Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

Nu merginos labai ačiū už nuomones, kažkaip neapsisprendžiu iki galo nors tu ką, bijau, kad ta antroji nebūtų per daug pūsta, kad ir išėmus visus tuos pričendalus. Dar turiu laiko pamąstymui iki rugpjūčio, tik kad bemastant kas kitas nenušvilptu man jos iš po nosies tai dienai. Aplinkiniai irgi ragina atrąją, skaito nebijok tam ir esi svočia g.gif

Sidabrine lape, nepergyvenk tavo suknutė tikrai GRAŽI. Aš panašaus modelio irgi žiūrėjau tik geltoną
Atsakyti
QUOTE(sekretorė @ 2011 07 07, 22:16)


Su antrąja atrodote lieknesnė ir modelis įdomesnis smile.gif Tokio tipo, kaip pirmoji, labai dažnai galima vestuvėse pamatyti.
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2011 07 07, 22:27)
Su antrąja atrodote lieknesnė ir modelis įdomesnis smile.gif Tokio tipo, kaip pirmoji, labai dažnai galima vestuvėse pamatyti.

pritariu thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena. Kaip manote, kokia spalva būtų tinkamiausia piršlienei (teoriškai bent jau 4u.gif ) jei Jaunoji - balta suknyte, pamergės - visiškai raudonomis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esposita @ 2011 07 08, 10:08)
Laba diena. Kaip manote, kokia spalva būtų tinkamiausia piršlienei (teoriškai bent jau  4u.gif ) jei Jaunoji - balta suknyte, pamergės - visiškai raudonomis  g.gif


Rinkčiausi bordo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Esposita @ 2011 07 08, 10:08)
Laba diena. Kaip manote, kokia spalva būtų tinkamiausia piršlienei (teoriškai bent jau  4u.gif ) jei Jaunoji - balta suknyte, pamergės - visiškai raudonomis  g.gif

pas mane tas pats variantas, tai as busiu alyvine:)
Atsakyti
o kaip jums is cia 10 suknele,juoda su gelem?
http://nuotakunamai.lt/
Atsakyti
QUOTE(sidabrine lape @ 2011 07 09, 12:29)
o kaip jums is cia 10 suknele,juoda su gelem?
http://nuotakunamai.lt/

o is kur zinot kuri cia 10? ten daug sukniu suodu, gal ta kur su ruzavom gelem?
Atsakyti
QUOTE(juratele:) @ 2011 07 09, 12:34)
o is kur zinot kuri cia 10? ten daug sukniu suodu, gal ta kur su ruzavom gelem?

taip ta su ruzavom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrine lape @ 2011 07 09, 13:20)
taip ta su ruzavom 4u.gif

na man grazi, nors ir sita tavo grazi. ziuriu mes kartu, ta pati savaitgali dirbsim biggrin.gif na man neskambino dar del suknios galinio prisimatavimo, jau neramu darosi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele:) @ 2011 07 09, 13:44)
na man grazi, nors ir sita tavo grazi. ziuriu mes kartu, ta pati savaitgali dirbsim biggrin.gif na man neskambino dar del suknios galinio prisimatavimo, jau neramu darosi verysad.gif

na as jau pirmaja prisimatavau,bet kazkokios abejones....... unsure.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele:) @ 2011 07 07, 22:51)

as taip pat pritariu kad su antraja labai graziai atrodote, o ir suknele grazesne, idomesne, o jei pamergiu melynos tai Jus niekuo neisiskirsit su melyna suknele, siulyciau violetine.
Papildyta:
QUOTE(sidabrine lape @ 2011 07 09, 12:29)
o kaip jums is cia 10 suknele,juoda su gelem?
http://nuotakunamai.lt/

Labai grazi suknele ir butumet tikra SVOCIA. Nors grazi ir Jusu pirma isisrinkta suknele, bet manau su sia butumet ryskesne! ax.gif
Atsakyti