Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

Sakykit, o kokios maždaug nuomos kainos Vilniaus salonuose?
Buvo savaitgalį gariūnuose, tai visai nieko nėra doh.gif . O ir kainos 180-320Lt blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(krig @ 2011 06 22, 10:42)
o aš suku dabar galvą ar verta mano vyrui piršliui pirkti šviesų kostiumą, derinantis prie mano šviesios suknelės, mat jaunikis bus tamsiu kostiumu. Jaudinuosi, kad jaunojo neužgožtu.

Nedarykit to. Mačiau vienas foto kur jaunikis juodu, o vienas iš svečių tokiu pilkšvu šviesiu.Nesižiūri, beto ir jaunikis gali nesuprasti tokio baierio, nu kažkaip ne.
Atsakyti
QUOTE(krig @ 2011 06 22, 10:42)
o aš suku dabar galvą ar verta mano vyrui piršliui pirkti šviesų kostiumą, derinantis prie mano šviesios suknelės, mat jaunikis bus tamsiu kostiumu. Jaudinuosi, kad jaunojo neužgožtu.


ne ne schmoll.gif , sviesaus nereikia
mano suknele irgi sviesi, bet net negalvoju, kad reikia sviesaus kostiumo

as tai pakraupus del savo sukneles.... ir taip nepigiai pirkau, bet nesiau pataisyt, nes per krutine platoka buvo, tai uz taisyma paeme 130lt doh.gif , tai finale sukneles kaina gavo oh...
Atsakyti
QUOTE(Meizė @ 2011 06 22, 10:50)
Sakykit, o kokios maždaug nuomos kainos Vilniaus salonuose?
Buvo savaitgalį gariūnuose, tai visai nieko nėra  doh.gif . O ir kainos 180-320Lt  blink.gif .

Nuoma priklauso nuo sukneles, ar ji is naujos kolekcijos ar ne. Pvz. namo sukneles nuoma 400 lt
Atsakyti
QUOTE(sidabrine lape @ 2011 06 20, 18:52)
ikeliu dar karta;

man grazu, tik aisku truksta idegio, sukuosenos ir makiazo. Bat manau galutiniam variante super bus wub.gif

QUOTE(krig @ 2011 06 22, 11:42)
o aš suku dabar galvą ar verta mano vyrui piršliui pirkti šviesų kostiumą, derinantis prie mano šviesios suknelės, mat jaunikis bus tamsiu kostiumu. Jaudinuosi, kad jaunojo neužgožtu.

mano galvo tikrai neverta. negrazu kai jauniklis su tamsiu kostiumu, o pirslis ar ar kuris is pabroliu su svesiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(beatek @ 2011 06 23, 11:24)
man grazu, tik aisku truksta idegio, sukuosenos ir makiazo. Bat manau galutiniam variante super bus  wub.gif
mano galvo tikrai neverta. negrazu kai jauniklis su tamsiu kostiumu, o pirslis ar ar kuris is pabroliu su svesiu  schmoll.gif

ACIU uz patrimus ir nuomuones! aciuks.gif
Atsakyti
renkuosi ir as suknele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sekretorė: 05 liepos 2011 - 17:17
QUOTE(sekretorė @ 2011 07 05, 18:11)
renkuosi ir as suknele

laukiam pasirodant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beatek @ 2011 06 02, 21:50)
Sveiki,
mes irgi ruosiames i vestuves liepos men. Jau pats laikas issirink suknele  ax.gif
Noreciau kazko panasau i sita:

user posted image

Chopard labai grazi suknele  wub.gif

va čia tai nuostabi suknelė wub.gif good.gif
Atsakyti
kuria is ju rinktis svarstau LABAI
Iš antrosios išimtų ten tokius kvalbonus, tai būtų mažiau pūsta. Pamergės bus mėlynom trumpom suknelėm g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sekretorė: 06 liepos 2011 - 17:37
QUOTE(sekretorė @ 2011 07 06, 18:23)
kuria is ju rinktis svarstau LABAI
Iš antrosios išimtų ten tokius kvalbonus, tai būtų mažiau pūsta. Pamergės bus mėlynom trumpom suknelėm g.gif


aš imčiau mėlyną. beje, man irgi labai tiktu ji bigsmile.gif . Čia kur radai tokį grožį? bigsmile.gif
Atsakyti
Čia Marijampolėj salone Hera. Ačiū už nuomonę.
Atsakyti