Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių apdarėliai

Prie violetiniu sukneliu as rinkciausi zalios, arba tokios zaliu alyvuogiu spalvos suknele.man grazus toks derinys. 4u.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *strelka*: 14 rugpjūčio 2012 - 14:29
Pasidalinkit prašau iš kokių internetinių parduotuvių siunčiatės svočių sukneles ? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara-klara @ 2013 01 08, 17:00)
Pasidalinkit prašau iš kokių internetinių parduotuvių siunčiatės svočių sukneles ?  4u.gif  ax.gif

ir man įdomu ax.gif

jau buvau nusižiūrėjus www.lightinthebox.com bet muitai, pvm, brangus siuntimas, žodžiu suknelės kaina gausis mažesnė nei mokesčiai visi doh.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
va tikios man nieko suknutes
Atsakyti
Sveikos,
Man šios suknelės gražios. Planuoju vesuvėms.
Kokia Jūsų nuomonė.
user posted image
user posted image
[IMG]
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
[/quote]
Atsakyti
Tony Bowl suknele nuomavausi. Superiniai variantai - ziauriai daug graziu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
http://www.manodrabu...progine-suknele
http://www.manodrabu...progine-suknele
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2013 02 01, 00:27)
Tony Bowl suknele nuomavausi. Superiniai variantai - ziauriai daug graziu  thumbup.gif  wub.gif


Kurioj nuomoj Kaune bigsmile.gif ir kokia kaina mazdaug? Nes Zeigoje ir visose aplink ta pozemine pereja kosmaras, galvojau kad jos serga ar tyciojas rodydamos tokias senienas ir baisius skudurus... unsure.gif Siunciasi vestuvines sanpatriko ir panasiai, o proginiai rubai baisesni nei gariunuose doh.gif
Atsakyti
Siauliuose nuomavausi, nes kaip ir pati - Kaune susiduriau su tiesiogine zodzio prasme - nuskalbtais skudurais ir dar uz kaina toookia, lyg butu pirma karta siuloma nuomotis doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2013 02 10, 12:52)
Siauliuose nuomavausi, nes kaip ir pati - Kaune susiduriau su tiesiogine zodzio prasme - nuskalbtais skudurais ir dar uz kaina toookia, lyg butu pirma karta siuloma  nuomotis  doh.gif  schmoll.gif

Siauliuose ir as pas Birute radau verysad.gif o kaip ten kainos? jauciu ir kainuoja biski taip nekudai blush2.gif

O kaune pamaciau tokia ale tipo taftine, buvo panasesne i ruba sioki toki tik su tais idiotiskais mezginiais ir dar siuvineti jie zvyneliais doh.gif , tai paklausiau nuomos kainos "oi sitos tai jau brangios nuo 500 litu" doh.gif toks vaizdas kad jau stebuklu stebukla nuomuoja doh.gif Norejau pasimatuoti ar tinka man tokio tipo ir modelio suknele, bet isgirdus kaina net pasiutau ir nesimatavau biggrin.gif Juk pati radau visai beveik tokia pat siustis iki 200 litu butu doh.gif ir dar pagal matmenis pasius ir spalva ir visos paletes rinktis galeciau doh.gif

As va toki modeli nusiziurejau tik dar nesu tikra kad tiks man... tai tada norejau to mineto dizainerio pasimatuoti pustas nuo liemens kokia nors, nes man jo visos grazios irgi rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2013 02 10, 23:24)

Suknele tai tobula wub.gif
O pas birute nuomavomes vestuvinius rubus. Tai patiko, kol nepaprasem uzstata grazint. Tai reakcija: koki dar uzstata? blink.gif mes jokiu uzstatu neimam.
*****, kaip s uzvire, bet mb grazia forma nugesino, a la neverta cia draskytis. Po kiek laiko pamasciau, kad pati kalta esu - jokio rastisko patvirtinimo nepaemiau. Bet nuo to karto prisiminimai apie ta saliona labai nekokie schmoll.gif
Atsakyti
ten sukneliu kainos irgi atitinkamos. Mazdaug 400 Lt, bet bent ne skudurelius rode, tai nors tas paguoda biggrin.gif , o aptarnavo, pritaike suknele man ir papuose tikrai idealiai. Lakste 2 darbuotojos. Kazkaip labai draugiskai mes ten susitarem viska thumbup.gif Jokiu blogu emociju, tik viskas - thumbup.gif
Atsakyti