Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai


 i 
Skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti
O derinat savo sukneles prie pulko? g.gif renkatės panašias spalvas ar kaip tik tokias spalvas, kad išsiskirtumėt?
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2013 03 04, 00:16)
O derinat savo sukneles prie pulko? g.gif renkatės panašias spalvas ar kaip tik tokias spalvas, kad išsiskirtumėt?


pernai pas drauge buvo violetines pamerges, tai niekur neradau nusipirkt panasios spalvos sukneles, tai nusipirkau turkio spalvos.. siuveja kuri man ja taise tai buvo pakraupus nuo tokio spalvu "derinio" nes sake baisiausiai pjausis, atrodys tragiskai ir pan, bet atrode laaaabai gerai, nuotraukos gyvos, visi labai gyre 4u.gif
o siemet nebus pamergiu tai nereik prie nieko derintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2013 03 04, 00:16)
O derinat savo sukneles prie pulko? g.gif renkatės panašias spalvas ar kaip tik tokias spalvas, kad išsiskirtumėt?


Pradine mintis buvo derinti, bet renkantis vistiek rinkausi pagal savo norus lotuliukas.gif Mano spalva tamsiai tamsiai melyna tai daug maz tiks prie bet kokiu ax.gif nors as dvigubai kertuosi pasirinkdama ypac ryskius aksesuarus ("furshia" arba ciklameno spalvos) ir ziuriu kad deretu spalvos prie mano suknios ir prie vyro aksesuaru, o pamerges del manes lai rengias ka nori...
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2013 03 04, 14:14)
Pradine mintis buvo derinti, bet renkantis vistiek rinkausi pagal savo norus  lotuliukas.gif Mano spalva tamsiai tamsiai melyna tai daug maz tiks prie bet kokiu  ax.gif nors as dvigubai kertuosi pasirinkdama ypac ryskius aksesuarus ("furshia" arba ciklameno spalvos) ir ziuriu kad deretu spalvos prie mano suknios ir prie vyro aksesuaru, o pamerges del manes lai rengias ka nori...

drinks_cheers.gif
Aš irgi pirmiausia žiūrėsiu , kad man tiktų ir patiktų biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(mendi_el @ 2013 03 04, 12:35)

o siemet nebus pamergiu tai nereik prie nieko derintis smile.gif

man ir nereikes prie nieko derintis rolleyes.gif bet as dar net nebuvau apziureti sukneliu ir net neisivaizduoju ko noreciau unsure.gif
Atsakyti
Baigiu akis išvarvint dėl tos suknelės, bet nieko nerandu. Siųstis baisu, nuomotis už tokias kainas doh.gif Gal galit daugiau pasidžiaugti ar pasiskųsti pirktom suknelėm iš interneto? Gal susigundyčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amri @ 2013 03 13, 16:52)
Baigiu akis išvarvint dėl tos suknelės, bet nieko nerandu. Siųstis baisu, nuomotis už tokias kainas  doh.gif Gal galit daugiau pasidžiaugti ar pasiskųsti pirktom suknelėm iš interneto? Gal susigundyčiau  g.gif


Rinkausi sunknele reguliuojama nugaroje (maza kas kaip svoris susvyruos), rinkausi "patvaria" ir gerai tvarkoma medziaga (tafta), rinkausi nieko neprasanti modeli ir netgi jeigu man tektu suknele persiuti kazkaip, papildomai dekoruoti arba kazkaip kitaip ja pagyvinti, vistiek as sumoku puse kainos to uz kiek man siulo salonas nuomuotis, todel as rizikuoju drasiai. Kada eina pasiuvimas kurio negali mazinti (del modelio, medziagos ar kokiu detaliu) arba kada medziaga yra su klaustuku del kokybes (tarkim sifonas gali butu skudurinio tipo arba atlasas paansus labiau i pamusaline medziaga, neriniai kinieciu dazniausiai buna baisus) tai irgi yra rizika ka gauti galima. Dar rizika del pasirinkto modelio, nes gavus gali paaisketi kad toks smarkiai netinka figurai arba pasiuvimas "krenta" ne taip kaip tiekiesi (cia su specifines figurom gal labiau aktualu)
Atsakyti
Ingusia31,
Supratau, kad jau esat kažką parsisiuntus ir sėkmingai? Iš kurio puslapiuko? Gal reikės ir man bandyt. Mano figūra atitinka standartus, tik reikia tinkamai modeliuką pasirinkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amri @ 2013 03 14, 10:40)
Ingusia31,
Supratau, kad jau esat kažką parsisiuntus ir sėkmingai? Iš kurio puslapiuko? Gal reikės ir man bandyt. Mano figūra atitinka standartus, tik reikia tinkamai modeliuką pasirinkt smile.gif


