Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2011 07 12, 11:46)
O nebandet palieti gausiai g.gif , nes maniskes petunijos, kai buna karsta irgi kartais paleipsta, jei tik maziau vandenuko gauna, substratas gana greitai perdziusta, todel palieju gausiai (vandens perteklius isbega pro apacia) ir vel wub.gif . O ziedelius skabau kasdien, nes jie kartais ir per diena nusvysta doh.gif

tai vakar vakare labai gausiai ir paliejau, nes ziuriu, kad padziuvus zeme buvo jau... siandien kai ne taip karsta, atsigavo smile.gif ziuresiu kaip toliau bus.
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2011 07 12, 13:34)
na, as ikeliu savo augintines, tik gaila, siandien viena krepseli teko ismesti i siusklyna, nes uzpuole kazkokios zalios mazos musytes, nusedo kiekviena ziedeli, ir per pora dienu sunyko visas krumas, tai ismeciau, kad ant kitu neatsirastu sad.gif(((((

amarai tikriausiai? man rodos buna jie sparnuoti ax.gif
gaila kaip... reikejo kokia zaraza nuo parazitu papurkst mirksiukas.gif ir dabar labai ziurekit kad vel neuzpultu
zalioj stot. pardaveja rekomendavo rozems nuo amaru "marvin" (3lt su kapeikom), as ji dabar visur ir nuo visko naudoju. papurski, uz valandos lieka tik lavonus nupurtyt bigsmile.gif
Atsakyti
aciu Ansia 4u.gif 4u.gif , o as anglijoj, tai reiks kazko panasaus ieskoti geliu skyriuj mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,
Gal kas galėtų patarti, ko trūksta mano surfinijoms, kad jos išaugus dar mažm pumpurėliui, jis pradeda džiūti g.gif Laistoma gėlė ryte vakare, drėgmės tikrai netrūksta, o žydi tik galiniai pumpurai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2011 07 12, 13:34)
na, as ikeliu savo augintines

labai gražu wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Limit @ 2011 07 13, 12:45)
Laba,
Gal kas galėtų patarti, ko trūksta mano surfinijoms, kad jos išaugus dar mažm pumpurėliui, jis pradeda džiūti g.gif Laistoma gėlė ryte vakare, drėgmės tikrai netrūksta, o žydi tik galiniai pumpurai rolleyes.gif

Na,kad visu žydi viršunes,kas ten per džiustantys pumpureliai,ar tik ne seklos mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 07 14, 21:58)
Na,kad visu žydi viršunes,kas ten per džiustantys pumpureliai,ar tik ne seklos mastau.gif


Man ta pati problema kaip pas Limit. Pumpuriukas buna dar labai maziukas ir iskart nudziusta. Ten tikrai ne seklos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieninė @ 2011 07 15, 10:39)
Man ta pati problema kaip pas Limit. Pumpuriukas buna dar labai maziukas ir iskart nudziusta. Ten tikrai ne seklos smile.gif

drinks_cheers.gif taip, išlenda pumpuriukas kokios poros milimetrų ir jau sudžūvęs verysad.gif Gal kokių medžiagų trūksta, nors tręšiu į savaitę du kartus žydinčioms gėlėms skirtomis trąšomis, pernai taip nebuvo g.gif Jau plikos šakos tuoj bus su apačioj kabančiais žiedais rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų pasakyt, kodėl raudona surfinija patapo raudona su baltais dryžiais? g.gif šiandien pastebėjau, keistai atrodo. Ir žiedeliai kažkaip nepilnai išsiskleidžia, viduriukas toks mažesnis, susisukęs, nors turėtų būt normalus pilnavidūris žiedas. Gal kažko trūksta, ar atvirkščiai, trąšų per daug?
Atsakyti
user posted image
user posted image
kvapniosios rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2011 07 16, 16:16)
Gal kas galėtų pasakyt, kodėl raudona surfinija patapo raudona su baltais dryžiais? g.gif šiandien pastebėjau, keistai atrodo. Ir žiedeliai kažkaip nepilnai išsiskleidžia, viduriukas toks mažesnis, susisukęs, nors turėtų būt normalus pilnavidūris žiedas. Gal kažko trūksta, ar atvirkščiai, trąšų per daug?

Šiaip,kur dryziai,ten virusas,ar ne taip blink.gif Man bile gazdinti,bet vardan kitu gelyčiu gal verta pasisaugoti g.gif
Atsakyti