Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

[quote=Neili,2011 06 08, 10:52]
Labukas atnešiau ir Jums keletą žiedelių
Pirmiausia parodysiu pilnavidures

Laba, norejau paklausti, kada sejat surfinijas, kad jos tokios jau dabar dideles ir žydinčios??? smile.gif


oi...nedaskaiciau, kad sausi sodintos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudojilape: 16 birželio 2011 - 13:39
QUOTE(Rudojilape @ 2011 06 16, 14:31)
oi...nedaskaiciau, kad sausi sodintos doh.gif

galiu ir pakartot smile.gif sausio pradžioje sėtos o pilnavidurės vasario pradzioje tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 06 16, 18:32)
galiu ir pakartot  smile.gif sausio pradžioje sėtos o pilnavidurės vasario pradzioje  tongue.gif

As dziugauju,kad nuo pat nauju turesiu malonu rupesteli bigsmile.gif Na,i seklas galima dabar dairytis. bet pas mus tik Ž.S ir senukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 06 16, 16:08)
As dziugauju,kad nuo pat nauju turesiu malonu rupesteli bigsmile.gif  Na,i seklas galima dabar dairytis. bet pas mus tik Ž.S ir  senukai g.gif

Tik? smile.gif Tai čia jau labai gerai biggrin.gif Gimtinėj mano tai tik paprasta gėlių ir sėklų parduotuvė, bet ir toj labai neblogų sėklų buvo, ten savo pilnavidures ir lašišines svyrančias pirkau smile.gif
Atsakyti
galima dar siustis is e-seklu, tikrai pasirinkimas yra ir nera brangus atsiuntimas.
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 06 16, 11:29)
vakarinė palangė  wub.gif
user posted image

ojoj, kaip gražu wub.gif

vakar apsilankiau turgelyje, nu tiek gėlių, naujų ir nematytų, tai dabar galvoju, kad kitąmet gal bandysiu ką nors naujo auginti ax.gif su petunijom jau patirties turiu biggrin.gif reikia kažką naujo išbandyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 06 16, 11:16)
labai gražu  4u.gif , kitais metais pabandyk pati sėti, džiaugsmo bus dvigubai  thumbup.gif

jei tik mano vaikiukas, nebus didelis aktyvistas, tai meginsiu pati uzsiauginti, noreciau pilnaviduriu rolleyes.gif bet ir dabar negaliu atsidžiaugti savo palange, nu man taip miela rytais balkone išgerti puodelį arbatos ir pauostinėti surfinojas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 06 16, 20:28)
galima dar siustis is e-seklu, tikrai pasirinkimas yra ir nera brangus atsiuntimas.

tai kad man atrodo nelabai, nes dabar nei kainu raso nei nieko....parasyta atostosgos,gal jie atostogaut isejo ir nieko per vasara negalima atsisiust g.gif arba as kazko nesuprantu,,,,
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2011 06 17, 11:14)
tai kad man atrodo nelabai, nes dabar nei kainu raso nei nieko....parasyta atostosgos,gal jie atostogaut isejo ir nieko per vasara negalima atsisiust g.gif arba as kazko nesuprantu,,,,

as irgi taip supratau kad vasara jie atostogauja, bet paskui tai dirbs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 06 17, 10:18)
as irgi taip supratau kad vasara jie atostogauja, bet paskui tai dirbs  smile.gif

va tada siusimes oi siusimes vacation4.gif tiki kazi i uk ar siuncia? g.gif
Atsakyti
nu kad nera jokiu naujienu visa diena, tai as pasisakysiu...
uosviene nupjove mano jurginus cry.gif bash.gif
petunijos tik dabar pradeda zydet, bet krumeliai labai grazus gavos. gerai kad po 3 i loveli sodinau, o gal net 2 butu uzteke...
pilnavidures pink mixavau su pearly wave, jauciu labai grazu bus, bet tik uz poros savaites galesiu pasigirt, nes dabar vien zali veslus krumynai doh.gif kitamet sausi sesiu

mergina kur is UK, netikiu kad neturit ten seklu schmoll.gif kokiam e-bay tikrai rasit, dar naujoviskesniu nei LT. as net is e-bay siunciausi seklas i LT, nes cia tokiu nerasciau (ten toks medis, ar tai krumas - norejau bonsa is seklos isauginti)

va http://shop.ebay.co....6.c0.m270.l1311 kokiu tik sirdys geidzia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ansia: 18 birželio 2011 - 14:35
Kimalaugno, kokia miela palangė wub.gif

man irgi patinka, kad šitos gėlytės kvepia rolleyes.gif

šiemet auginau pirmąkart pilnavidures petunijas iš sėklų- tai galiu jas pagirti, kad krūmiškenės, kompatiškesnės už paprastas petunijas:

user posted image

Ansia, nu tam ji ir uošvienė smile.gif 4u.gif

Doviliukep, čia yra kokių tik nori sėklų:
http://www.nickys-nu...den-shop/seeds/

ir ne tik čia, Uk tikrai pilna tų pardavėjų mirksiukas.gif
Atsakyti