As dar kol kas negavau tik man jau paisuta ir issiusta o gauti tureciau artimiausiu metu savaites begyje mazdaug smile.gif

Nu kaip tik patikrinau pagal isuntos numeriuka ir jau Vilniuje mano suknele thumbup.gif Issiusta kovo 11 diena o 14 jau Vilniuje rolleyes.gif Tai iki kitos savaites pradzios tikiuos kad ir mane pasieks bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 14 kovo 2013 - 15:28
Tik spejau parasyti ir uz valandos gavau suknele thumbup.gif

NU ZINOKIT NET IVERTINUS KAD GALI VISKO PASITAIKYTI TIKRAI SAKAU ZIAURIAI VERTA SIUSTIS thumbup.gif

Sukneles kokybe labai gera, As zinau kaip tafta atrodo, tikejaus kad bus tik ji, bet deta ziauriai normaliai standus specialus pamusalas (suknele del to tinkamai "stovi") viskas svariai graziai pasiuta, kosrsetine dalis su puikiai isformuota krutine, stryneliai korsetiniai, viduje plati guma (kaip liemenukams paansiai) tam kad nekristu suknele ir t.t. Zodziu absoliuciai viskas kas reikalinga. Ilgai ieskojus radau tik viena pazeidima: klostuojant viena sone pritruko matomai medziagos vienai klostelei, tai ja padare platesne biggrin.gif , bet cia jau matos gerai paieskojus priekabiu ax.gif vyrui labai patiko rolleyes.gif
Padarysiu daugiau nuotrauku ir idesiu.

Uzsisakiau vasario 16 diena, issiunte kovo 11 diena, gavau kovo 14 diena (pagal ju isispareigojimus turejau gauti iki 24 kovo)

Mui toi nemokejau jokio, saskaitoje irasyta 24 doleriai, kainavo 90 doleriu su siuntimu ax.gif Suknele pasigavau kai siuntimas jai buvo nemokamas siunciasi is MILANOO
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2013 03 13, 20:01)
Rinkausi sunknele reguliuojama nugaroje (maza kas kaip svoris susvyruos), rinkausi "patvaria" ir gerai tvarkoma medziaga (tafta), rinkausi nieko neprasanti modeli ir netgi jeigu man tektu suknele persiuti kazkaip, papildomai dekoruoti arba kazkaip kitaip ja pagyvinti, vistiek as sumoku puse kainos to uz kiek man siulo salonas nuomuotis, todel as rizikuoju drasiai. Kada eina pasiuvimas kurio negali mazinti (del modelio, medziagos ar kokiu detaliu)  arba kada medziaga yra su klaustuku del kokybes (tarkim sifonas gali butu skudurinio tipo arba atlasas paansus labiau i pamusaline medziaga, neriniai kinieciu dazniausiai buna baisus) tai irgi yra rizika ka gauti galima. Dar rizika del pasirinkto modelio, nes gavus gali paaisketi kad toks smarkiai netinka figurai arba pasiuvimas "krenta" ne taip kaip tiekiesi (cia su specifines figurom gal labiau aktualu)


drinks_cheers.gif Pas mane ir parkeliauja suknute kuria perdarysiu pagal savo uzgaidas, su persiuvimu man pigiau gausis nei nuomot is salono biggrin.gif gera kaina pasiseke paciupt. Nors buvau issirinkusi trumpa , pamacius sita pasiryzau avantiurai lotuliukas.gif truputi patrumpinsiu ir bus pagal mano norus .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lara-klara: 15 kovo 2013 - 09:28