Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

Sveikutes, mano po Astises surfiniju net ir nublanksta, bet kokias turiu, tokias jau smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Rudojilape, labai gražus, vešlus kelmas ir jis tikrai nenublanksta ,cia juk kia rūšis, ir apskritai kiekviena gėlė savotiškai graži. o tavoji sveika ,žalia nu tokia buina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudojilape @ 2011 06 20, 10:55)
Sveikutes, mano po Astises surfiniju net ir nublanksta, bet kokias turiu, tokias jau smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

tik nereikia nuvertinti saves mirksiukas.gif labai grazu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(astisius @ 2011 06 19, 20:49)
mano pilnavidurės petunijos.Myliu jas nors vargo ir daug....

user posted image

user posted image

fantastika clap_1.gif pati daiginai?
Atsakyti
as visad maniau kad petunijos nesvyra kaip surfinijos g.gif ar cia kazkokios specialios blush2.gif
beje labai grazu smile.gif
Papildyta:
o beje galima detaliau kuo sudetingesnis pilnaviduriu auginimas 4u.gif kad su jom sako daug vargo g.gif
Atsakyti
Wow bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif įdomu irgi (kuo sudetingesnis pilnaviduriu auginimas)
Atsakyti
ACIU merginos už pagyras blush2.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės. o apie sudėtingesnį auginimą kalbėjau, kaip aplamai, nebūtinai apie pilnavidures. paprasčiau man buvo kaip auginau pelargonijas smulkiažiedes. šitas per karščius reikėjo min 2 kartus laistyt, nes tuoj pat nugeibdavo, pastoviai t.y. kiekvieną dieną beveik skabyt peržydėjusius.....
Atsakyti
Rudojilape, man idomu, is kiek daigeliu gavosi toks grazus krumas?????
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2011 06 21, 01:24)
Rudojilape, man idomu, is kiek daigeliu  gavosi toks grazus krumas?????


Cia yra 3 daigeliai surfinuju ir vienas petunijos per viduri:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudojilape: 21 birželio 2011 - 08:41
Astisius, na paaikčiosiu ir aš, bet jūsų gėlės tikrai kaip iš žurnalo, man kelia asociacijas su išpuoselėtais angliškais sodeliais, labai labai gražu wub.gif

Gausit prisipažinti, kur daigelius perkat g.gif

Rudojilape, labai gražus, vešlus ir Jūsų "krūmas" thumbup.gif Turbūt kiekviena gėlė graži, o jei pats sėji ar augini nuo mažučio daigo, tai pasidaro dar gražesnė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 06 19, 21:49)
mano pilnavidurės petunijos.Myliu jas nors vargo ir daug....

aš net išsižiojau, nes tokio grožio dar nemačius bigsmile.gif fantastika wub.gif kad paprastos būtų taip žiedais apsipylusios tai mačius, bet kad šitaip žydėtų pilnavidurės, tai nemačiau wub.gif

QUOTE(Rudojilape @ 2011 06 20, 11:55)
Sveikutes, mano po Astises surfiniju net ir nublanksta, bet kokias turiu, tokias jau smile.gif

gražios ir jūsų, nesikuklinkit 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Radau idomu puslapiuka su graziais ziedais,
Galit ziuret cia: http://www.provenwin.......unia&page=1
Atsakyti