Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

Nu, kaip tos svociutes kukliai savo apdarais dalinasi...Kazi kodel?
Atsakyti
Aš irgi už antrają pasisakau. Labai jau gražiai su ja atrodote thumbup.gif
Atsakyti
Labas visoms besiruošiančioms nuostabiai šventei (šventė - jauniesiems, mums - darbas mirksiukas.gif )
Taigi, noriu Jūsų patarimo. Vestuvėse pamergės bus rausvomis-rožinėmis suknelėmis.
Kokią suknelę patartumėte man išsirinkti?
Šia suknele aš vilkėjau svočiaudama prieš 3metus. Pirmoji nuotrauka - naminė ax.gif , antroji - jau "pašpaklinta" bei sušukuota svočia...Gal ir šįkart rengtis ją, nes šios suknelės dar iš šių vestuvių svečių dar matę nėra...
user posted image

user posted image

Dabar pasirinkimas....

Nr. 1 user posted image

Nr. 2 user posted image

Nr. 3 user posted image

Kaip matot, visos suknelės su korsetais (norisi lašiakus užmaskuoti blush2.gif ). Vakar buvau matuotis nuomojamas sukneles, tai nuomotoja sake, kad šiuo metu korsetinės suknelės nebemadingos....O tai ką daryti toms, kurios nėra "ledinės superinės" ?
Atsakyti
[quote=Martynos mama,2011 08 02, 10:28]
Labas visoms besiruošiančioms nuostabiai šventei (šventė - jauniesiems, mums - darbas mirksiukas.gif )
Taigi, noriu Jūsų patarimo. Vestuvėse pamergės bus rausvomis-rožinėmis suknelėmis.

Dabar pasirinkimas....

Nr. 1 user posted image

Man sita grazi,nors jei su rozinem pamergytes tai gal ir rozine labiau g.gif
p.s grazi ta Jusu talija,nematau ka maskuot 4u.gif

Atsakyti
Visai dera rožinė ir oranžinė spalvos. Čia pavyzdžiai http://www.google.lt...618l618l5-1l1l0
Atsakyti
QUOTE(Alta @ 2011 08 02, 14:03)
Visai dera rožinė ir oranžinė spalvos. Čia pavyzdžiai http://www.google.lt...618l618l5-1l1l0

Nu va 4u.gif Belieka tik issirinkt smile.gif
Atsakyti
Sveikos.

Noriu parodyti ir aš savo suknelę... blush2.gif Tik nebūsiu tikra svočia, o liudininkė. Pamergių nebus. Ką manot, tinkama?
Spalva šokoladinė.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daubarė @ 2011 08 08, 15:20)
Sveikos.

Noriu parodyti ir aš savo suknelę... blush2.gif  Tik nebūsiu tikra svočia, o liudininkė. Pamergių nebus. Ką manot, tinkama?
Spalva šokoladinė.

user posted image

super 4u.gif
Atsakyti
o as siuvausi pagal sita modeli, tik spalva buvo truputi svelnesne
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daubarė @ 2011 08 08, 15:20)

Noriu parodyti ir aš savo suknelę... blush2.gif 



Labai grazi suknele thumbup.gif
Merginos, kaip jums atrodo koks butu tinkamas modeliukas liudininkes trumpai suknutei ?
Atsakyti
Sveikutės.
Kadangi buvau ne svočia,o liudininkė,o vestuvių tema-juoda-balta,tai mano suknelė buvo tokia:

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Moske @ 2011 08 18, 14:34)
Sveikutės.
Kadangi buvau ne svočia,o liudininkė,o vestuvių tema-juoda-balta,tai mano suknelė buvo tokia:





gražu, skoninga wink.gif
Atsakyti