai šitų visi lapai nubyrėjo - tokiais taškeliais buvo kaip kaštonų sergančių lapai... Gal perlaisčiau ar per mažai laisčiau, kad tiesiog kai kurie daigai sunyko, o kiti iki dabar vos vos paaugę, pageltę, lapeliai nudžiūvę....
4u.gif
Būčiau dėkinga už komentarus, nes noriu kitiems metams turėti gražių gėlyčių ... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 07 18, 22:26)
Šiaip,kur dryziai,ten virusas,ar ne taip blink.gif Man bile gazdinti,bet vardan kitu gelyčiu gal verta pasisaugoti g.gif

naujausi žiedeliai beveik dryžių nebeturi g.gif lapai buvo tokie truputį pageltę, lyg taškuoti, maniau kad erkutės užpuolė, tai su actara paliejau biggrin.gif tai po poros dienų ir pabalo. nu jei blogės, tai išmesiu g.gif va taip senesni žiedeliai atrodo:
user posted image
Atsakyti
As saviskias melynas, jau ismeciau i komposta verysad.gif pagelto, kaip ruduo butu, manau kitamet sesiu siek tiek veliau....kitos dar laikosi, bet vaizdas irgi ne pats geriausias verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2011 07 20, 18:45)
As saviskias melynas, jau ismeciau i komposta verysad.gif  pagelto, kaip ruduo butu, manau kitamet sesiu siek tiek veliau....kitos dar laikosi, bet vaizdas irgi ne pats geriausias verysad.gif


Deja deja, siemet ir maniskes anksti nuzydejo verysad.gif
Kol su maziuku namuose sedejau-turejau laiko jas pucenti, karpyti, laistyti ir nuo lietaus slepti, o siemet. Kaip isvaziuoju i darba-tai vakare dziaugiuosiu, kad randu nesudauzytus vazonus ir speju palaistyti. O ant palangiu sakiau daugiau svyranciu nebesodinsiu schmoll.gif , nes buvo taip grazios, kol skvalas "nesuvele" ju, dabar kazkaip nutysusios tos sakols tabaluoja. Reikes nuimti ir... atsisveikinti verysad.gif nes jau nebepuosia tokios geles doh.gif Gelbeja tik pilnavidures. Jos pas mane veliau prazydo, neuksti kelmiukai-tai sirdiz dziaugiasi jomis wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, pas mane tas pats kai kurios nutysęperraugę,pilnavidures graziai žiūrisi tik, bet geraiusiai siemet petunijos svyrancios auga ne vazonuose o žemėje prie spygliuociu ir maziau priežiūros reikia joms, kitais metai petunijas tik ten ir sodinsiu, o i lovelius ir krepsius pakabinamus pelargonijas svyrančias sodinsiu, jos atrodo iki rudens graziai ir kaip jau daug kas sake kad petuniju vaizdas prasteja, tai pelargoniju tik gereja wub.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Mano gėlytės (surfinijos) kabo 4 aukšte, balkone. Iki šiol net nebuvau atkreipusi dėmesio, kad pas mus taip vėjuota. Čia gal visada vėjas iš tos pusės pučias... Aš nesuprantu.

Bet mano gražuolės kiekvieną dieną su nudraskytais žiedais ir perlinkusios į vieną pusę...

Ar kuriai nors teko susidurti su tokia problema? Ką man daryti?
Atsakyti
Sveikos,

nu va, reiškias ne man vienai šiemet prastai su petunijom doh.gif trumpai vešliom pasidžiaugiau, dabar irgi ištyso, žiedų apmažėjo, nebepatinka man vaizdas schmoll.gif kai kurių lapai jau gelsta, nesuprantu kodėl šiemet jos tokios g.gif einu kone kas vakarą jei turiu laiko, apskabau nužydėjusius žiedus, bet nieko gero.
Atsakyti
QUOTE(Blond Power @ 2011 07 21, 11:19)
Ar kuriai nors teko susidurti su tokia problema? Ką man daryti?


Bent jau as priemiau rimta sprendima. Toje puseje nesodinti svyranciu , aukstaugiu. Kokias zemauges pasirinksiu nes gaila ir darbo ir geliu, o vaizdelis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1juraciukas: 22 liepos 2011 - 08:46
QUOTE(Blond Power @ 2011 07 21, 11:19)
Sveikutės,

Ar kuriai nors teko susidurti su tokia problema? Ką man daryti?


Pasodink kitais metais svyrančių pelargonijų su šlamučiu,šlamutis duos stabilumo ir sulaikys vėją, taip tau nesilaužys pelargonijos, nors ir šiaip jos praktiškai atspariausios vėjams ir kaitrai (aisku jei tau patinka šios gėlės). įdėsiu pernykštę foto, ne vietoje ji bus nes tema ne ta , bet tikiuosi nesupyksit ax.gif
user posted image
user posted image
arba gali su bakopa (antra foto),ji taip pat duoda stabilumo, ir jei tavo loveliai lauko puseje, tai slamutis ar bakopa užžėlusi neduos prilyti į vazonus ir taip apsaugos pelargonijas nuo puvinio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 07 22, 10:16)
Pasodink kitais metais svyrančių pelargonijų su šlamučiu

kaip gražiai atrodo, daba renkuosi idėjas kitiems metams, petunijų atsisakysiu visai rolleyes.gif
Atsakyti
ačiū, smilėja,šiais metais pasodinau toje vietoje i lovelius pilnavidures petunijas, bet loveliai taip nesubujojo,kaip pernai, tai ir man teks atsiprašyti savo pelargonijų ir kitais metais sodinsiu kazka panasaus kaip pernai, gal spalvas kitas (turiu gal 8 spalvų doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 07 22, 11:21)
ačiū, smilėja,šiais metais pasodinau toje vietoje i lovelius pilnavidures petunijas, bet loveliai taip nesubujojo,kaip pernai, tai ir man teks atsiprašyti savo pelargonijų ir kitais metais sodinsiu kazka panasaus kaip pernai, gal spalvas kitas (turiu gal 8 spalvų  doh.gif )

baigesi musu euforija verysad.gif Lietus nuplove,vejas isnesiojo unsure.gif
Atsakyti