Įkraunama...
Įkraunama...

Surfinija- Petunija 2

toliau pratesiam sia temele,dalinames patarimais ir taip pasigirkim savo uzaugintais groziais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviliukep: 27 gegužės 2011 - 10:22
QUOTE(Doviliukep @ 2011 05 27, 10:04)
toliau pratesiam sia temele,dalinames patarimais ir taip pasigirkim savo uzaugintais groziais 4u.gif

niu va kaip tik uzvedant nauje temele ka tik gavau dvi nuskintas petunijas kazin ar man jos prigytu jei pasodinciau e zeme dabar? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliukep @ 2011 05 27, 10:42)
niu va kaip tik uzvedant nauje temele ka tik gavau dvi nuskintas petunijas kazin ar man jos prigytu jei pasodinciau e zeme dabar? g.gif

neili uzbaigei temele su savo nuostabiom pilnavidurem petunijom tad destyk viska kas,kaip ir kada ax.gif kaip tokias grazuoles uzauginai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviliukep: 27 gegužės 2011 - 11:20
Ir aš prisiregistruoju naujoj temoj su foto tongue.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 05 27, 14:16)
Ir aš prisiregistruoju naujoj temoj su foto  tongue.gif

user posted image

matyt labai nori paerzint mus visas ax.gif turiu klausimu o jei dabar pasisesiu siu grozybiu per ziema matyt namie nezydes g.gif
Atsakyti
Laba diena, atsiprasau uz nekokybiska foto ax.gif pasitaisysiu ir greitu laiku ikelsiu grazesnes foto, o sejau as jas gana anksti sausio viduri ar antroj puseje, ir manau kad seti jau tikrai veloka nes ziedais mazai pasidziaugsite, o kitais metais galite tikrai seti . As pati sejau pirmi metai sias geles, ir kol kas labai patenkinta, bet stebesiu jas visa vasara Jums pasakosiu ir galesite nuspresti ar seti ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 05 28, 11:22)
Laba diena, atsiprasau uz nekokybiska foto  ax.gif pasitaisysiu ir greitu laiku ikelsiu grazesnes foto, o sejau as jas gana anksti sausio viduri ar antroj puseje, ir manau kad seti jau tikrai veloka nes ziedais mazai pasidziaugsite, o kitais metais galite tikrai seti . As pati sejau pirmi metai sias geles, ir kol kas labai patenkinta, bet stebesiu jas visa vasara Jums pasakosiu ir galesite nuspresti ar seti ar ne  smile.gif

niu tikrai kad jau labai grazios kad ir nekokybiska foto vistiek matosi ju grozis 4u.gif set tai tikrai bandysiu nes noris ir dziaugtis kazkuo savo darbu uzauginta rolleyes.gif jo tik aisku bus idomi info kaip jum sekas jas auginti,kokia labiau vieta megsta kai geriau jas sodinti ir t.tkur tokiu seklyciu pirkot?liepa atskrendu i lietuva noreciau uzsipirkti g.gif
Atsakyti
pas mane nors ir mazytes, mazai issisakojo, bet jau po 2 ziedelius turi thumbup.gif
Atsakyti
Nu viskas pagaliau, persodinau visas kvietkas thumbup.gif
Kazkaip buvo like darzeliniu petuniju. Galvojau, kad tai svyrancios. Nuo seklytes uzaugintos, gaila buvo ismest - misija neimanoma biggrin.gif . Nusipirkau papildomai loviu, susodinau ir pastaciau ant grindu. O i pakabinamus is senuku nusipirkau surfiniju daigus.

Neili, tavo geles wub.gif Kitais metais reiks pasiieskot pilnaviduriu. Cia nesamone kazkokia. Tik uzeinu i tuos geliu skyrius, taip ir norisi visa grozi pajemt su savimi namo. Ir kiekvienais metais tu vazonu loviu vis daugeja ir daugeja doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eLaura: 28 gegužės 2011 - 21:24
QUOTE(eLaura @ 2011 05 28, 22:20)
Tik uzeinu i tuos geliu skyrius, taip ir norisi visa grozi pajemt su savimi namo. Ir kiekvienais metais tu vazonu loviu vis daugeja ir daugeja doh.gif  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif doh.gif , ta pati stadija ir pas mane.
Atsakyti
Dekui uz naujus namucius 4u.gif

Neili, jusu pilnavidures nuostabios, kitais metais ir as bandysiu- visai patiko zaisti su daigeliais, o dar kai rezultatas yra , tai isvis puikumelis.

Svyrancias mano gerai vejas apdraske doh.gif , rinkau didziausias sakas, nors verk, viena loveliuka aplamai teko nukabint-trukde interneto antenai, tai kol kas be vietos jis pas mane
user posted image

Labai maloniai nustebino seklytes is ermitazo (po lita turbut), labai grazios gelytes isaugo, o jau kvapas nuostabus, net negalvojau, kad petunijos gali taip skaniai kvepeti.
user posted image user posted image

Maziausiai kol kas ziedu turi "nuskabyta" didziaziede, bet krumai issikerojo thumbup.gif
Atsakyti
niu labai jau grazios petunijos thumbup.gif o dabar man pasakykit kai sejat iskart zeme dedat kokiu trasu ar ne? g.gif
Atsakyti