Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

o, kaip fainiai cia apie kitus metus pradejot kalbeti thumbup.gif thumbup.gif as irgi laukiau, nes nebedarysiu tokiu klaidu kaip siaip metais, ...Reikes is jusu info, kai auginti is seklyciu..bet cia jau rudeniop... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 06 19, 13:11)



QUOTE(Neili @ 2011 06 19, 18:12)


kaip suprantu, tai šiose nuorodose parduoda ne sėklas, o augaliukus, tai turbūt dėl to ir nesiunčia į Lt smile.gif

nors mano pirmoji meilė- pelargonijos, bet pilnavidurių mėlynų petunijų sėklų tikrai pirksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2011 06 18, 23:55)

Nesuprantu kam draskytis užsieniuose, ir mūsų Lietuvėlėj yra šių sėklų. pvz schetelige, sėklos.lt, e-sėklos. Ko širdutė geidžia. Auginu ir džiaugiuosi drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte8 @ 2011 06 19, 18:43)
Nesuprantu kam draskytis užsieniuose, ir mūsų Lietuvėlėj yra šių sėklų. pvz schetelige, sėklos.lt, e-sėklos. Ko širdutė geidžia. Auginu ir džiaugiuosi drinks_cheers.gif  thumbup.gif

adrenalino truksta visoms assa.gif reikia juk paziuret kaip uzsienio seklytes dygsta drinks_cheers.gif
Atsakyti
O ir be sėklyčiu yra adrenalino 4u.gif
Atsakyti
mano pilnavidurės petunijos.Myliu jas nors vargo ir daug....

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2011 06 19, 21:49)
mano pilnavidurės petunijos.Myliu jas nors vargo ir daug....

user posted image

user posted image

swoon.gif
nu tiesiog nuostabios!!
kaip jums pavyko, pasidalinkit su visom smile.gif kokias trasas naudojat? pati sejot, jei taip tai kokios seklos?
Atsakyti
ačiū, pati nesėjau, pirkau mažučius daigelius, kiekvienais metais perku, kainavo 0,8 lt. Ir niekada dar jie nenuvylė. O trąšos pas mane tai tik Schultz. Tikrai nerealios. Mano anyta pirko daigelius kartu su manim, o trešia bile kuo, tai skirtumas akivaizdus laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2011 06 19, 19:14)
kaip suprantu, tai šiose nuorodose parduoda ne sėklas, o augaliukus, tai turbūt dėl to ir nesiunčia į Lt smile.gif

nors mano pirmoji meilė- pelargonijos, bet pilnavidurių mėlynų petunijų sėklų tikrai pirksiu ax.gif

As biski pyktelejau ant ju,kad labai velai zydi unsure.gif Pradedu paleistuvauti Cia. Nes teko pirktis,o telpa nemazai bigsmile.gif
http://images110.fot...lynas246-vi.jpg
Papildyta:
QUOTE(Saulyte8 @ 2011 06 19, 19:43)
Nesuprantu kam draskytis užsieniuose, ir mūsų Lietuvėlėj yra šių sėklų. pvz schetelige, sėklos.lt, e-sėklos. Ko širdutė geidžia. Auginu ir džiaugiuosi drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Taip pamazu ir issiaiskinsim,kas kur. Nes man provincijoj sunkiau...
Papildyta:
QUOTE(astisius @ 2011 06 19, 23:54)
ačiū, pati nesėjau, pirkau mažučius daigelius, kiekvienais metais perku, kainavo 0,8 lt. Ir niekada dar jie nenuvylė. O trąšos pas mane tai tik Schultz. Tikrai nerealios. Mano anyta pirko daigelius kartu su manim, o trešia bile kuo, tai skirtumas akivaizdus laugh.gif

Puiku,kai nebrangus daigeliai...Gal pridurkit,kur pirkot. Kad su bakopom sodinta,tai gal nevisai sauleje g.gif
Atsakyti
Astisius, nu nerealiai grazu,fantastika, svajonių balkonas ir t.t.... wub.gif , baltos man labai gražu pilnavidures, bet seklų baltų niekur nemačiau,tai prašau jei kas užmatysit baltų pilnavidurių sėklų informuokit garsiai garsiai 4u.gif
Atsakyti
Astisius, po kiek jūs čia gėlyčių į lovelius sodinot, kad viskas taip gražiai virsta lauk? biggrin.gif O visų pilnavidurės svyra? man kažkaip jos nesvyra g.gif
Atsakyti
Padėkite - neskiriu petunijų nuo surfinijų blush2.gif
Atsakyti