Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

Dažnai užsuku čia akis paganyti,gražios jūsų gėlytės wub.gif
QUOTE(*DonAngel* @ 2011 07 05, 19:14)
Šiemet jas daiginausi tai galiu pasakyti - jos nesvyra verysad.gif  verysad.gif Nepatiko schmoll.gif

Pas mane ne tik kad nesvyra,bet ir spalvų tokių nėra verysad.gif O dvispalvė lašišinė žydi taip cool.gif Tikėjausi daugiau baltos spalvos
user posted image
O čia mamos augintinė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 06 19, 21:49)
mano pilnavidurės petunijos.Myliu jas nors vargo ir daug....

user posted image

user posted image



Mergaites, gal galit pasakyti, kokios ten smulkios baltos gelytes tarp petuniju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2011 07 10, 09:55)
Mergaites, gal galit pasakyti, kokios ten smulkios baltos gelytes tarp petuniju ax.gif

jei neklystu, tai bakopa.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2011 07 10, 10:32)
jei neklystu, tai bakopa.

4u.gif 4u.gif 4u.gif maciau pirkti maximoje, bet buvo ne baltais ziedukais tai suabejojau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergytes 4u.gif , bandysiu kitais metais iterpti, labai graziai ziurisi wub.gif
Atsakyti
Toli toli man iki jūsų grožių , bet pirma kartą pati išdaiginau tai parodysiu kas užaugo, jos nėra svyrančios bet visai nieko atrodo ir taip biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lavrynka: 11 liepos 2011 - 15:06
astisios, nu gozis Jusu gelyciu smile.gif
norejau pasiteirauti. isigijome turguje svyranciu surfiniju, tokius didelius vazonelius, violetines spalvos. nu grozis. wub.gif
parsiveziau namo, pries kabinant kieme, pasiskaiciau, kad megsta sauleta vieta, geriausiai pietineje puseje kabinti. nu ir pakabinome kieme, prie duru pietineje puseje, po stogu. ir ka, siandien i vakara jau viena pavyto, tokie susirauksleje ziedeliai visi, bet ne visiskai dar sudziuve (manau ji daugiau saules gavo, nei antrajame vazonelyje augancios). Taip nuliudau verysad.gif , gal kas ka patarti galetu kaip gerai jas prizureti, kad ilgiau pazydetu...? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės. Likau sužavėta jūsų gėlių ir jų kompozicijų grožiu smile.gif
Pati auginu petunijas, bet visada jas perku daigeliais. Prisiskaičiau, kad galima sėklyčių pačiai prisirinkti ir taip užsimaniau... Bet, tiesą sakant, perskaičiau visą šią temą, tačiau taip iki galo ir nesupratau, kaip reikia tas sėklytes surinkti, kada reikia tą daryti. Gal kuri galėtų išsamiai paaiškinti šį procesą? Būčiau dėkinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2011 07 11, 20:16)
astisios, nu gozis Jusu gelyciu smile.gif
norejau pasiteirauti. isigijome turguje svyranciu surfiniju, tokius didelius vazonelius, violetines spalvos. nu grozis.  wub.gif
parsiveziau namo, pries kabinant kieme, pasiskaiciau, kad megsta sauleta vieta, geriausiai pietineje puseje kabinti. nu ir pakabinome kieme, prie duru pietineje puseje, po stogu. ir ka, siandien i vakara jau viena pavyto, tokie susirauksleje ziedeliai visi, bet ne visiskai dar sudziuve (manau ji daugiau saules gavo, nei antrajame vazonelyje augancios). Taip nuliudau verysad.gif , gal kas ka patarti galetu kaip gerai jas prizureti, kad ilgiau pazydetu...? 4u.gif



O nebandet palieti gausiai g.gif , nes maniskes petunijos, kai buna karsta irgi kartais paleipsta, jei tik maziau vandenuko gauna, substratas gana greitai perdziusta, todel palieju gausiai (vandens perteklius isbega pro apacia) ir vel wub.gif . O ziedelius skabau kasdien, nes jie kartais ir per diena nusvysta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 07 04, 14:35)
Pasirodysiu ir aš su savom,bet paskutiniai metai,kitais nebesėsiu:


O kodel paskutiniai metai ir nebesesit???? Tokios fainios unsure.gif

QUOTE(vijoleta20 @ 2011 07 04, 17:07)
sveikos, kitu metu laukia sios rusys 4u.gif


Pas mane sios pilnavidures. Nerealiai grazios...... nuotraukytes tik senos, pirmujuziedeliu. Dabar dideli krumai, vien ziedai wub.gif user posted image

Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2011 07 12, 12:04)
Pas mane sios pilnavidures. Nerealiai grazios......  nuotraukytes tik senos, pirmujuziedeliu. Dabar dideli krumai, vien ziedai  wub.gif user posted image

Tikrai nerealios thumbup.gif
Atsakyti
na, as ikeliu savo augintines, tik gaila, siandien viena krepseli teko ismesti i siusklyna, nes uzpuole kazkokios zalios mazos musytes, nusedo kiekviena ziedeli, ir per pora dienu sunyko visas krumas, tai ismeciau, kad ant kitu neatsirastu sad.gif(((((

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti