Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

Būkit geros, įmeskit nuotraukyčių, ką ax.gif Labai sudominot. Ieškosiu varantų ir aš. Džiaugiuosi, kad Jums pasisekė thumbup.gif
Atsakyti

o mano sunknele bus tokia tik spalva mano tamsiai melyna. Derinsiu su ciklameno spalvos delninuke, tokiais bateliais ir dar siek tiek virsu perdirbsiu ax.gif

user posted image

beje suknele taip ir "stovi" kaip foto, tai kaip karaliskos buna tos suknios tokios... pasijoniu jokiu pagalbiniu nereik, nes iki keliu eina toks is vidaus pasijoniukas keliantis rolleyes.gif Na zodziu vyras sake kad labai gerai atrodau ir net nereikia nieko sukusti lotuliukas.gif nes modelis dekingas ir tikrai puikiai maskuojas visi pertekliai blush2.gif

Atsakyti
http://www.milanoo.c...ss-p201444.html
O kaip skaičiuojasi benra suma pvz.šios suknelės? Ką reiškia žemiau pridėti bateliai ir auskarai "buy this combo" tipo ir bateliai už tą pačią kainą? Ir dar šiom dienom galioja nuolaida 20 proc.? Nu aš visiškai žalia tokiuose pirkimuose blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingusia31 @ 2013 03 15, 12:51)
o mano sunknele bus tokia tik spalva mano tamsiai melyna. Derinsiu su ciklameno spalvos delninuke, tokiais bateliais ir dar siek tiek virsu perdirbsiu  ax.gif


Ingusia, liuks suknelė thumbup.gif Jei bus galimybė, tai įmeskit, kaip suknelė atrodo ant Jūsų. Čia didžiausi klaustukai. Ant modeliu jos visos tobulos. Man būtinai reikia dėtis liemenuką, tai daug modelių atkrenta. Be to, svočiausiu 08.10, tai bus labai šilta (bent tikiuosi), norėtųsi kažko biški lengvesnio g.gif Bet tie šifonai, kaip Jūs sakėt, gali būti nekokie.
Atsakyti
QUOTE(Amri @ 2013 03 15, 14:13)

Ingusia, liuks suknelė  thumbup.gif Jei bus galimybė, tai įmeskit, kaip suknelė atrodo ant Jūsų. Čia didžiausi klaustukai. Ant modeliu jos visos tobulos. Man būtinai reikia dėtis liemenuką, tai daug modelių atkrenta. Be to, svočiausiu 08.10, tai bus labai šilta (bent tikiuosi), norėtųsi kažko biški lengvesnio g.gif Bet tie šifonai, kaip Jūs sakėt, gali būti nekokie.


Na as pasimatavau visus kitokius modelius ir suprtau kad su mano sudejimu (kai apatine kuno dalis smarkiai plati) niekas kitas netiks schmoll.gif Tai man iskart buv aisku kad tik A formos ir kad tik sunkios medziagos reik ziureti. Be to mano data balandzio gale, tai net sita man pernuoga sakyciau biggrin.gif Del liemenuko tai nezinau kodel jums jo reikia, bet su tokia gorsetine konstrukcija nereikia jokio liemenuko schmoll.gif viduje isiutas rimtas toks guminis uzsegimas (kaip sunkiasvoriu liemenuku platus toks) krutine pilnai isformuota ir viskas puikiausiai laikos ant korsetiniu strypeliu. Nezinau kokia nauda noretumete isgauti liemenuku, bet tarkim mano atveju net jei krutine maza arba atvirksciai didele liemenukas nieko nepakeistu schmoll.gif Viska puikiai atlieka sukneles korsetines dalies isformavimas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Amri @ 2013 03 15, 14:13)
http://www.milanoo.c...ss-p201444.html
O kaip skaičiuojasi benra suma pvz.šios suknelės? Ką reiškia žemiau pridėti bateliai ir auskarai "buy this combo" tipo ir bateliai už tą pačią kainą? Ir dar šiom dienom galioja nuolaida 20 proc.? Nu aš visiškai žalia tokiuose pirkimuose  blush2.gif
Papildyta:



Dabar del kainos. Tai jusu sukneles kaina 98 doleriai. jei apacioje uzdesite varneles arba ant bateliu arba ant auskaru kaina pakils. Sios sukneles kaina 98 bet siuntimas jai butu 103.98 biggrin.gif Bet siuo metu nuolaida siuntimui -40 procentu todel siuntimas kainuotu 62,15 smile.gif. Nuolaida ta papildoma -20 procentu taikoma tik jei suma pirkinio bendro krepsiuko virsija 99 dolerius (jusu nesiekia tai negaliotu, nebent salia dar kokius auskariukus pigius imtumete...)

