Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

QUOTE(sekretorė @ 2011 07 06, 18:37)
kuria is ju rinktis svarstau LABAI
Iš antrosios išimtų ten tokius kvalbonus, tai būtų mažiau pūsta. Pamergės bus mėlynom trumpom suknelėm g.gif

man irgi melyna grazesne! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrine lape: 06 liepos 2011 - 19:31
QUOTE(sidabrine lape @ 2011 06 20, 17:52)
ikeliu dar karta;
user posted image

pamergiu avietines ,pliusuotos suknytes,taip pat ilgos.

sitoj nuotraukoj as po suknele su dzinsais ,tai taip storai atrodau.
bet siaip domina nuomuones ar pati suknele grazi?


nepykit bet man tai siaubingai negrazi, nezinau, gal spalva viska gadina g.gif
Papildyta:
QUOTE(sekretorė @ 2011 07 06, 18:37)
kuria is ju rinktis svarstau LABAI
Iš antrosios išimtų ten tokius kvalbonus, tai būtų mažiau pūsta. Pamergės bus mėlynom trumpom suknelėm g.gif

tik melyna
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2011 07 06, 21:43)
nepykit bet man tai siaubingai negrazi, nezinau, gal spalva viska gadina g.gif

na jau vistiek busiu su ja, smile.gif verysad.gif po visko ikelsiu nuotrauka unsure.gif
Atsakyti
Mėlynąją ir buvau išsirinkus jau nuo seniau, o dar užėjau ir pamačiau naujai gautą šitą ir susidvejinau. Nu bet aš irgi kiek žiūriu ir galvoju, tai pasiliksiu turbūt prie mėlynos
Atsakyti
Sveikos, trinuosi ir aš į chebrą 4u.gif
QUOTE(sekretorė @ 2011 07 06, 17:37)
kuria is ju rinktis svarstau LABAI
Iš antrosios išimtų ten tokius kvalbonus, tai būtų mažiau pūsta. Pamergės bus mėlynom trumpom suknelėm g.gif

Jetuški, o man antra wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(MissR @ 2011 07 06, 20:44)
nepykit bet man tai siaubingai negrazi, nezinau, gal spalva viska gadina g.gif

Skonio reikalas 4u.gif Na, spalva galėtų būti intensyvesnė, bet gal realybėj daug gražiau. Juk ne su veidrodinuku nupleškinta, gali būt, kad spalvos smarkiai iškraipytos g.gif
Atsakyti
atejau ir as cia seile pavarvint man tai kaip ir simoseliui antroji wub.gif wub.gif wub.gif
mano pacios bus panasi i melyna ir spalva melyna lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karamele_21: 07 liepos 2011 - 08:31
QUOTE(sekretorė @ 2011 07 06, 18:37)
kuria is ju rinktis svarstau LABAI
Iš antrosios išimtų ten tokius kvalbonus, tai būtų mažiau pūsta. Pamergės bus mėlynom trumpom suknelėm g.gif

Man tai antra gal ax.gif Jūsų krūtinė labai gražiai atrodo su antra. smile.gif Kai pati nemažytę turiu, tai man labai gražu, kai taip paryškinta būna smile.gif 4u.gif

QUOTE(sidabrine lape @ 2011 07 06, 21:45)
na jau vistiek busiu su ja, smile.gif verysad.gif  po visko ikelsiu nuotrauka  unsure.gif


O man tai labai graži suknelė wub.gif Jei spintoj maniškė nekabėtų, keliaučiau ieškotis panašios tongue.gif 4u.gif

O dabar galvoju kaip saviškę išlygint g.gif nežinau kaip tuos kvarbatkus reiks pereit visus su lygintuvu g.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rAktyvi: 07 liepos 2011 - 09:02
QUOTE(rAktyvi @ 2011 07 07, 09:02)
Kai pati nemažytę turiu, tai man labai gražu, kai taip paryškinta būna  smile.gif  4u.gif
O dabar galvoju kaip saviškę išlygint  g.gif nežinau kaip tuos kvarbatkus reiks pereit visus su lygintuvu  g.gif  unsure.gif

Dėl krūtinės, tai aš irgi turiu nemažą ir ji mane nervina schmoll.gif Taip norėtųsi mažesnės unsure.gif
Dėl suknelės, tėtis pasakojo, kad kai tarnavo armijoje, jie drabužius pasitiesdavo po paklode ir miegodavo ant jų. Atseit ryte - nei raukšlelės biggrin.gif (Tikiu, kad nori mane priplot už tokį patarimą, nu bet pabandyk, gal padės biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 07 07, 14:50)
Dėl krūtinės, tai aš irgi turiu nemažą ir ji mane nervina schmoll.gif  Taip norėtųsi mažesnės unsure.gif
Dėl suknelės, tėtis pasakojo, kad kai tarnavo armijoje, jie drabužius pasitiesdavo po paklode ir miegodavo ant jų. Atseit ryte - nei raukšlelės biggrin.gif (Tikiu, kad nori mane priplot už tokį patarimą, nu bet pabandyk, gal padės biggrin.gif )


lotuliukas.gif Tada nei kvarbatkų nieko nebeliks man ant jos biggrin.gif ai pasižiūrėjau, kad ji tokia man rods turi būt, nelyginama blush2.gif biggrin.gif tai kaip nors.
Dar dėl krūtinės, aš irgi norėčiau mažesnės, na bet ką padarysi kokia yra tokia. kaip nors išgyvensiu biggrin.gif bet vistiek gražu, kai ji gražiai atrodo 4u.gif smile.gif
Atsakyti
na zinokit ir man antra graziau, zinoma tik to isputimo mazesnio norisi, bet tikrai krutine graziau atrodo. mirksiukas.gif
Sidabrine lape tavo ir suknele grazi, juk dabar daryta nuotrauka be visu likusiu groziu, manau su makijazu sukuosena busi svocia thumbup.gif
Atsakyti
man antroji atrodo passakiskai, nebaisu su tokia ant raudonojo kilimo, o ir merginos atrodo, tarsi skirtingos, pirmoje foto - kur melyna, tokia stambesne atrodo, antroje gracinga labai
Atsakyti
ale ,kad nervuojuos ,rytoj paskutiniam primatavimui einu....,gal nepersigalviosiu lotuliukas.gif
Atsakyti