As pirkau tuo metu kai viskam siuntimas buvo nemokamas, nes kitaip daugeliu atveju siuntimo kaina didesne kai pacios suknios rasoma... Jei turite laiko tiesiog gaudykite ta nemokamo siuntimo momenta ir tada tikrai verta mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano krūtinės dydis D, o dar po 2 vaikučių, tai tokia labai šiaip sau verysad.gif Taip ir taikosi pasprukti iš netvirtų gniaužtų blush2.gif O svočiutei tai reiks ir rankas pakilnot ir polkutę sušokt, bijau kad nereiktų paskui jos gaudyt. Vieną kartą buvau su silikoninėm petešėlėm, tai tuoj jos nutrūko, o korsetukas gal nekoks pasitaikė, nieko jis man nelaikė. Prasėdėjau liūdna kamputyje. Daugiau be liemenuko schmoll.gif Ačiū už naudingus patarimus. Tikrai, kad siuntimas labai brangus. Užsiseivinau puslapiuką į favoritus, tai darbe vis užmesiu akį. O Jums balandžio gale tai labai tiks suknutė. Gal prie progos įmesit kaip ant Jūsų atrodė?
Atsakyti
QUOTE(Amri @ 2013 03 15, 15:14)
Mano krūtinės dydis D, o dar po 2 vaikučių, tai tokia labai šiaip sau verysad.gif Taip ir taikosi pasprukti iš netvirtų gniaužtų blush2.gif  O svočiutei tai reiks ir rankas pakilnot ir polkutę sušokt, bijau kad nereiktų paskui jos gaudyt. Vieną kartą buvau su silikoninėm petešėlėm, tai tuoj jos nutrūko, o korsetukas gal nekoks pasitaikė, nieko jis man nelaikė. Prasėdėjau liūdna kamputyje. Daugiau be liemenuko  schmoll.gif Ačiū už naudingus patarimus. Tikrai, kad siuntimas labai brangus. Užsiseivinau puslapiuką į favoritus, tai darbe vis užmesiu akį. O Jums balandžio gale tai labai tiks suknutė. Gal prie progos įmesit kaip ant Jūsų atrodė?


Supratau... jums patarciau visgi neuzsiciklinti ant liemeneles biggrin.gif Mano sunkeles virsus eina tikrai pakankamai aukstai ir jau is ten niekas nepabegtu net prie geriausiu noru schmoll.gif (net jei pakabintu mane zemyn galva viskas liktu savo vietose nes uzbaigimo linija eina tikrai iki pat pazastu brvrik doh.gif Tiesiog jums reiktu uzsisakyti suknele su jusu asmeniniais ISMATAVIMAIS Tai jusu didesnei krutinei pasiutu didesnius ir tikrai sakau saugius namucius biggrin.gif Esate is Kauno tai tikrai mielai jums pademonstruociau suknele gyvai ir gal suteiks drasos orientuotis i platesni modeliuku pasirinkima 4u.gif Pati maciau viena svociute su pastoviai beganciu krutine, tai jus suprantu, bet labai svarbu kuriame aukstyje eina linija uzbaigimo...Mano atveju pilnai dengia visa krutines auksti 4u.gif Jei noretuemte gyvai pamatyti parsykite i az 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Ingusia, už patarimus. Bandysiu rinktis ir aš internetu. Nuraminote 4u.gif
Atsakyti
o kaip jums tokia suknele svociai? norejau trumpos bet pamerges su trumpomis bus ... ar tiek "flisu" nep er daug? ar neiseje is mados ? biggrin.gif
http://www.ebay.com/.....321103493490
Atsakyti
QUOTE(Meka @ 2013 05 02, 12:36)
o kaip jums tokia suknele svociai? norejau trumpos bet pamerges su trumpomis bus ... ar tiek "flisu" nep er daug? ar neiseje is mados ? biggrin.gif
http://www.ebay.com/.....321103493490

Graži suknutė smile.gif fliso pats topas buvo maždaug prieš porą metų, bet man ji vis dar gerai žiūrisi, vestuvinėse nuotraukose kai praeis kokių 10 metų, visi ne žiūrės ar ta suknelė ir pasiuvimo modelis buvo tų metų topas, bet tiesiog ar ji vis dar gerai atrodys, pagal vyraujančias naujas mados tendencijas, ar skonį. Mano nuomone, "nesenstanti" suknelė ir įvaizdis turi būti. Man tik trutuputį nepatinka tas suvarstymas nugaroje, bet čia skonio reikalas, o ir taip bus lengviau nusipirkti tinkantį dydį
Atsakyti
o ar butinai svocia turi buti su ilga suknele? as ziurineju kazka tokio kaip pirmoji
user posted image
Atsakyti
Manau, kad tas labiau yra aktualu, kai yra pulkas. Jei pulkas trumpomis suknelemis, tai svocia - su ilga, kad issiskirtu is pulko smile.gif Bet jei pulko nera, tai tikrai deciausi kazka tokio, kaip pirma suknele (raudona) ir nesukciau sau galvos biggrin.gif O ir dar daugiau progu rasi su tokia suknele, ne vienam kartui bus mirksiukas.gif
Atsakyti
kelios poros bus, bet nebus vienodom suknelem, nuotaka tik pasake kad butu paprastos pamergem, netortai, ne juodos ir nebaltos. as esu zema ir nemegsto ilgu sukneliu tai manau tokia klasikine ryski bus man kaiptik
Atsakyti